תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    17.10.2017
    אהלן חברה , רציתי לשאול כמה דברים שאני לא מצליח לעשות בCSGO...

בזמנו ב1.6 היה אפשר לעשות משחקונים של 2על2 - 5על5 , אשמח אם תעזרו לי להבין איך אני יכל לעשות את זה גם פה...
    ואם יש אולי עדיין קהילה של CSGO במירק או משהו בסגנון שאולי דרך שם אני יכל למצוא משחקים כאלה, הבנתי שאפשר לעשות משחק דרך השרת של הסטים, לא כלכך הבנתי איך ואיך אני מוצא ככה עוד שחקנים חוץ מהחבר'ה שלי שאני שולח להם INVITE ... תודה רבה לעוזרים!

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    בגדול תלוי איפה אתה מחפש, הdefault קובע לך את המוד - casual\comp\arms race וכו...
    מירק זה דבר מת...לפחות בתחום הCSGO.
    יש מלא אתרים שעושים פאגים ודברים כאלה החל מ1על 1 ועד 5 על 5. לצערי אני לא זוכר את שמם.
    לגבי שחקנים ולפני שכל צוות ההנהלה יקפוץ ויגיד לך כמה שהפיקאפים שווים ושהם הזהב של הסי אס הישראלי ואין דבר יותר מושלם ממנו...אתה יכול ללכת לשחק שם כמה שאתה רוצה (לא ישפיע על שום ראנק שלך או משהו) ושם תוכל להכיר שחקנים ישראלים ובהמשך גם לשחק איתם במסגרות אחרות.

אני אישית יכול להמליץ לך על faceit שזה אחד האתרים הטובים ביותר שיש לפאגים ומשחקים, עם ראנקים תחרויות ופרסים לחרשנים.

הצטרף בתאריך
    26.09.2010
    עיר
    ראשון לציון
    יותר ממזמין אותך לבוא לשרתי הפיקאפים בקהילה. זה כמו קומפים 5 על 5 רק עם ישראלים.
    הסבר מפורט פה: https://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1587101

הצטרף בתאריך
    17.10.2017
    נכתב במקור על ידי haCKet
    בגדול תלוי איפה אתה מחפש, הdefault קובע לך את המוד - casual\comp\arms race וכו...
    מירק זה דבר מת...לפחות בתחום הCSGO.
    יש מלא אתרים שעושים פאגים ודברים כאלה החל מ1על 1 ועד 5 על 5. לצערי אני לא זוכר את שמם.
    לגבי שחקנים ולפני שכל צוות ההנהלה יקפוץ ויגיד לך כמה שהפיקאפים שווים ושהם הזהב של הסי אס הישראלי ואין דבר יותר מושלם ממנו...אתה יכול ללכת לשחק שם כמה שאתה רוצה (לא ישפיע על שום ראנק שלך או משהו) ושם תוכל להכיר שחקנים ישראלים ובהמשך גם לשחק איתם במסגרות אחרות.

אני אישית יכול להמליץ לך על faceit שזה אחד האתרים הטובים ביותר שיש לפאגים ומשחקים, עם ראנקים תחרויות ופרסים לחרשנים.
    תודה רבה על ההסבר , אני אגיד לך מה , אני מחפש מקום שאני יכל לשחק 3 על 3 עם חברים שלי ואני לא מצליח למצוא..

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    נכתב במקור על ידי ronron8
    תודה רבה על ההסבר , אני אגיד לך מה , אני מחפש מקום שאני יכל לשחק 3 על 3 עם חברים שלי ואני לא מצליח למצוא..
    pvpro.com
    challengeme.gg
    שני אתרים שאפשר לשחק בהם 3 נגד 3 ושהם בטוחים לחלוטין.

הרשמה