תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    09.08.2017

שם המשתמש המתלונן: society.gg
    שם השחקן שעליו התלונה: Popai
    סיבת התלונה: נצמד לקיר ביום של "דקירה מאחורה" ,מנצל את הידיעה שאין באפשרות להתעמת איתו. כשבאותו פרק זמן אדמין נוכחי המשחק בשרת מתעלם ממקרה זה ועל ידיעה שפניתי אליו מספר פעמים.
    קישור לדמו: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1168948347
    הערות נוספות:1.חבל שיש אדמינים שמנצלים את היותם אדמינים. לחלק נותנים מיידי וחלק אומרים לנו לפנות לפורום.
    2.חבל שצריך לבוא עד לפה, להגיש תלונה, ולחכות שיפנו בחזרה במקום שאדמין אחר שטרם בא לשרת יוכל לטפל במקרים כמו אלו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2015
    עיר
    בת ים
    אהלן בתור אדמין בגייל אענה על תלונתך,
    האדמינים הם גם שחקנים והם בידוק כמוך, שחקנים רגילים אשר מטרתם לשמור על הסדר וההתלנות של השרת כראוי.
    האדמינים גם הם משחקים, כנראה באמצע הדיי, כנראה מטפלים בנושא אחר, אפילו יכול להיות המצב שנמצע אדמין אחד על 30 שחקנים.
    אתה לא יכול לבוא ולתפוס אדמין כזאת טעות כי יכול להיות שאנחנו היינו באמצע הDAY באותה הסיטואציה שתיארתה,
    לפי התמונה ראיתי את Popai נצמד לקיר, בנושא זה אתה צודק לגמרי, Popai שחקן חדש ואנחנו מנסים לאט לאט לשלב אותו במשחק JAIL.
    אנא תבין אותנו ונשתדל שמקרה כזה לא יבוא על עצמו יותר.
    מקווה שעניתי לך על התלונה,
    שבוע טוב.
    אמיל WPS

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.08.2017
    https://steamuserimages-a.akamaihd.n...A676BD6D7E80B/ חבל שאני צריך עוד פעם לבוא עד לפה לשטויות כאלה

- - - Updated - - -

כאמור אמרת ש"מקרה
    כזה לא יבוא על עצמו יותר".
    חבל שאנשים מנצלים את הסיבה שהם חדשים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    שלום רב סוסייטי,
    אני הייתי בשרת בזמן שצילמת את התמונות ובשתי המקרים האדמינים טיפלו בזה והוא קיבל סליי.
    בנוסף, אתה יכול להתחשב בעובדה שהוא מתחת לגיל 10 והוא חדש בשרת.
    אין שום צורך לגשת לפורום ולהתלונן על כך מכיוון שטיפלו בזה כבר בשרת (אני אישית באחד מהמקרים).
    ערב טוב.
    אדם - Hope
    אחראי אדמינים - Inspector
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2016
    שלום שני אדמינים ענו לך על התלונה.
    אפשר לנעול.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2016
    נעול.