תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    25.09.2017
    עיר
    אילת
    תאריך- 14/10/17
    סורס באן-
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=razer+fanboy#0
    סטים איידי-
    STEAM_0:1:213166695

מקבל העונש- razer fanboy

נותן העונש- Einav4
    אני שיחקתי בשרת הסארף טיימר דיברתי עם אנשים ואז אמרתי : כמעת כל הנשים שמבקשות להתקבל לאדמיניות מתקבלות בגלל שאין הרבה נשים שמשחקות CS:GO .
    אני פתאום רואה מיוט ל10030 (שבוע) (באתי לשאול למה קיבלתי מיוט כנראה בגלל שאדמינית נעלבה ואיך שאני בא לרשום (עוד לא אפילו שאלתי) קיבלתי באן ל4 ימים למרות שקיבלתי מיוט.
    מבקש להוריד באן זה מכיוון שאין שום סיבה לבאן כזה ארוך במקרה זה .(בגלל שקיבלתי מיוט ארוך מאוד והבאן היה רק בשביל "נקמה"(להרגיש טוב עם עצמה).
    מקווה שתתייחסו ותדברו איתה ומבקש להוריד את הבאן מכיוון שאני שחקן קבוע בשרת הסארף קומבט ועכשיו אני לא יכול לשחק לא בשרת הסארף קומבט ולא בשרת הסארפ טיימר .
    בקיצור באן לא הכרחי ומיותר.
    נ.ב - Einav4 הביאה לי באן למרות שלא דיברתי איתה והיא רק נכנסה אני דיברתי עם אדמינית בשם Boo ועם מנהל השרת (הם היו שם כמה דקות ודיברו איתי)והיא רק נכנסה וחשבה שהבינה את הסיטואציה.
    נערך לאחרונה על ידי Troop; 14.10.2017 בשעה 12:18.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.02.2016
    עיר
    ערד
    נכתב במקור על ידי razerfanboy
    תאריך- 14/10/17
    סורס באן-
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=razer+fanboy#0
    סטים איידי-
    STEAM_0:1:213166695

מקבל העונש- razer fanboy

נותן העונש- Einav4
    אני שיחקתי בשרת הסארף טיימר דיברתי עם אנשים ואז אמרתי : כמעת כל הנשים שמבקשות להתקבל לאדמיניות מתקבלות בגלל שאין הרבה נשים שמשחקות CS:GO .
    אני פתאום רואה מיוט ל10030 (שבוע) (באתי לשאול למה קיבלתי מיוט כנראה בגלל שאדמינית נעלבה ואיך שאני בא לרשום (עוד לא אפילו שאלתי) קיבלתי באן ל4 ימים למרות שקיבלתי מיוט.
    מבקש להוריד באן זה מכיוון שאין שום סיבה לבאן כזה ארוך במקרה זה .(בגלל שקיבלתי מיוט ארוך מאוד והבאן היה רק בשביל "נקמה"(להרגיש טוב עם עצמה).
    מקווה שתתייחסו ותדברו איתה ומבקש להוריד את הבאן מכיוון שאני שחקן קבוע בשרת הסארף קומבט ועכשיו אני לא יכול לשחק לא בשרת הסארף קומבט ולא בשרת הסארפ טיימר .
    בקיצור באן לא הכרחי ומיותר.
    נ.ב - Einav4 הביאה לי באן למרות שלא דיברתי איתה והיא רק נכנסה אני דיברתי עם אדמינית בשם Boo ועם מנהל השרת (הם היו שם כמה דקות ודיברו איתי)והיא רק נכנסה וחשבה שהבינה את הסיטואציה.
    התחלת לקלל ולהשפיל אדמינית חדשה עקב על זה שהיא בת. ביקשנו ממך להפסיק ולעצור את עצמך והמשכת ( לאחר שלפני זה עשית בלאגן בוויס צאט וקיבלת המון הזהרות ) כמו שאמרתי לך לא מעניינך אם היא בת או לא ולמה היא עלתה . אם היא אדמינית אתה צריך לכבד אותה לא משנה אם היא בן או בת.
    אני מוריד לך את הבאן והמיוט אבל אני לא רוצה לשמוע אותך אומר דברים כאלה בשרת יותר . יום טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2015
    עיר
    ראשון לציון
    ננעל.
    שתף ב-Google+

תגיות עבור דיון הזה

הרשמה