תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    12.10.2017
    היי קוראים לי אליאור ואני שחקן אפשר להגיד ותיק בשרת וגם בקהילה שלכם אז אני שחקן של הארנה שלהם ואני מאוד אוהב אותו כי יש שם באמת רמה אז היום באתי כמו בכול יום רגיל לשחק קצת בארנה ואני מכיר שם הרבה ילדים ויש לי שם הרבה חברים שיחקתי ואז פתאום קיבלתי באן בלי הודעה בלי כלום פשוט באן ניכנסתי ל SOURCE BAN שלכם ופתאום אני קולט קיבלתי באן לתמיד מילד שקוראים לו FRICODELI בלי שום הזהרה מראש שאני ידע ובתכלס לא עשיתי כלום ילד טוב לא מקלל שר וחרא כזה רק רושם בצאט ומידי פעם מדבר במיקרופון והוא נתן לי את הבאן בגלל "אתר בשם שלו" שזה אומר שקוראים לי בסטים twitch.tv/GAMLIORZz וואלה הוא בא משום מקום בלי להודיע לי לשנות את השם פתאום הביא באן בלי הזהרה שוואלה זה לא יפה ולא מכבד בכלל כי וואלה לא עשיתי כלום כולה שיחקתי ונהנתי קצת ואל זה חטפתי באן בגלל השם שלי בסטים בלי להודיע אפילו שזה בכלל יותר מטומטם ואני לא חושב שמגיע לילדים כאלה אדמין שיכולים לעשות מ "שבא להם" רק בגלל שהם אדמינים אשמח שתדאגו לזה כי זה באמת לא מכבד וזה רק מוריד מהרצון לשחק בשרת כי אני מאוד אוהב את השרת ואני משחק בוא הרבה וזה בכלל לא מכבד ודבר שני לא הבנתי מה הבעיה שככה יקראו לי בסטים? זה פוגע במשהו? זה גם לא נקרא מפרסם כי לא שמתי את כול הקישור רשמתי רק TWITCH.TV וזה וואלה לא נקרא לפרסם ואל זה לקבל באן? זה הדבר הכי מטומטם שיצא לי מהקהילה הזו ואומר את האמת זה גם הבאן הראשון שלי ואני הרבה זמן עם השם הזה בסטים והיו עוד 2 אדמינים בשרת והם לא אמרו לי כלום ורק הוא החליט על דעת עצמו להביא לי באן אשמח עם תעשו עם זה משהו ואל תתעלמו תודה.
    עם אתם רוצים ליצור איתי קשר בסטים זה הסטים: http://steamcommunity.com/profiles/76561198254488468/
    נערך לאחרונה על ידי gamliorzz; 12.10.2017 בשעה 18:01.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.08.2017
    עיר
    רחובות
    נראה לי שאתה טועה פריקודלי בחור משכמו ומעלה ומשהו שלמדתי מזמני פה אדמין לא צריך לתריע לך ליפני באן נאמר במקור על ידי מריו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.09.2016
    עיר
    תל אביב
    שלום אליאור,
    תפתח מחדש את התלונה שלך כלפי האדמין מחדש בתת פורום הנכון "תלונות ועזרה" לפי האשכול הזה, כדי שנוכל לטפל בתלונה שלך בהתאם.

שי (לפעמים) נחמד
    Main Tournament Inspector

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2017
    פשוט בושה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2017
    וואלה אחי אני גם הייתי אדמין בקהילה השנייה וגם בקהילה הזו אני יודע את החוקים מצויין ואין כזה דבר שהוא לא מטריע לי להחליף שם כי לא רשום בחוקים ןהוא פתאום בלי שום התראה לפני נותן לי באן אבל לתמיד זה הדבר הכי דפוק שיכול לקראות מיילה עם הוא היה אדמין חדש אבל לפני מה שכתבתה אני יכול להבין שהוא אדמין ותיק

- - - Updated - - -

נכתב במקור על ידי AMITZY
    נראה לי שאתה טועה פריקודלי בחור משכמו ומעלה ומשהו שלמדתי מזמני פה אדמין לא צריך לתריע לך ליפני באן נאמר במקור על ידי מריו
    וואלה אחי אני גם הייתי אדמין בקהילה השנייה וגם בקהילה הזו אני יודע את החוקים מצויין ואין כזה דבר שהוא לא מטריע לי להחליף שם כי לא רשום בחוקים ןהוא פתאום בלי שום התראה לפני נותן לי באן אבל לתמיד זה הדבר הכי דפוק שיכול לקראות מיילה עם הוא היה אדמין חדש אבל לפני מה שכתבתה אני יכול להבין שהוא אדמין ותיק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2016
    ערב טוב ,
    הבאן שלך ירד , קרתה טעות והאדמין הביא לך באן , ולאחר מספר דקות הוא הוריד אותו.
    מצטער על האי נעימות.

ננעל.
    -- מלך --

ברכות
    שתף ב-Google+

הרשמה