תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    07.08.2017
    עיר
    בית שמש
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: http://steamcommunity.com/profiles/76561198370766497
    ג˜*IM DeadShotג˜*

קישור של הבאן ב-SourceBan: https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#20530

שם האדמין שנתן את הבאן: MELEH

סיבת הבאן: הורג סתם לפחות 3 טרור ומשקר לגבי זה

התאריך שבו ניתן הבאן: 09-10-17
    הערות נוספות: הבאן ניתן במפה פריזון אילנד ואמרו בחוקים בדק לצל לפי מה שחשבתי צל נחשב רק ממש מתחת לסולם במצב דק שהאדמין הסביר לי שלא אמרתי לו לעשות 1UP ובום באן ל8 שעות אני באמת לא מבין על מה אני הבנתי את הטעות וביקשתי שהשחקנים יקבלו 1UP.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    היי deadshot,

הרגת כשלושה שחקנים מקבוצת ה T סתם. לאחר שקיבלתי תלונות עליך באדמין צ'ט שאלתי אותך מדוע הרגת אותם.

עניתי לי משהו בסגנון של "הם לא היו בצל של הסולם האמצעי בכלל, הם רושמים סתם פריקיל".

נתתי להם 1up (חשוב לציין שזה היה במטרה לבדוק באמת מה קרה ולא במטרה להחיות אותם שוב ולהחזיר אותם לראונד) וגיליתי שכל השלושה היו בצל של הסולם האמצעי, שאלתי אותך שוב למה הרגת אותם והפעם ענית לי בתשובה מתחמקת ומתחכמת למדי משהו בסגנון של "הם עמדו\לא היו ליד הסולם\פתחו מיק" דברים שלא קרו ואפילו פה, בטופס התלונה, אתה רושם אותם ומנסה לצאת תמים ולהגיד שקיבלת באן בפתאומיות.

ממליץ לך לקרוא את החוקים של השרת מחדש (לחץ כאן) ולחשוב פעמיים לפני שאתה משקר.

בכל מקרה ירד לך הבאן, מקווה שלא תחזור על הטעות שלך שוב.

MELEH

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.08.2017
    עיר
    בית שמש
    נכתב במקור על ידי XxMELEHxX
    היי deadshot,

הרגת כשלושה שחקנים מקבוצת ה T סתם. לאחר שקיבלתי תלונות עליך באדמין צ'ט שאלתי אותך מדוע הרגת אותם.

עניתי לי משהו בסגנון של "הם לא היו בצל של הסולם האמצעי בכלל, הם רושמים סתם פריקיל".

נתתי להם 1up (חשוב לציין שזה היה במטרה לבדוק באמת מה קרה ולא במטרה להחיות אותם שוב ולהחזיר אותם לראונד) וגיליתי שכל השלושה היו בצל של הסולם האמצעי, שאלתי אותך שוב למה הרגת אותם והפעם ענית לי בתשובה מתחמקת ומתחכמת למדי משהו בסגנון של "הם עמדו\לא היו ליד הסולם\פתחו מיק" דברים שלא קרו ואפילו פה, בטופס התלונה, אתה רושם אותם ומנסה לצאת תמים ולהגיד שקיבלת באן בפתאומיות.

ממליץ לך לקרוא את החוקים של השרת מחדש (לחץ כאן) ולחשוב פעמיים לפני שאתה משקר.

בכל מקרה ירד לך הבאן, מקווה שלא תחזור על הטעות שלך שוב.

MELEH
    מלך.
    דבר ראשון תודה שעניתה לי בדיוק שניגמר הבאן זה עזר מעוד
    דבר שני אני יודע טוב את החוקים פשוט לא הבנתי את המושג צל של הסולם האמצעי לאחר שאמרתה לי שזה נחשב אמרתי לך לתת להם 1up ושניה אחרי קיבלתי באן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.08.2017
    עיר
    בית שמש
    ולגבי מה שרשום בסורס על מה פריקילליסט יומיים על זה שקיצרתה באן של 8 שעות ב 20 דקות לפי דעתי זה לא הוגן קיבלתי את רוב העונש ומיצדי תשאיר את הבאן לעוד 20 דקות זה לא כזה משנה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    הבאן כבר ירד, אין צורך להמשיך ולגרור את האשכול למריבות.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה