תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    24.06.2016
    פתחתי אתמול אשכול כתלונה על האדמין WPS ובגלל שסגן מנהל ענה לי אז נעלו לי את האשכול.
    אני ביקשתי שלא לנעול את השאכול כי יש לי עוד מה לכתוב.
    טוב, אז דבר ראשון זה לא היה בווט סיטי זה היה כשכבר הסיטי נבחר, שהוא צריך לבחור שחקנים.
    אני חושב שאומרים נכנס לנשקייה בסלאי כדי שלא יפריעו לסיטי לבחור (אני לא יודע איך זה אמור להפריע לו, הרי הסיטי ב god אבל לא משנה).
    אני בתור שחקן לא חדש יודע שנכנס לנשקייה בסלאי. ואם אתה ידעת שזה אני, אתה אפילו שאלת אותי אם אני רוצה באן, למה פשוט לא לכתוב
    /slay tov, זה לקח בדיוק שניה. לא נסיתי לעצבן אדמינים או להפריע להם, אם הייתי מנסה לעצבן אדמינים הייתי עושה את זה אבל אני לא.
    זה מראה בוודאות שהאדמין נותן באן על כל דבר קטן כי זה כיף לו. הוא (אני מדבר דווקא עליו כי אני לא רואה אדמינים כמוהו) מחפש שחקנים כי כנראה שלתת עונשים זה כל הכיף שבלהיות אדמין. הרי אם לא תתן באן לאף אחד אז יהיה לך משעמם, נכון?
    ואני מבקש שאך ורק האדמין WPS יענה על השאכול
    ולא לנעול אחרי תגובתו, תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2015
    עיר
    בת ים
    אהלן,
    "
    שלום לך tov ahi.

הבאן שלך מוצדק עד מאה האחוזים, אתה לא שחקן חדש ואתה יודע שאסור להכנס לנשקיה בוואט סיטי.
    כנראה שהאדמין שם לב שאתה עושה את בכוונה ומנסה לעצבן את האדמינים שבשרת אז הוא נתן לך באן כדאי שלא תחזור על זה.
    למרות שהוא יכל לתת לך סלאי או אזהרה אבל הוא לא חייב זאת ההחלטה המלאה שלו.
    פעם הבאה אל תעשה שטויות ולהתחכם עם האדמינים.
    הבאן לא יורד.
    אפשר לנעול."

זה מה שסגן מנהל השרת ענה לך, זה בידיוק מה שהייתי עונה לך.. -
    בן אדם שיש לו סמכות יותר גבוה ממני בשרת ענה לך אז יותר מזה?
    קיבלת באן לפני הבאן הזה לגבי אותה סיבה שאתה מתחכם בלי סוף..
    לאחר מכן שלחת לי הודעה בפורום וביקשת סליחה ושאתה לא תעשה את זה יותר..
    ואחרי זה אתה עוד בא נכנס לשרת, בזמן בחירת שחקנים של הCT נכנס לנשקייה בכוונה ואז בורח,
    ואתה אומר לי שעוד אני לא בסדר? כנראה שאתה לא מבין את הצד שלך בנושא.
    לא מחפש אף אחד, לא בעד עונשים אבל שאנשים באים מתחכמים ומזלזלים באדמינים זה אצלי כבר עובר כל גבול!
    חג שמח

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    אתה ממש אבל ממש לא מחליט איך הפורום הזה עובד ואין לך שום זכות לומר פה לאף אחד מתי לנעול ומתי לא.
    אם יש לך משהו לכתוב, אז תכתוב את כולו ולא בשלבים, סגן מנהל השרת והאדמין ענו לך ולכן האשכול ננעל.
    במידה ותפתח אשכול נוסף על אותו הנושא אתה תורחק מהפורום.
    שיהיה חג שמח והמשך יום נעים.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה