תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    24.06.2016
    שם המשתמש המתלונן: TOV AHI

שם האדמין: WPS

סיבת התלונה: כשסיטי נבחר אז אדמינים אומרים "נכנס לנשקייה בסלאי", אז אני נכנס לנשקייה ואז בורח ואז אמיל אומר לי שאני אבל באן ואני לא הבנתי ואני גם עכשיו לא מבין מה רוצה, לא עשיתי שום דבר שצריך להביא לי באן, אם אני נכנס לנשקיה תביא לי סלאי כמו שאמרת, למה באן. אם היית אומר נכנס לנשקייה בבאן אז היה באן אבל זה סלאי.
    אחרי זה הוא שואל אותי למה עשיתי את זה ואני אומר לו שבאלי, ושיביא לי סלאי אם הוא רוצה והוא מחליט להביא לי באן ליום.
    אני כבר לא מבין, אני חושב שהאדמין הזה מחפש אותי כל הזמן. אני מנסה להיות בסדר אבל הוא תמיד מוציא אותי לא בסדר למרות שאני כן.
    וזה לא שהפרעתי לסיטי לבחור, זה היה בלגו ונכנסתי רק למרפסת הזאת הנמוכה שיש ברחבת תאים ועל זה אני מקבל?!.
    ושאם אם זה ככה שישנו את זה לנכנס לנשקיה בבאן.
    אני באתי להנות בשרתי Vgames ולא שאדמינים יחפשו אותי. וכנראה התרוץ של אמיל של למה הביא לי את הבאן זה יהיה "התחכמות" אבל אני לא חושב שאתה יודע מה זה התחכמות. זה, לא נקרא התחכמות
    אשמח ש wps יציג אני העמדה שלו ושהנהלה גבוהה תחשוב מה דעתה.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 8/10/17

הערות נוספות: הנהלה גבוהה בבקשה תהיו הוגנים ולא מחשבה ראשונה שהאדמין צודק

דמו: אין
    נערך לאחרונה על ידי TheSqueezy; 08.10.2017 בשעה 21:29. סיבה: מתקן שגיאות כתיב כי כתבתי מהר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.06.2016
    ובבקשה לא לנעול את האשכול אחרי תגובות.
    תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2016
    שלום לך tov ahi.

הבאן שלך מוצדק עד מאה האחוזים, אתה לא שחקן חדש ואתה יודע שאסור להכנס לנשקיה בוואט סיטי.
    כנראה שהאדמין שם לב שאתה עושה את בכוונה ומנסה לעצבן את האדמינים שבשרת אז הוא נתן לך באן כדאי שלא תחזור על זה.
    למרות שהוא יכל לתת לך סלאי או אזהרה אבל הוא לא חייב זאת ההחלטה המלאה שלו.
    פעם הבאה אל תעשה שטויות ולהתחכם עם האדמינים.
    הבאן לא יורד.
    אפשר לנעול.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    סגן מנהל השרת ענה לך בצורה מפורטת מאוד, אתה ממש לא שחקן חדש ואתה אמור לדעת טוב מאוד לא לעשות את זה.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה