תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 1 מ 1
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  25.03.2015
  עיר
  חדרה
  הודעות
  140


  פיפ"א 18 יציג מצב חדש לגמרי לתוך Ultimate צוות מכוון לאלה שאינם מסוגלים או לא מוכנים להשתתף בטחון כי הוא אלוף FUT. Squad קרבות הוא מצב תחרותי חדש שחקן יחיד שיאפשר לכם לאתגר מראש חוליות שנקבעו נגד AI של FIFA 18 השתפר בהרבה. אלה לא יהיו רק חוליות רגילות, עם זאת. חלקם יהיו חוליות שנוצרו על ידי שחקני כדורגל אמיתיים או משפיעים בקהילה.


  בדומה לאלוף FUT, כל ניצחון יהיה לך כמות מסוימת של נקודות כי יהיה לדרג אותך במעמד תגמולים. כמות הנקודות שתקבל לכל ניצחון תקבע על ידי הקושי שתבחר ועל רמת המיומנות והכימיה של הקבוצה המנוגדת.


  עבור הרבה משתמשים, 40 משחקים בשבוע הוא פשוט יותר מדי של משימה להתחייב במהלך סוף שבוע או שהם פשוט אינם מסוגלים לזכות בטורניר במוקדמות לשבוע. מצב זה הוא ממוקד כי המגזר של הקהילה יש מוצא לשחק FUT תחרותי ללא קשיים או מתח של הליגה בסוף השבוע.


  הרבה אנשים שאינם נהנים שחקן יחיד עשוי להיות הפתעה נעימה. ביקורות מוקדמות של אלה בר מזל מספיק כדי שיחק פיפ"א 18 לאשר את AI כבר שיפוץ מלא, תוכנן עם עין על ביצוע משחק יותר דינמי ולהרגיש יותר כמו שאתה משחק אדם.


  מי יודע, אם אתה עסוק מדי (או היי, אולי אין לך צלעות) כדי לקבל זהב 3 ומעלה ב אלוף FUT, זה עשוי להיות שינוי מבורך של הקצב בשבילך.
  נערך לאחרונה על ידי SonGoku; 07.10.2017 בשעה 20:31.

הרשמה