תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    שם המשתמש המתלונן: EinsteinTheThug

שם האדמין: MELEH

סיבת התלונה: האדמין MELEH נתן לי מיוט בטענה שעשיתי גרעפסים למרות שלא עשיתי זאת...

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 6/10/2017

הערות נוספות: מקווה שהאדמין ייענש בהתאם, מקרה זה קורה לי כבר בפעם השנייה, כל פעם שאני מקבל מיוט ללא סיבה מוצדקת אני סתם מתבאס ונגמר לי החשק לשחק בשרת שלכם. אם לא אכפת לכם מזה ששחקן שמשחק בשרתים שלכם באופן קבוע יעזוב לתמיד, תמצו את הדין עם האדמינים שלא יודעים איך להתנהל... תודה ויום טוב
    נערך לאחרונה על ידי EinsteinTheThug; 07.10.2017 בשעה 18:05.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    היי
    EinsteinTheThug,

היה שקט בשרת וכעבור זמן מה (שבמהלכו גם היה שקט) כמה אנשים דיברו ביחד במיק.
    לאחר מכן הערתי להם על זה שהם מדברים ביחד ועושים רעש לשאר השחקנים ואתה החלטת לפתוח את המיק ולעשות את הרעש המדובר.

ולכן הבאתי לך מיוט על פתיחת המיק במטרה לעשות גרעפס, מיוט ל10 דקות (אם אני לא טועה) וגם כיוון שהתחכמת עם מה שאמרתי לפני כן.

אני ראתי אותך פותח את המיק ושמעתי אותך עושה את הרעש ולכן נענשת. אני לא רואה איך קרה פה מקרה של חוצפה ו\או מיוט סתמי.

אם אין לך הוכחה שזה לא היית אתה אין כל כך מה לעשות בנידון,

MELEH
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 07.10.2017 בשעה 15:45.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הבאת לי מיוט איזה 10 דקות אחרי שהתחכמתי איתך! ואין לי הוכחות אלא אם כן הסרבר מוקלט 24/7. איך זה מקרה של חוצפה? אני די ותיק בשרת ואני חושב שכאשר אדמין נותן מיוט כזה בלי לבדוק במה מדובר ובלי אפילו אזהרה, זו גם חוצפה ובנוסף לכך זה מבייש אותי בתור חלק מהקהילה הזו. אני מבין שאתה חושב ששמעת אותי אבל באותו זמן שאני הפעלתי את המיקרופון כדי לדבר עוד חמישה ילדים הפעילו גם, ואתה החלטת על דעת עצמך שעשיתי גרעפס (כי פחות חיבבת אותי אחרי ה"התחכמות" שלי)... המיוט שלך היה לרבע שעה והאמת היא שאני לא טורח לכתוב את כל זה בגלל המיוט אלא בגלל החשיבה העיוורת של האדמינים בשרת בזמן האחרון. אתה יודע איך נמדד גבר, מלך? גבר נמדד כאשר הוא יודע מתי הוא טעה ומודה בטעות שלו, תאמין לי או לא אין לי שום דבר אישי נגדך, אבל כשאתה טועה תבוא כמו גבר ותאמר טעיתי. עוד פעם זה לא בגלל המיוט, רבע שעה לא סיפור, זה בגלל הבורות של חלק מן האדמינים בשרת בנוגע לחלוקת המיוטים ( לא ספציפית אתה ). מקווה שלא חפרתי לך יותר מדי, אני לא מצפה שתתנצל כי זה כבר לא כל כך רלוונטי, אני כן מצפה שתלמד ממקרה זה להבא... תודה ויום טוב לך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2014
    עיר
    מעלה אפריים
    קיבל תשובה מהאדמין והמיוט מוצדק.
    אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    האדמינים ממש לא מחפשים על מה להעניש שחקנים, הם פשוט עושים את תפקידם ויכול להיות שבאמת האדמין טעה אבל אין דבר שיוכיח את זה.
    כשהאדמינים טועים הם יודעים גם להתנצל מול השחקנים.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה