תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    06.10.2017
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: Yuki ♥
    Yuki ג™¥
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198157470664/

קישור של הבאן ב-
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#20372

שם האדמין שנתן את הבאן: MELEH

סיבת הבאן: כתוב "Aim bot"

התאריך שבו ניתן הבאן:
    06-10-17 20:42

הערות נוספות: קבלתי באן על אים בוט שלא השתמשתי
    תוכלו להוריד לי אותו בבקשה? מהשרת ה 1v1 ארנה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    היי Yuki,

אכן, סיבת הבאן שלך היא לא AIMBOT אלא;

מדבר לרעה על האדמינים ועל הקהילה כאשר חושב שאין אדמין בשרת, מאושר על ידי FATMA

(כמובן שהסיבה גם נערכה בסורסבאן ואתה יכול למצוא אותה פה)

אספר לך את המקרה אם יצא מצב שאתה "לא זוכר";

הבאתי לך מיוט לפני בערך שלוש שעות (מיוט לגיטימי לגמרי, על השמעת רעשים מכוונים במיק לאחר שהערתי על זה למישהו).

שעה בערך אחרי המיוט שלך קרא לי שחקן שאמר לי שיש בעיות בשרת, נכנסתי כאדמין סמוי לשרת בשם HAH ROFL, כאשר נכנסתי ראיתי כמות נכבדת מאוד של אנשים שעושים בעיות וביניהם אתה (כן, אתה) מדבר על האדמינים "המסריחים והציפציפים" ועל הקהילה "הגרועה והשבורה" שאין לך כבר כוח אליה ו"שצריך לשים הגבלת גיל לשחקנים ולאדמינים" (כמובן שכל זה מלווה בטון מאוד כועס ועצבני, קללות ודיבור "לא נעים לאוזניים").

מקווה שעכשיו הבנת את סיבת הבאן,

חג שמח,

MELEH
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 07.10.2017 בשעה 11:03.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.10.2017
    "הבאתי לך מיוט לפני בערך שלוש שעות (מיוט לשעה, לגיטימי לגמרי, לשעה על השמעת רעשים מכוונים במיק לאחר שהערתי על זה למישהו), אחריו קרא לי שחקן שאמר לי שיש בעיות בשרת."
    אני בדיוק נכנסתי לשרת וכתוצא מכך לא שמעתי שהערת למישהו אחר. והבאן שנתת לי היה לרבע שעה.

"
    נכנסתי כאדמין סמוי לשרת בשם HAH ROFL, כאשר נכנסתי ראיתי כמות נכבדת מאוד של אנשים שעושים בעיות וביניהם אתה (כן, אתה) מדבר על האדמינים "המסריחים והציפציפים" ועל הקהילה "הגרועה והשבורה" שאין לך כבר כוח אליה ו"שצריך לשים הגבלת גיל לשחקנים ולאדמינים" (כמובן שכל זה מלווה בטון מאוד כועס ועצבני, קללות ודיבור "לא נעים לאוזניים"."
    אני רק אמרתי שצריך לעשות הגבלת גיל כי מקודם מישהו דיבר עם קול ממש גבוה . לא בכוונה צפציפת עליו .

ואני מעוד אוהב את השרת ואשמח עם תורידו לי את הבאן בשביל שאוכל לחזור לשרת. תודה יוקי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Talhalfi1
    אני רק אמרתי שצריך לעשות הגבלת גיל כי מקודם מישהו דיבר עם קול ממש גבוה . לא בכוונה צפציפת עליו .

ואני מעוד אוהב את השרת ואשמח עם תורידו לי את הבאן בשביל שאוכל לחזור לשרת. תודה יוקי
    לא התבטאת כך בכלל, חבל לשקר לי ולעצמך. בנוסף, אם יש לך הוכחה לזה שלא התבטאת כך, אתה מוזמן לשלוח לפה\סגן מנהל השרת\למנהל השרת\הנהלה.

לפי איך שהתבטאת זה לא נראה כאילו אתה מאוד "אוהב" כל כך את השרת.

מהסיבה הפשוטה שיש לך הרבה זמן על השרת (ראנק GOLD) הבאן שלך הוא לא פרם באן אלא רק לשבוע.

מקווה שרק תלמד מהבאן!

MELEH
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 06.10.2017 בשעה 21:54.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.10.2017
    באמת שזה בדיוק מה שקרה ואני באמת ממש אוהב את השרת ואשמח עם תוריד את הבאן. ואני מצטער עם פגעתי במישהו .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2014
    עיר
    מעלה אפריים
    קיבל תשובה מדוייקת מהאדמין, והבאן מאושר ע"י מנהל השרת.

אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    קיבלת תשובה מהאדמין ומסגן מנהל השרת.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה