תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    20.01.2017
    בגלל שנעלת נגיב לתגובה שלך פה..
    לפני שאתה מגיב תבדוק את הפרטים ואז תגיב שאתה מודע להכל כי ככה זה סתם נראה לא טוב, ציפיתי ליותר ממנהל קהילה תחרותית.

"העניין טופל כבר בעבר, אין צורך לעלות מחדש מכיוון שאני טיפלתי בנושא."
    לא שידוע לי שטופל בעבר כי העניין קרה לפני שלושה שבועות ואני העלאתי תסרטון לפני שבוע ככה שאף פעם לא ראית את זה..

"
    האדמין התנצל על שעשה סלאפ בפני כל 10 השחקנים בסיום המשחק.
    "
    בפני הוא לא התנצל בפני זה שיצא הוא לא התנצל, יותר מזה לטים שלו הוא אמר לפני הסלאפ "תראו משהו מצחיק" או משהו בסגנון לפי שחקן בקבוצה שלו.
    בפני הוסי סטייל הוא התנצל רק לאחר שאמר שזה היה בטעות ואז הוסי אמר לו שיש לו רקורד של אחד מהקבוצה שלו של המקרה וששומעים שהוא אמר מה שאמר, ואז הוא הבין שהוא נדפק ואמר סליחה, וגם זה אחרי שהוא צעק עליו בהתחלה.

"
    עשיתם טרול ורואים את זה גם בסירטון, לא סתם אתם מורחקים לצמיתות מהקהילה.
    "
    איפה רואים בסרטון שמישהו עשה טרול? אתה יכול לראות שגם אני וגם הוא עם קילים ושהוא לקח אחד על אחד, וגם בטורנירים גדולים עושים תשטות הזאת, אבל עזוב אותו איפה אתה רואה בסרטון שאני עשיתי טרולים לעזאזל? לא רואים אותי משחק בכלל..

מורחקים מהקהילה לצמיתות? מה זה קשור לזה? חחחחחחחח תהיה בריא קודם כל יש סיבה בסורס באן שממש לא קשורה לזה אבל הסיבה אמיתית שאני מורחק זה כי "התלוננו עליי מלא בחודש וחצי האחרון" ומתן "עייף מזה".

דיי כבר לסלף דברים נחנקנו כבר
    נערך לאחרונה על ידי YossiKal11; 06.10.2017 בשעה 04:53.
    מנהיג החבורה של לירז (קרדיט לפוני פוני)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    אתה צריך להפסיק "לצפות" לדברים מאנשים שעשו בשבילך יותר מדיי, מספיק שפרסמת פרטים אישים ופעם אחת וויתרתי לך.

עכשיו לעניין התלונה:
    א. אני לא צריך לעדכן אותך אם העניין טופל או לא, אמרתי שהוא טופל אז הוא טופל.
    ב. בסרטון לא ראיתי שום דבר שלא ידעתי כבר, כבר באותו היום שהיה את הבלאגן טפלתי בהכל ועשיתי שיחות צוות+ שיחה למנהל השרת על הסלאפ שנגרם בעקבות טרול של שחקן (שכיום מורחק לצמיתות מהקהילה בעקבות בעיות חוזרות).
    ג. האדמין לא התנצל בפניך ישירות אלא כלפי שחקני הפיקאפ - לך הוא לא חייב שום דבר באופן אישי, הוא מתנדב בקהילה לתפקיד משמעותי, תורם מעצמו שעות על גבי שעות, ואתה עושה לו רצח אופי מכיוון ששחקן עושה טרולים במשחק והוא קיבל סלאפ? מה קרה נהרס לך ראוונד? - בפני אותו שחקן הוא התנצל וביקש סליחה.

מעבר לכך אין מה להמשיך את הנושא.
    אם ברצונך להמשיך לשוחח עימי אתה מוזמן לפנות אלי בהודעה פרטית בפורום, או בסטיים.

מצטער שככה אתה מרגיש, הבאת את זה על עצמך.

*פעם אחת כבר נעלתי אשכול באותו הנושא, זה האשכול השני שאגב לא נפתח לפי הפורמט.
    הדיון הזה מפסיק כאן, נמאס לי לשמוע על אדמין מסכן שעשה "סלאפ" והעניין טופל כבר לפני 3 שבועות.

בהצלחה בהמשך.
    ננעל.
    קיבלת תשובה.
    אם תאהב אותה או לא זאת כבר בעיה שלך אני לא יכול לעזור יותר.
    נערך לאחרונה על ידי 1slot; 06.10.2017 בשעה 04:59.
    שתף ב-Google+

הרשמה