תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    17.03.2015
    שם המשתמש המתלונן: CarryASS

שם האדמין: kapara,mario

סיבת התלונה: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!) לפני יום שיחקתי בטימספיק של csgo pubg.זאת הייתה טעות שלי וקיבלתי עליה באן ליום מסקוירטל מהטימספיק.כאשר אני חוזר מהבאן קפרה ומריו לוקחים אותי לשיחה שבה הם מורידים אותי בגלל סיבות די מגוחחות-הסיבה העיקרית שלהם הייתה זה שבגלל ששיחקתי pubg בטימספיק של סגו.אם היו רוצים להוריד אותי בגלל הסיבה הזאת היה אפשרי לעשות את זה לפני מתן הבאן(העונש על כך) ולא היה צורך להמתין יום.היה ניתן להדיח אותי באותו הרגע ולחסוך את הבאן המיותר הזה.בנוסף לכך יש עוד הרבה אנשי צוות שמשחקים במשחקים אחרים בטימספיק וגם אם תופסים אותם הם מקבלים רק אזהרה ולא באן או הורדה מתפקיד.הסיבה השניה לכך שהורידו אותי היא שלפני מספר ימים הייתי עסוק וקפרה פנה אלי כדי שאפרסם לובי ואמרתי לו שאני באמצע.זה לא משנה במה אני עסוק אני עדין עסוק ולא יכול לפרסם וצריך להבין זאת ולמצוא מישהוא אחר לפרסם או לפרסם בעצמם.באותו זמן הייתי בשרת הביופ והייתי באמצע ראן ולא רציתי להפסיק באמצע(אבל כמו שאמרנו לפני עסוק זה עסוק לא משנה מה עושים) וקפרה ומריו התעצבנו על כך.כול פעם שהתבקש ממני לעשות משהוא עשיתי אותו בלי קשר למה שעשיתי באותו רגע ובלי קשר מה זה היה(פרסום פיקאפים,פרסום ניטקאפים,פרסום הליגה וכו') ובמקרה פשוט אמרתי שהייתי עסוק.ברגע שהייתי מסים את הראן הייתי הולך לפרסם.הסיבה השלישית והאחרונה שהם הביאו זה בגלל שקפרה "לא רואה אותך בתור מתאים להתקדם בקהילה".אישית אני מאוד רציתי להתקדם בקהילה וגם ניגשתי לאינספקטור והוא פשוט צחק עלי ככשאלתי לאן אני יכול להתקדם.האינספקטור צחק עלי כול פעם שמישהוא אחר מהצוות עלה(למריצים התחרותים בעיקר).אני מאוד רציתי להתקדם בקהילה וכמו שאמרתי לפני עשיתי כול מה שביקשו ממני.זה מאוד מעליב שזאת סיבה שרוצים להעיף אותי בגללה-גם ככה כול הזמן מפרסמים שצריך מריצים(בין אם זה בפורום,בשם של קפרה בטימספיק) אז אין שום סיבה להדיח בגלל שטות כזאת.אולי גם אני הייתי צריך ללכת לבלות עם המנהל שלי במציאות כדי לעלות.נאמר לי שהם רצו לחסוך ממני להיות "סתם" בתור מריץ פיקאפים ולא להתקדם.
    קפרה ומריו סיכמו את כול הסיבות האלו ב"חוסר התאמה".איך כול הסיבות האלו להדיח אותי הם חוסר התאמה?אולי זה שהייתי עסוק ולא פירסמתי אבל עדין זאת הגזמה.זה שקפרה לא רואה אותי בתור מתאים לעלות לא אומר שאני לא מתאים לתפקיד של מריץ פיקאפים.ובכלל זה ששיחקתי pubg בטימספיק של csgo לא קשור בכלל לתפקיד אז זה לא יכול להקרא חוסר התאמה.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: (לדוגמא 28/02/2017) היום

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר) אבקש לא לזלל בתלונה ולעשות מזה צחוק בטימספיק כמו שבדרך כלל קורה עם התלונות.לא לנעול עד שאני לא מבקש.

דמו: (אם יש) אין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.09.2010
    עיר
    ראשון לציון
    היי CarryAss!
    קודם כל שיהיה לך חג שמח!
    בוא נתקדם ונעבור לקטע של תלונתך:
    הסיבה שירדת מתפקיד היא חוסר התאמה, אכן נכון. לפי דעתי אינך מתאים לתפקיד מריץ פיקאפים. ממריץ פיקאפים אני מצפה לבגרות מקסימלית ולרצינות שיא, כמו שאמרתי לך בשיחה בה ירדת מתפקיד. לצערי, את הדברים הללו לא מצאתי בך למרות שניסיתי לתת לך הזדמנויות כבר זמן רב, יכול להיות שאפילו רב מדי.
    העניין ששיחקת במשחק אחר בטימספיק של קהילת CSGO הוא עבירה ובעצם זלזול גם במנהל הקהילה עצמה משום שהיית לא פעם ולא פעמיים בשיחות צוות ושמעת שצח דורש שדבר כזה לא יקרה. אז כן, פישלת פה והגיע לך באן. הסיבה העיקרית שירדת מתפקיד היא ממש לא העניין ששיחקת משחק אחר, הסיבה היא שכאשר אני בונה צוות, אני מחפש אנשים רציניים ובוגרים כמו שהזכרתי פה מעל, ולצערי לא ענית על הקריטריונים האלו במהלך שהותך בתפקיד.
    בנוסף לכך, בכל שיחות הצוות אמרתי לשים לב לכך: אם אני או הסגן שלי, מריו, מבקשים ממריץ מסויים לפרסם זה לא לשווא ולא סתם. אנחנו אומרים בלית ברירה כאשר באמת אין אף מריץ פנוי או שאנחנו מאוד עסוקים.
    "הייתי צריך לבלות עם המנהל שלי במציאות כדי לעלות"... איזה מריץ בדיוק אני מכיר במציאות בוא תזכיר לי? אף אחד? מצויין.
    אין לך מה להעלב, אמרתי לך, זה לא משהו אישי חס וחלילה. בצוות שלי אני מחזיק רק את האנשים שאני רואה שאפשר לסמוך עליהם עיניים עצומות, ולצערי גם את זה לא ראייתי ולא מצאתי אצלך, ואפילו גרוע מזה אך זה בסדר גמור, לא כל אחד חייב להתאים לכל תפקיד, אני לא אפרט כאן יותר מדי כדי לא לבייש אותך בפומבי.
    חוץ מזה, לאחר שירדת ניתנה לך הזדמנות לדבר ולהגיד את תגובתך, למה שתקת והחלטת להביא את זה לפה? סתם בשבילך היה לך עדיף לדבר איתי בטימספיק לפי דעתי... אבל זה כבר היסטוריה.
    ההחלטה שלנו היא אחרונה ואף סופית, אתה פשוט לא מתאים לצוות של הפיקאפים מבחינתנו. מאחל לך שאולי תתקדם בקהילה בתפקיד אחר, אך כרגע בשרת שלי אני לא מוצא אותך מתאים, ותאמין לי שהכי הייתי שמח שתישאר, אך זה באמת לא הסתדר לאור הנסיבות שהוסברו.
    חג שמח ידידי!
    נערך לאחרונה על ידי -Kapara-; 04.10.2017 בשעה 21:28.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    היי CarryAss חג שמח.
    סיבת התלונה הינה הורדה מתפקיד על סעיף שאינו מקובל עליך? זה שהסעיף אינו מקובל עליך לא אומר שהוא לא נכון.

לא ירדת בגלל שעברת על חוקי הטיימספיק - על כך נענשת בנפרד האמנם כן עברת על חוקי הטיימספיק בתור אדמין. דבר שאינו מקובל בעייני.
    בלי קשר, מנהל וס' מנהל השרת החליטו להוריד אותך עקב כך שהרגישו שאינך מתאים להישאר בתפקיד מריץ פיקאפים.

חושב שכפרה מנהל שרתי הפיקאפ הסביר את הנושא בצורה מאוד ברורה בהודעה שכתב לך באשכול זה.

אתה יכול לראות שבצוות התחרותי לא תראה אנשים שאינם רצינים או שמזלזלים בתחום התחרותי, אני משתדל מאוד להחזיק את הטובים יותר שאפשר למצוא כדי שגם אוכל לקדם אותם תחת התחום בהמשך.
    רבים אנשים שיצאו תחת ניהול שרתי הפיקאפים העדכני לתפקיד גבוהה יותר בקהילה לכן קשה לי לחשוב שהם טועים, הצוות מקצועי.
    ובכל זאת, זה לא עניין התלונה.

מצטער שנפגעת מכל העניין.
    אתה אחלה בחור, אך לא מתאים לגישות כרגע.

בהצלחה בהמשך.

בקשתך לאי נעילת האשכול לא רלוונטית, כאשר מקבלים תשובה האשכול ננעל עבור מניעת ספאם.
    אם ברצונך להמשיך לדון בנושא אתה מוזמן ליצור איתי קשר בטיימספיק הקהילה, בסטיים או בהודעה פרטית בפורום.

ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה