תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    31.08.2017
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: amitay

http://steamcommunity.com/id/amitay1212431/

אני רוצה לייעץ בקשר ל..: שרת

על איזה שרת מדובר: רולפלי

הערות: טוב, אחרי בארך שבוע/שבועים שהupdate החדש יצא אני מרגיש קאילו הסרבר מת. עחשיו תיראו זה לא שאני לא מאריך את העבודה הקשה שהיתה בשרת כי אפשר ליראות שעבדתם על זה ממש קשה. מה שאני כן חושב זה שהupdate פשוט לא טוב כמו הקודם מסתבר גם שאני לא היחידי שחושב זאת אלה שיש עוד שחקנים שנישאלו והם אמרו לי שהמוד הקודם היה טוב יותר. מה שאני כן רוצה להגיד שאני דיי אוהב את המנגנון של הרמות בקלאסים שזה דיי נחמד אבל יש ארבה דברים שהם לא כל כך טובים.. אני אתן כמה דוגמאות: 1אין את עבודת ההיטמן שכולם מאוד האבו ומאוד יחדה את המוד 2צריך להגיש בקשה בשביל להיתקבל לct למה אני לא אוהב את זה? הct הוא כמו כל תפקיד במשחק ויש אנשים שמאוד האבו ליהיות בct וגם היו טובים בזה אך בקשתם לתפקיד לא היתקבלה וזה מה שגרם לפרישה או לאי כיף בלשחק בסרבר. 3 לעלות רמות זה קשה מידי כשאני משחק בתפקיד הדראגס דילר אני משחק ומשחק ומשחק ומשחק.. ובסוף עליתי רק 200 EXP מה שמוריד את המוטיבציה לשחק כי אתה לא רוצה לחרוש כמו לא יודע מה אבל אתה גם רוצה לעלות ברמות 4. המוד לא מקבל שחקנים חדשים. שחקן חדש שניכנס לסרבר לא מבין כלום וחושב שזה FFA או משהוא, וגם אחרי שהאדמין משגר אותו בשביל להסביר לו את כללי המישחק אז הוא אומר לו לך תיקרא חוקים. עחשיו יש הרבה מאוד חוקים,יותר מידי לפי דעתי והחוקים ממש קשים להבנה לשחקנים חדשים ואם השחקן קרא את החוקים ולא ממש הבין את כולם ואז הוא בטעוט עורג מישהוא אז הוא בבן.5 פעם היה הרבה יותר מצחיק וכיף. פעם כל אחד היה עם העבודה המיחודת שלו וזה מה שנתן יותר כיף למישחק כי לכול אחד היה תפקיד שונה. היום בארך 80/90 אחוז מהסרבר משחקים בדראג דילר ופשוט ננעלים בבתים שלהם וכל הרחובות די שוממים 6. אין שחקנים בשרת. כל הסיבות שכתבתי למעלה הם הסיבות לפרישה של השחקנים. זה הגיע למצב שהיום בעשר ו15 דקות בבוקר מחוברים רק 4 שחקנים. והיום חופש! וגם אתמול בערב שגם זה כבר היה חופש היו מחוברים אולי 6/7 שחקנים. פעם בשעות הערב בחופש היו איזה 20+ שחקנים בדגש על ה+ .

אז מה אני חושב שצריך לעשות?

טוב אני חושב שצריך להחזיר למישחק את ההלמנטים שכל כך יחדו אותו כמו ההיטמן הרשות להיצתרף לct מתי שאתה רוצה ובאיכרון כל מה שכתבתי למעלה..
    אני לא חושב שצריך להחזיר לגמרי למוד הישן כי יש גם דברים טובים במוד החדש כמו המנגנון של הרמות (חוץ מיזה שזה כשה מידי פשוט הקטע שעולים רמות נחמד רק צריך לעשות את זה כל יותר)וזה בארך הכל אני מקווה שהעצאות שלי אולי היתקבלו וזהוא בארך (:

סליחה על שגיאות הכתיב שלי.
    נערך לאחרונה על ידי amitay1; 04.10.2017 בשעה 11:09.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.12.2016
    ה white list החדש ממש טוב בגלל שהרבה ילדים פשוט עשו פריקילים שהם היו שוטרים ולא ידעו חוקים
    ואתה לגמרי צודק שצריך היטמן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2016
    אהלן amitai,
    כמו שעניתי לך בעבר את האיטמן אנחנו כנראה הולכים להחזיר ואנחנו עובדים על הרמות שלו ושל איך שהוא יהיה,
    לגבי ה ct כמו מה ש pony אמר ה whitelist נועד בשביל למנוע בלאגן בשרת ושלא יהיה פרי קילים ושטויות כאלו כי בתור שוטר אתה יכול לעצור אנשים ואם נגיד שוטר עוצר אותך סתם ופתאום יש עליך סמים זה יעצבן אותך אז עדיף שיהיו שוטרים שמבינים ב rp ולכן יש את זה.
    לגבי פרישת השחקנים אין לי כל כך מה להגיד לך בנושא כנראה שלחלק מסויים מהשחקנים קשה להבין role play
    החוקים בשרת הזה מאוד מפורטים כדאי שיהיו כמה שפחות פרי קילים ולכן יש הרבה חוקים.
    לגבי הקושי של לעלות רמות בשרת אתה צריך לחשוב על זה ככה שאתה לא אמור להגיע לרמה 6 תוך שבוע וגם לא תוך שבועיים זה אמור לקחת לך זמן.
    המשך חופש נעים מקווה שעניתי לך.
    לכל עזרה מוזמנים לפנות בפרטי

http://steamcommunity.com/id/HowDeepGeverRezah

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    תודה על הייעוץ שלך, אין לי ממש מה להוסיף לדברי האדמין הוא הסביר את המצב בצורה טובה, אנחנו ממשיכים לעבוד על השרת ולשפר אותו יכול להיות שכרגע מספר אנשים לא אוהבים את הדברים שיש ולכן אנחנו נמשיך לשנות ולשפר עד שכולם יהיו מאושרים (או לפחות הרוב).
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה