תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    19.09.2017
    שמי במשחק:Romeao
    שם האדמין: • ĬŃĈ • T9Kאני לא רושם את הפוסט הזה כדי להתלונן על הורדת באן אבל אני אשמח לדווח על אדמין שלא יודע חוקים.
    היינו בבירור וניסיתי להגיד לו את החוק שמרשה לי לבצע את הפעולה שעשיתי, רציתי לשלוח לו העתקה של החוק אך לפני שהוא קיבל ממני את ההסבר והחוק הוא אמר אוקיי הבנתי את החוק אבל לא שלחתי לו את החוק, לאחר מכן קיבלתי באן מהאדמין אבל אני לא רושם את זה כדי להתלונן על באן מכיוון שאני מבין את סיבת הבאן.
    בזמן הבירור הוא אמר לי אוקיי הכל בסדר אתה יכול ללכת הבנתי את החוק(כמובן שהוא לא ידע את החוק וגם לא נתן לי אפילו להסביר לו מה החוק) הוא דיבר בלי אי ידיעת החוקים וניהל את הבירור בפזיזות רבה וברשלנות, רק כשאדמין אחר הגיע הרקורד מהילד השני התבקש ולכן קיבלתי באן ואני מבין למה זה קרה.
    אני מבין שהוא אדמין חדש ואינו משחק הרבה זמן ולכן הבנתי במהרה למה הוא לא מכיר את כל החוקים, אך זה לא תירוץ לנהל בירור בכזאת רשלנות.
    אני רושם את זה כי אני אשמח שיוחלפו אדמינים כמוהו שלא יודעים חוקים ולא מסוגלים לנהל בירורים בשרת ה-Role play, אשמח מאוד לקבל תשובה אפילו מהאדמין עצמו ומצוות ההנהלה של השרת.

אם במידת הצורך אני אתבקש לשלוח לכם סרטון של כל מה שקרה אעשה זאת ואשמח לשלוח.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.01.2017
    עיר
    נתיבות
    תעלה בבקשה את הרקורד שיש לך על המקרה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    עבר הרבה זמן ולא נשלח רקורד.
    נעול.
    שתף ב-Google+