תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    23.06.2016
    עיר
    קזחסטן
    שם המשתמש המתלונן: Jacob

שם האדמין:Kingsman

סיבת התלונה: האדמין נכנס לתחנה ואני כשוטר יכול להגיד לו לצאת. אני ניסיתי להרוג אותו כי לא הקשיב לי וניצל את זה שיש (No Kill zone ) שעובר דרך קיר.
    הוא נכנס עבור להחיות את עצמו שאינו מותר לעשות והחל להגיד לי שאסור לי להגיד לו לצאת ומותר לו ואמרתי לו שיבדוק בחוקים. אחרי זה הוא אמר שהוא יגיד להם לשנות ואני אמרתי לו עד אז אסור לך להיות פה ושהוא "משקר". בגלל שלא הרגתי אותו וגם אם הייתי הורג אותו לא שברתי שום חוק הוא לא יכל לתת לי CT BAN. אז הוא ניצל את זה שאמרתי שהוא "משקר" כדי לתת לי מיוט ובגלל שיש לי מיוט אני חייב לצאת מקובצת הCT ואפשר לראות בהוכחה שזה כמובן היה הכוונה שלו כי לא נתן סיבה למיוט כי לא העלבתי אותו ויש אחרי המיוט אמר שאם לא אצא מקבוצת הCT אקבל באן.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: היום

הערות נוספות: מדהים שאמינים לא יודעים חוקים ועוד מנסים לעקוף חוקים כדי שאוכלו לתת לי עונש.
    נ.ב : סליחה על תחילת הרקורד על חברים שלי ברקע.

דמו:
    https://youtu.be/XDJT0rD7Cp4
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    שלום jacob,
    כפי שאמרתי לך כבר לפני, דיברתי עם מנהל השרת לגבי החדר שממלא חיים וקיבלתי אישור ממנו שהשחקנים יוכלו להכנס לשם על מנת למלא חיים ולצאת החוצה, במקום להקשיב למה שאמרתי בחרת להתעלם מזה ופשוט ירית בי, בנוסף ניסיתי להסביר לך את החוק ואיפה הגבולות ואתה בחרת ולקרוא לי שקרן מספר פעמים.
    בחרתי להתעלם מכך שירית בי בלי סיבה מוצדקת אבל ברגע שקראת לי שקרן עברת את הגבול(זלזול באדמין) וכתוצאה מכך קיבלת מיוט.
    נערך לאחרונה על ידי KingsMan; 03.10.2017 בשעה 19:01.
    קינגסמן מנהל הקלאבים לשעבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.01.2017
    עיר
    נתיבות
    יטופל תודה על הדיווח
    אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2016
    עיר
    קזחסטן
    נכתב במקור על ידי KingsMan
    שלום jacob,
    כפי שאמרתי לך כבר לפני, דיברתי עם מנהל השרת לגבי החדר שממלא חיים וקיבלתי אישור ממנו שהשחקנים יוכלו להכנס לשם על מנת למלא חיים ולצאת החוצה, במקום להקשיב למה שאמרתי בחרת להתעלם מזה ופשוט ירית בי, בנוסף ניסיתי להסביר לך את החוק ואיפה הגבולות ואתה בחרת ולקרוא לי שקרן מספר פעמים.
    בחרתי להתעלם מכך שירית בי בלי סיבה מוצדקת אבל ברגע שקראת לי שקרן עברת את הגבול(זלזול באדמין) וכתוצאה מכך קיבלת מיוט.
    רואים הכל ברקורד.
    דבר ראשון אם אין חוק באתר אני לא אמור לפעול לגבי שום דבר שלא מופיע שם.
    2. אני אמרתי שאתה "משקר" פעמיים ורואים ברקורד, לא קראתי לך "שקרן" מאופן משמיץ.
    אני פעלתי לפי כמו שהייתי ואתה מצאת פרצה כדי שלא יכול לשחק CT וניצלת אותה. ל
    לפחות אל תכחיש עוד שיש הוכחה שמה שהרגעת אמרת שגוי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    אתה יכול לקרוא בחוקים שהשוטר יכול להגיד לי לצאת מהחדר של התאים ואני לא הייתי בחדר בנוסף אתה לא תזלזל במה שאדמין אמר לך ,תירה ואחרי זה תגיד שהוא משקר. אתה יכול לראות ברקורד שאתה לא מקשיב לי בכלל ורק מנסה לדחוף אותי החוצה.
    כפי שנכתב לך כבר העניין טופל ואין צורך שתגיב עוד
    קינגסמן מנהל הקלאבים לשעבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2016
    עיר
    קזחסטן
    נכתב במקור על ידי KingsMan
    אתה יכול לקרוא בחוקים שהשוטר יכול להגיד לי לצאת מהחדר של התאים ואני לא הייתי בחדר בנוסף אתה לא תזלזל במה שאדמין אמר לך ,תירה ואחרי זה תגיד שהוא משקר. אתה יכול לראות ברקורד שאתה לא מקשיב לי בכלל ורק מנסה לדחוף אותי החוצה.
    כפי שנכתב לך כבר העניין טופל ואין צורך שתגיב עוד
    מן הסתם שאדמין מדבר שטיויות אי אפשר לקחת אותו ברצינות.
    זה שאתה אדמין לא אומר שאתה יכול לעקוף חוקים ולכן המשכתי להוציא אותך.
    וכמו שאמת אם זה טופל אתה הוא הנענש אז אל תגיב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    הנושא בטיפול סגן מנהל השרת, נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה