תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    28.08.2017
    עיר
    רחובות

שם האדמין שנתן את הבאן: (! !Mario)

סיבת הבאן: (צליל למשך שניה)

התאריך שבו ניתן הבאן: (2/10/2017)

הערות נוספות: היינו בצאנל רגיל וצחקתי עם האדמין היה צחוקים בצאנל כולם זרמו כולם שרו עשו ביטבבוקס עם אתם יודעים,מה זה כולל אדמינים אחרים.לאחר מכן שמתי מנגינה לשניה ואז אמרתי סתם סליחה והעפתי אותה
    מריו תמיד מחפש אותי וסתם רציני יותר מידי זה לא המקום להיות רציני בסופו של יום זה לא צבא ולא שום דבר אין לו שום זכות להתנשאות מעל כולם אנשים באים לפה להנות ולהרגע אם למישהו היה בעיה אם מה שעשינו (במקרה הזה מריו) הוא היה יכול להגיד משהו אבל במשך כמה דקות הוא לא הוציא מילה וחיכה לרגע שמישהו יעשה טעות שאפילו לא הפריעה לו חשוב לציין שהוא לא התריע לא אזהיר ולא אמר כלום ליפני ואחרי הבאן וקטע אותי באמצע שיחה אם מישהו בישביל להשפיל.

קיצר זה לא הדרך שבה מתנגים ובנוסף לזה הוא תמיד מזכיר דברים שכבר נשפטתי עליהם בעבר ואין צורך להזכיר אותם בתיאור הבאן כו' הבחור מנסה לרמוס כל אחד שלא יבוא לו טוב בעין אני לא מבין מה כואב לו לראות קצת שמחה. וכיף

לדוגמא את הבאן האחרון שלי שכלל הורדה של חבר שלי מניהול התבצע ככה אני וחבר שלי לבד בצאנל ושמתי שירים הוא נכנס רק כדי לשמוע אם שמתי שירים כי אני נוהג לשים בצאנל מוזיקה וכו' כו' וישר נתן לי באן אני עם חבר שלי לבד וזה לא הפריע לאף אחד

הבחור צריך לחטוף כהוגן
    ומאחל לו שימצא עיסוק יותר טוב מאשר לחפש אנשים בטימספיק וזה גם אחת הסיבות שהרבה לא באים לקהילה הזאת כי יש אנשים שמתנגים כאלו הם מעל מישהו והם יותר חזקים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.08.2017
    עיר
    Rishon Lezion
    שלום amitzy,

בוא נחדד כמה דברים , אני לא בא לחפש אפ אחד וכמובן לא אותך.
    הבאן הקודם שלך היה בלובי שבתוכו 7 אנשים וזה לא משנה מה אחרים אומרים בשום פנים ואופן לא שמים שירים בלובי. בשביל זה יש חדר פרטי , Music room .
    וזה שאתה אומר שאתה נוהג לשים בלובי מוזיקה זה כבר נגד החוק ! הבאן שקיבלת מוצדק מאחר שזה לא פעם הראשונה שלך .

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.09.2010
    עיר
    ראשון לציון
    שלום Amitzy.
    חשבתי שכבר סיימנו את הנושא איתך של השירים. לא הספיק לך שחבר שלך נענש בגלל השטויות האלה?
    עצם זה שאתה אומר "אני נוהג לשים בצאנל מוזיקה..." זו כבר טעות חמורה וחבל לי שאתה נופל על הדברים האלו.
    דבר שני, אף אדמין לא מחוייב לתת לך אזהרה לפני שהוא מביא לך באן. תתחיל לקרוא את החוקים פה.
    שים לב לצורת הדיבור וההתבטאות שלך בתלונה. "תחרותי" הוא דבר רציני לכל דבר, זה לגיטמי לשחק לכיף אבל צריך לשים לב ולפעול לפי חוקים שקבועים מראש ומונעים בלאגן.
    הפיקאפים זה לא מועדון ריקודים והלובים לא נועדו כדי שתשים שם שירים. שירים תשמע עם עצמך.

מחכה לתשובה של מנהל התחום התחרותי בנושא,

אני רוצה שהוא יקבל את ההחלטה בנושא..
    נערך לאחרונה על ידי -Kapara-; 02.10.2017 בשעה 22:46.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    היי עמית.

הפיקאפים הינו איזור תחרותי ולכן לא אקבל התנהגות בלתי הולמת, גם אם היא הייתה לשניה.
    לא חושב שאני אמרתי לך את זה, לכן אציג לך את זה באופן ברור:
    אסור לשים מוזיקה בחדרים שאינם חדר פרטי / חדר MUSIC ROOM.

בנוסף לכך, לא אקבל שום התנהגות שנוגדת את חוקי הקהילה, הטיימספיק ושרתי הפיקאפים.

למרות הכל, אשמח לתת לך הזדמנות אחרונה:
    א. הערעור מתקבל, הבאן ירד באישורי. מוזמן לחזור ולשחק בחופשיות.
    ב. פעם הבאה שתשים שירים בחדר שאסור לשים בו שירים תורחק מהטיימספיק לצמיתות.
    ג. אם אשמע על בעיית משמעת, או כל בעיה שתעשה תחת התחום התחרותי, תורחק לחודש מהשרתים באישורי ללא אזהרה ואפשרות ערעור.
    ד. פעם הבאה שאתפוס אותך נכנס מ STEAM_ID אחר לקהילה לא רק שתורחק לצמיתות, אלא תפסול את כל קבוצתך.

בהצלחה.

מקווה שתתפוס את עצמך בידים בפעם האחרונה

מאור.
    שתף ב-Google+

הרשמה