תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    02.10.2017
    שם המשתמש המתלונן:Get Rekt

שם האדמין: הנהלת שרת ה Surf Timer

סיבת התלונה: -

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: -

הערות נוספות: בזמן האחרון נתקלתי בבעיה שאין ניהול תקין בשרת וזה מתבטא בכך:
    1. השעות שסגן מנהל השרת משקיע הם פחות מהמינימום (שיחק שעה אחת בשרת במשך השבוע האחרון) וגם לא זמין בסטיים לעזרה
    2. בשבוע האחרון ניגשתי לSparks על מנת לדבר איתו על הצעות שיפור ותיקון, בעת ניסיוניי לדבר איתו נתקלתי בתשובות כמו: עוד מעט , מאוחר יותר , לא עכשיו ועוד..... ויצא שזה לעולם לא קרה עד עצם היום הזה.
    3. קיימים בשרת הרבה מפות ללא ZONES מסודרים או בכלל בלי וזה גורם למצב שכל מפה בערך צריכים אדמין עם גישות לסמן מפות בשרת. יצא לי להיתקל בהרבה מאוד אדמינים שלא ידעו איך או ידעו אבל לא בצורה טובה וזה מתבטא בכך שזה מונע ממך לשחק באותה מפה מה שמונע את חוויית המשחק שלי כשחקן. אני חושב שלא צריך להביא גישות לסימון ZONES למי שלא מכיר את המפות כי אז נוצר מצב שהוא לא יודע איפה לשים את ה ZONE וזה רק מסבך את המצב אפילו יותר ומאריך את הסיטואציה.

דמו: -

שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: Get Rekt
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198238650176/

אני רוצה לייעץ בקשר ל..: לשרתים

על איזה שרת מדובר: שרת ה Surf Timer

הערות:
    1. לפתוח גישה ב SOURCE BANS שקיימת בתוכה האפשרות אך ורק לשים ZONES במפות בכדי שאנשים שמבינים בסארפ ויודעים איפה לשים את הZONES ( לשיכול דעתו של מנהל שרת)
    2. קיימת בשרת בעיה במפות . כל מפה בערך מהאות I מכפילה את עצמה ברשימת NOMINATE וגם קיימות מפות שבורות/לא עובדות שעדיין בשרת וגם יש מפות עם ZONES לא מסודרים או שלא קיימים בכלל שאי אפשר לשחק בהם. מה שאני מציע זה להוסיף את הפקודה /nozone כמו שקיימת בביהופ וככה זה יפתור את המצב לפחות לחלק מהמפות.
    3. להוסיף סטיילים בשרת לדומגה : HSW, SW
    4. הוספת SHOP לשרת עם TRAILS ו PETS וכו
    5. לעלות אדמינים בעלי ניסיון במוד ובעלי ידע במפות אם הם שמים ZONES

אני אשמח אם לא תסגרו את האשכול אחרי התשובה שלכם, אני אשמח לענות וקיים דיון על הדברים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.02.2016
    עיר
    ערד
    נכתב במקור על ידי ziv123456
    שם המשתמש המתלונן:Get Rekt

שם האדמין: הנהלת שרת ה Surf Timer

סיבת התלונה: -

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: -

הערות נוספות: בזמן האחרון נתקלתי בבעיה שאין ניהול תקין בשרת וזה מתבטא בכך:

1. השעות שסגן מנהל השרת משקיע הם פחות מהמינימום (שיחק שעה אחת בשרת במשך השבוע האחרון) וגם לא זמין בסטיים לעזרה
    2. בשבוע האחרון ניגשתי לSparks על מנת לדבר איתו על הצעות שיפור ותיקון, בעת ניסיוניי לדבר איתו נתקלתי בתשובות כמו: עוד מעט , מאוחר יותר , לא עכשיו ועוד..... ויצא שזה לעולם לא קרה עד עצם היום הזה.
    3. קיימים בשרת הרבה מפות ללא ZONES מסודרים או בכלל בלי וזה גורם למצב שכל מפה בערך צריכים אדמין עם גישות לסמן מפות בשרת. יצא לי להיתקל בהרבה מאוד אדמינים שלא ידעו איך או ידעו אבל לא בצורה טובה וזה מתבטא בכך שזה מונע ממך לשחק באותה מפה מה שמונע את חוויית המשחק שלי כשחקן. אני חושב שלא צריך להביא גישות לסימון ZONES למי שלא מכיר את המפות כי אז נוצר מצב שהוא לא יודע איפה לשים את ה ZONE וזה רק מסבך את המצב אפילו יותר ומאריך את הסיטואציה.

דמו: -

שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: Get Rekt
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198238650176/

אני רוצה לייעץ בקשר ל..: לשרתים

על איזה שרת מדובר: שרת ה Surf Timer

הערות:
    1. לפתוח גישה ב SOURCE BANS שקיימת בתוכה האפשרות אך ורק לשים ZONES במפות בכדי שאנשים שמבינים בסארפ ויודעים איפה לשים את הZONES ( לשיכול דעתו של מנהל שרת)
    2. קיימת בשרת בעיה במפות . כל מפה בערך מהאות I מכפילה את עצמה ברשימת NOMINATE וגם קיימות מפות שבורות/לא עובדות שעדיין בשרת וגם יש מפות עם ZONES לא מסודרים או שלא קיימים בכלל שאי אפשר לשחק בהם. מה שאני מציע זה להוסיף את הפקודה /nozone כמו שקיימת בביהופ וככה זה יפתור את המצב לפחות לחלק מהמפות.
    3. להוסיף סטיילים בשרת לדומגה : HSW, SW
    4. הוספת SHOP לשרת עם TRAILS ו PETS וכו
    5. לעלות אדמינים בעלי ניסיון במוד ובעלי ידע במפות אם הם שמים ZONES

אני אשמח אם לא תסגרו את האשכול אחרי התשובה שלכם, אני אשמח לענות וקיים דיון על הדברים
    1. השעות שהסגן בשרת לא עניינך . והמקרה טופל בכול מיקרה
    2.בשבוע האחרון שניגשת אלי ירדו אדמינים שלא תפקדו ועלו אדמינים חדשים, אני מפנה את רוב הזמן שלי בשביל לסדר דברים בשרת ויש דברים שאני רואה לנכון לטפל בהם בעדיפות אחרת מבעיות אחרות בשרת, לפי מה שזכור לי עניתי לך על רוב הבקשות והשאלות ואתה צריך להבין שאני הייתי יכול להפנות אותך לפורום ובמקום זה בחרתי להקשיב לך.
    3. נכון לעכשיו עובדים אדמינים שיודעים לסמן מפות על רוב המפות שלא מסומנות, אם ברצונך לעזור לנו שלח לי או לאחד האדמינים מפה לא מסומנת הם כבר ידעו מה לעשות

ובנוגע להערות :
    לא הבנתי את 1
    2 כבר דיווחתי על הבעיחה
    3 הצעתי את זה כבר
    4 בטיפול
    5 לכול האדמינים יש בעיות אם יש לך בעיה עם אדמין ספציפי זה סיפור אחר לגמרי ואשמח לעשות הכול כדי לסדר את המצב

מקווים בקרוב לפתור את כול הבעיות שציינת ולשפר את החוויה של כולנו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2016
    ערב טוב,

בגלל שביקשת הזדמנות להגיב אחרי שתקבל תשובה אני לא נועל את האשכול.
    בנוגע להערות שרשמת , חלקם התקבלו וחלקם לא

כמו שהמנהל הגיב מעליי אנחנו מודעים לבעיות הקיימות ופועלים לתקן אותם בזריזות.
    נערך לאחרונה על ידי SLAT3R; 03.10.2017 בשעה 20:24.
    -- מלך --

ברכות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.10.2017
    בנוגע לאמדינים זה לא משהו אישי אבל יוצא לי לראות לא מעט אדמינים שמתקשים עם לשים ZONE ואף הורסים זוונים שלמים ומפות שלמות בגלל זה ומה שהצעתי שאולי כדי לעזור להם (כביכול להכשיר אותם לזה בצורה יותר טובה)
    ובנוגע להצעה הראשונה זה בעצם לשאול עם קיימת אפשרות שאולי בן אדם שלא רוצה/יכול להיות אדמין בגלל סיבות כאלה ואחרות יקבל בעצם גישות רק לשים ZONES ובעצם בכדי לעשות את זה צריכים לפתוח לזה גישה חדשה ב SOURCE BANS מה שלא אמור להיות בעיה. אני חושב שזה יכול לעזור כי אני יודע שיש אדמינים בלי ניסיון במפות (בכוונה לא יודעים איפה לשים את הZONE) ולעומת זאת שחקנים אחרים יודעים יותר טוב אבל הם לא רוצים להיות אדמינים אז חשבתי שזה יכול לעזור ולהועיל לשרת
    נערך לאחרונה על ידי Get Rekt; 04.10.2017 בשעה 11:08. סיבה: שגיאות כתיב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    תודה על הדיווח המפורט הוא משקף לנו את דעתך על השרת ונותן לנו הזדמנות לבדוק את הדברים לעומק.
    אני מבטיח לך שדברים רבים שכתבת פה נלקחו בחשבון אך יש מספר דברים שלא ניתן לעשות.
    לדוגמה לתת לאנשים גישות לשים zones דורש מאיתנו לשים גישות מלאות להכול, דבר שכרגע אנחנו לא יכולים לעשות אולי בעתיד אנחנו ניצור groups במודים ואז נעשה את זה אבל כרגע ישנם דברים יותר חשובים לעשות, אבל כרגע אנחנו נשב עם האדמינים כדי לעבור איתם על איך לשים zones.
    שוב תודה על הדיווח אנחנו ניקח אותו בחשבון.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה