תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    26.11.2008
    תגידו למה אין משחקים בvgames hub ב-faceit?

הצטרף בתאריך
    13.02.2016
    יהיה 10 אנשים יהיה משחק

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    its that simple..

הצטרף בתאריך
    26.11.2008
    אני יודע את זה...

הכוונה למה אתם לא מפרסמים ומשווקים את זה?

אין פה בנעוץ ואין כלום אני במקרה נתקלתי בזה.

הצטרף בתאריך
    16.02.2008
    כי ישראלים זה עם מפונק

הצטרף בתאריך
    26.11.2008
    זה לא קשור לעם מפונק!

זה לא מפורסם בשום מקום אני נגיד במקרה הגעתי לזה אבל זה באמת לא מפורסם בשום מקום ובגלל זה זה ככה לא קשור לעם מפונק

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי fevert
    זה לא קשור לעם מפונק!
    זה לא מפורסם בשום מקום אני נגיד במקרה הגעתי לזה אבל זה באמת לא מפורסם בשום מקום ובגלל זה זה ככה לא קשור לעם מפונק
    פרסמנו את זה גם בקבוצות בSTEAM שלנו, בפורום ובFacebook ומכאן מצופה שהשחקנים גם יפרסמו מפה לאוזן.
    כפי שניתן לראות כאן: https://image.prntscr.com/image/RWC1...NNy4-o5Eag.png
    יש מעל 500 שחקנים שמכירים ונכנסו לHub פשוט הם בוחרים לא לשחק מסיבות שלהם, זה לא חדש ששחקנים בישראל לא מעוניינים להשקיע בדברים שיניבו להם דברים בארץ ומתרכזים בלשחק בחול איפה שלא נותנים להם אפילו שרת במדינה שלהם...

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    נכתב במקור על ידי SEXYDOG
    פרסמנו את זה גם בקבוצות בSTEAM שלנו, בפורום ובFacebook ומכאן מצופה שהשחקנים גם יפרסמו מפה לאוזן.
    כפי שניתן לראות כאן: https://image.prntscr.com/image/RWC1...NNy4-o5Eag.png
    יש מעל 500 שחקנים שמכירים ונכנסו לHub פשוט הם בוחרים לא לשחק מסיבות שלהם, זה לא חדש ששחקנים בישראל לא מעוניינים להשקיע בדברים שיניבו להם דברים בארץ ומתרכזים בלשחק בחול איפה שלא נותנים להם אפילו שרת במדינה שלהם...
    אגיד לך את דעתי ודעת אלה ששאלתי אותם לפחות.. נכון, זה משחקים בשרת ישראלי פצצה באיכות גבוהה אבל אנשים רוצים לשחק בשביל מטרה מסוימת זה למה הם הולכים לפאגים.. כדי להעלות את האילו/ראנק שלהם..
    אם הייתם עושים מערכת ראנקים של ויגיימס (רעיון שהצעתי מזמן) ז"א משאיר את הפאגים בפייסאיט/שרתי ויגיימס ובונה מערכת של רמות כאשר תהיה רמת טופ והמובילים בכל חודש יקבלו פרסים (אפילו פרסים קטנים, ואני יודע שיש תקציב) אז אנשים היו באים לשחק.. אבל סתם לעשות פאגים על פארש כשאשר לעלות רמות במקום אחר.. זה פשוט לא יקרה

הצטרף בתאריך
    21.05.2008
    נכתב במקור על ידי ShadiD1
    אגיד לך את דעתי ודעת אלה ששאלתי אותם לפחות.. נכון, זה משחקים בשרת ישראלי פצצה באיכות גבוהה אבל אנשים רוצים לשחק בשביל מטרה מסוימת זה למה הם הולכים לפאגים.. כדי להעלות את האילו/ראנק שלהם..
    אם הייתם עושים מערכת ראנקים של ויגיימס (רעיון שהצעתי מזמן) ז"א משאיר את הפאגים בפייסאיט/שרתי ויגיימס ובונה מערכת של רמות כאשר תהיה רמת טופ והמובילים בכל חודש יקבלו פרסים (אפילו פרסים קטנים, ואני יודע שיש תקציב) אז אנשים היו באים לשחק.. אבל סתם לעשות פאגים על פארש כשאשר לעלות רמות במקום אחר.. זה פשוט לא יקרה
    +1 אם אני רוצה לשחק לכיף יש לי את שרתי הפיאקפים שהפינג שם נמוך..

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    נכתב במקור על ידי uNarT`
    +1 אם אני רוצה לשחק לכיף יש לי את שרתי הפיאקפים שהפינג שם נמוך..
    זה דבר שבדוק כבר.. דיברתי עם שחקנים בקהילה שמעתי את הדעה שלהם, חבל שלא מממשים את זה כבר

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי ShadiD1
    זה דבר שבדוק כבר.. דיברתי עם שחקנים בקהילה שמעתי את הדעה שלהם, חבל שלא מממשים את זה כבר
    אני אשמח לספר לך כמה דברים עשיתי לבקשת שחקנים בקהילה וכמה מהם הניבו תוצאות אבל זה כבר שיחה לפרטי

הצטרף בתאריך
    27.08.2014
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי TeraNova
    כי ישראלים זה עם מפונק
    חח מה הקשר מפונק?

הצטרף בתאריך
    16.02.2008
    נכתב במקור על ידי yoad5
    חח מה הקשר מפונק?
    כי הם לא ישחקו בפאגים בשביל הכיף אלא אם יצא להם מזה משהו כמו לעלות ELO או נקודות פייסאיט בסוף חודש.

הצטרף בתאריך
    27.08.2014
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי TeraNova
    כי הם לא ישחקו בפאגים בשביל הכיף אלא אם יצא להם מזה משהו כמו לעלות ELO או נקודות פייסאיט בסוף חודש.
    לא בטוח אם זה נחשב מפונק...

הצטרף בתאריך
    11.10.2014
    עיר
    ירושלים
    זה לא קשור לנקודות ולא קשור לELO זה פשוט נמאס, כל משחק שעושים שם אתה יוצא עם איזה פאבליק וזה מעצבן ללמד מישהו לשחק תוך כדי שאתה משחק כבר עדיף כבר להתחיל עם חברים בפייסיט הרגיל
    עם בוסטד יהיה יותר טוב
    בוסטד יביא שקט לרחוב
    בוסטד יגרום לקהילה לחייך
    עידן דיין aka פוסיל

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    נכתב במקור על ידי SEXYDOG
    אני אשמח לספר לך כמה דברים עשיתי לבקשת שחקנים בקהילה וכמה מהם הניבו תוצאות אבל זה כבר שיחה לפרטי
    כע אני זוכר שסיפרת לי בעבר, עם השרת DM אומשו.. אבל זה הכל עניין שתלוי בביקוש..

הרשמה