תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    25.02.2017
    אז השתמשתי עם סקין צאנגר (שיש לך את כל הסקינים בעצם שרק אתה רואה אותם)
    ושחקתי עם זה לפחות שובע ואז נכנסתי לשחק בשרת כלשהו בסיאס ואז כתוב לי הודעה של Disconnected כמה דברים שהיו כתובים שם ויש לי תמונה של מה שזה כתב.
    עכשיו אני לא כל כך מבין בזה ואני רוצה לדעת מה vac error עושה והעם זה יעשה לי משהו באמצע קומפים או בכללי שאני ישחק נגיד שאני היה בקומפ וזה יוציא אותי סתם ככה מהקומפ או משהו בסגנון שיפריע לי תודה לכל מי שעוזר לי.

- - - Updated - - -

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    זה אומר שיש תוכנה כמו skin changer או משהו בסגנון שמפריע למשחק לרוץ כמו שצריך ובגלל זה אתה מקבל vac error מה שאתה צריך לעשות זה verify לקבצים והכל יסתדר כמובן תעשה ראסט לפני למחשב ואז . מקווה שעזרתי !

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    ובלי קשר, עשה טובה לעצמך, לפני שתעשה טעות אל תשתמש בskin changer, זה רק עניין של זמן עד שלא תשים לב ותשחק עם זה בקומפ ותקבל באן לתמיד.

הצטרף בתאריך
    25.02.2017
    -Barr עשיתי את זה ועוד שאלה זה יפריע לי באמצע קומפ או משהו או שזה לא יעשה עוד כלום
    כי מחקתי את זה מהמחשב שלי וכל מקום אפשרי ואחרי שעשיתי את זה לא היה עוד כלום כאילו הפרעה או משהו ותודה

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי oren2134
    -Barr עשיתי את זה ועוד שאלה זה יפריע לי באמצע קומפ או משהו או שזה לא יעשה עוד כלום
    כי מחקתי את זה מהמחשב שלי וכל מקום אפשרי ואחרי שעשיתי את זה לא היה עוד כלום כאילו הפרעה או משהו ותודה
    עדיף להפעיל את המחשב מחדש (למקרה שעדיין משהו רץ ברקע)

הצטרף בתאריך
    05.11.2016
    אם אתה צריך עוד עזרה בנושא, אתה מוזמן לפנות למומחה
    http://steamcommunity.com/id/KaniMainProf/

הרשמה