תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    22.06.2017
    שם המשתמש המתלונן:xDream-.

שם האדמין: David

סיבת התלונה:באן בהתחלה חשבתי שרק אני וחבר יושבים בלובי שרתי הפיקאפים אז שמתי שירים מסתבר ששני אנשים נכנסו סבבה הכל טוב מיקוז העביר אותי דיבר איתי הפסקתי לשים שירים מכאן סיטואציית השירים נפתרה בדרך נורמאלית אבל אחרי דקה קיבלתי באן על עושה צחוקים למרות שאנחנו לא בפיקאפ,מקלל שלא קיללתי בכלל ואתם יכולים לא להאמין זה לא כזה משנה ועל לשים שירים אחרי שהסיטואציה נפתרה עם אדמין אחר וגם הבאן ליום אם כבר יש לו סיבה לתת לי באן היא רק בגלל השירים ולדעתי גם זה לא ליום צריך להיות כזה ארוך

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 28.9

הערות נוספות: http://prntscr.com/gqv2vg

דמו:
    נערך לאחרונה על ידי xDream; 28.09.2017 בשעה 20:45.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2017
    עיר
    Haifa
    ערב טוב xDream,
    אז בוא נתחיל מי זה שאתה לא פעם ראשונה עושה בעיות בשרתי הפיקאפ או עובר על חוקי השרתים, במיוחד שבעבר הייתה אדמין בפיקאפים.
    לאחר השיחה שהתקיימה בינך לבין ניקוז נכנסתי לחדר ושאלתי מה קרה והבנתי שהשמעתה שירים והעלבתה ילד שהיה באותו חדר איתך ואני מצטט את מה שאמרתה לו "זה סתם Reaper הטיפש הזה" לאחר שהוא נכנס לחדר שאתם נמצאים בו.
    הסיבה לבאן שרשמתי לך הייתה לא נכונה וערכתי אותה כי היא הייתה מיוחסת לך ולחבר שלך (lidor) שגם הוא עזר לך לעשות בעיות בלובי שרתי הפיקאפ.

אז אם כל הכבוד אני חושב שהבאן הוא מגיע ולא הולך לרדת עקב בעיות ממושכות בשרתי הפיקאפ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.06.2017
    לא היינו בשרתי הפיקאפ ואתה לא תשפוט אותי בגלל העבר ותגיד לא פעם ראשונה שלך לעשות בעיות ודבר שני זה לידור אמר זה REAPER הטיפש הזה ולא אני חשבתי שתביו אני לא חיפשתי בעיות ואם הייתי מחפש אז הם היו בפיקאפ ולא בשרת טיאס תאמין לי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2016
    קיבלת תשובה
    ננעל.
    -- מלך --

ברכות
    שתף ב-Google+

הרשמה