תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    15.06.2017
    כרגע בשרת על כל 300 גרם מקבלים 5 נקודות לפני זה היה 10 נקודות ההורדה הזו רק פוגעת באנשים והופכת את המשחק לקשה פי 2 גם כרגע בקושי יש אנשים רמה 2 הרוב הגדול ברמה 1 וההורדה הזו סתם מקשה ברמה גדולה יותר ומשמעותית על הרצון של השחקנים לשחק באותו תפקיד לכן כדאי להחזיר ל10 נקודות על כל 300 גרם.
    בנוסף לכך אני מבין למה שמתם את החוק שאסור לרוקן את המוכרי סמים אבל עדיין עד לפני כמה ימים זה היה מותר והשרת הסתדר מצויין עם זה וגם אם בן אדם היה צריך לחכות עוד 5 דקות זה לא באמת הפריע לו, רוב האנשים בשרת כן רוצים לבטל את החוק הזה מכייון שזה מעצבן כל חמש דקות ללכת ולקנות סמים מחדש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.12.2016
    צודק ב 100 אחוז
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2017
    עיר
    ראשון לציון
    צודק במאה אחוז מסכים איתך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.08.2017
    אני מסכים איתך Lushen בבקשה תשנו את זה

תודה Happy
    נערך לאחרונה על ידי HappyFace; 28.09.2017 בשעה 19:46.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.03.2017
    נכתב במקור על ידי Lushen
    כרגע בשרת על כל 300 גרם מקבלים 5 נקודות לפני זה היה 10 נקודות ההורדה הזו רק פוגעת באנשים והופכת את המשחק לקשה פי 2 גם כרגע בקושי יש אנשים רמה 2 הרוב הגדול ברמה 1 וההורדה הזו סתם מקשה ברמה גדולה יותר ומשמעותית על הרצון של השחקנים לשחק באותו תפקיד לכן כדאי להחזיר ל10 נקודות על כל 300 גרם.
    בתור 10 נקודות זה היה קל מדי, אתה בעצמך הגעת לרמה יחסית גבוהה תוך יום יומיים,
    אם נראה שזה קשה נשנה את ה XP, כרגע זה ישאר ככה.

נכתב במקור על ידי Lushen
    בנוסף לכך אני מבין למה שמתם את החוק שאסור לרוקן את המוכרי סמים אבל עדיין עד לפני כמה ימים זה היה מותר והשרת הסתדר מצויין עם זה וגם אם בן אדם היה צריך לחכות עוד 5 דקות זה לא באמת הפריע לו, רוב האנשים בשרת כן רוצים לבטל את החוק הזה מכייון שזה מעצבן כל חמש דקות ללכת ולקנות סמים מחדש.
    החוק הזה נועד כדי שלא יעקפו חסימה שבכוונה הייתה - שלא יהיה אפשר לקנות מעל כמות מסוימת.
    אבל לא רק, אותך זה מעצבן שאתה צריך ללכת כל 5 דקות לקנות סמים,
    ילדים אחרים מתעצבנים שהם צריכים לחכות לפעמים 10-15 דקות כדי לקנות סמים כי מישהו כבר רוקן את המוכר.

בנוגע לכמות ה Seeds שאפשר לקנות אולי נוסיף סקיל מיוחד לגאנג שנותן לך בונוס של כמות מסוימת למקסימום.
    לגבי החוק אולי נערוך הצבעה, אבל כרגע עד להודעה חדשה הוא נשאר.

למרות שההצעות לא התקבלו, אני רוצה להגיד לך תודה על היוזמה של לפתוח אשכול הצעות,
    תמשיך ככה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2015
    עיר
    ראשון לציון
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה