תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    05.05.2017
    שמי האדמינים: BOOMFUCK,GORAL

שם השחקן שאני גם מתלונן עליו: ERAN

שם השחקן(אני): בינגו

אני משחק בשרת הגייל. פתאום אני ניצחתי את הדיי ואז יש לי LR של 8 אנשים עכשיו אני עשיתי GUN TOOS עם MISTER בזמן הGUN TOOS כול הסיטי במיוחד SMOKKER מתחילים ליורת לי HEADSHOT (אדמינים לא מגיבים) אחר כך אני מתחיל לכתוב בצאט וגם באדמין צאט שיגידו להם להפסיק לירות בי ( שום אדמין לא הגיב) אחר כך עשיתי את ה GUN TOOS + ההפרעות שלהם וניצחתי אז מיסטר התחיל לברוח והסיטי ואני מדגיש SMOKKER ממשיכים לירות בי ואז מיסטר אמר טוב אני לא רוצה לעקב אז מיסטר נתן לי את הגב שלו בגלל שהוא הפסיד ב GUN TOSS וכולם ראו את זה כול הטרור שהם לא אדמינים ראו את זה וכתבו בצאט '' איזה FK'' וכולי ורק אחרי ראונד שאני מספים את הצאט של האדמין צאט בום פאק שואל מה קרה פה ואני מסביר לו ERAN הרג אותי באלאר ואז בום פאק ידע שיש לארן רקורד וגם לבום פאק יש רקורד בישביל לבדוק ( אבל למה כי גם ככה לא אכפת להם הם שמים זין על כולם שיתנו מיוט וגאג ועשו את שלהם) ואז אני יוצא משרת הגייל בהרגשה מאוד לא נעימה כי האדמינים ממש לא מתייחסים עלי

עכשיו אתם בטח תגידו לי תעשה רקורד אני כול פעם שאני נכנס ל גייל אני שם רקורד ואז כול פעם שאני רוצה לעשות אני שואל את האדמינים איך אני מוציא רקורד הם אומרים לי תבדוק בפורום יש הסבר ואני עונה להם אני לא מבין את ההסבר הזה ואז הם אומרים לי בעיה שלך
    אז לדעתי זה כן בעיה שלי ואתם כאדמינים שמתנדבים לעזור לקהילה צריכים ללמד אותי איך להשתמש ברקורד

אני מקווה שעם יש לארן יש ביצים או לכול מי שצופה בזה יש רקורד בבקשה שישלח כי להמחיש את מה שקרה

תודה רבה
    צום קל וגמר חתימה טובה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    פתח תקווה
    שלום לך Bingo.

דיברתי עם ערן ולפי מה שהבנתי מיסטר פשוט ניצח אותך ולא היה שם שום פריקיל.
    [אם יש לך רקורד שמוכיח אחרת אתה מוזמן לשלוח לי]

אני לא הסתכלתי לשניה על השרת והאדמין השני שהיה [טל הסקסי] לא ראה מה קרה גם שם.

ועכשיו בקשר לרקורד אנחנו לא חייבים להסביר לך איך לעשות רקורד מספיק שכל כמה דקות כתוב נשלח בצאט קישור של מדריך לרקורד ואם המדריך לא מספיק טוב לך אתה יכול ללכת ליוטיוב יש שם מלא מדריכים תאמין לי.

פעם הבאה תבוא עם הוכחות,המשך יום טוב.

השחקן קיבל את התשובה אפשר לנעול.
    נערך לאחרונה על ידי BoomF4ck; 27.09.2017 בשעה 18:08.
    מנהל שרת הג'ייל

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.05.2017
    תאמין לי עם הייתה אדמין שאכפת לו הייתה בודק את הרקורד של ארן
    ולגבי הרקורד בדקתי גם ביוטיוב אין שום הסברים הייתי מאוד שמח עם תוכל לעזור לי

- - - Updated - - -

אמרתה בעצמך שלא הסתכלה לשנייה בשרת אז למה אתה אדמין בכלל בישביל גישות?

ואתה עוד בשרת אז למה שלא תצא ותעשה את דברייך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    פתח תקווה
    שלום לך שוב bingo.

"תאמין לי עם הייתה אדמין שאכפת לו הייתה בודק את הרקורד של ארן "
    ביקשתי ממנו רקורד והוא לא רצה לתת לי הוא אמר רק אם אני אקבל פריקיל הוא אשלח לי,ואני לא עומד לתת לו פריקיל רק בשביל רקורד.

מתי שהיינו בשיחה [אני יונו וערן] ביררנו איתו ולא נשמר לו הרקורד.

וכן אני אדמין בשביל גישות לעשות סדר ודברים כאלה בשרת,אבל זה לא אומר שאני לא יכול להחליף שיר ביוטיוב.
    [פעם הבאה תעשה רקרוד ואל תאשים אדמינים]

ולדבר אחרון אני לא אצא מהשרת בשביל להחליף שיר ביוטיוב.

אפשר לנעול
    מנהל שרת הג'ייל

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2016
    נכתב במקור על ידי bingo992004
    תאמין לי עם הייתה אדמין שאכפת לו הייתה בודק את הרקורד של ארן
    ולגבי הרקורד בדקתי גם ביוטיוב אין שום הסברים הייתי מאוד שמח עם תוכל לעזור לי

- - - Updated - - -

אמרתה בעצמך שלא הסתכלה לשנייה בשרת אז למה אתה אדמין בכלל בישביל גישות?

ואתה עוד בשרת אז למה שלא תצא ותעשה את דברייך?
    מה יש להסביר? אתה פשוט רושם record FK בקונסול ואז רושם STOP כשאתה רוצה להפסיק
    לא מדע טילים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    בשביל להוציא רקורד אתה פשוט נכנס לתיקייה של המשחק ומחפש את הקובץ עם שם הרקורד.
    בשביל לעשות רקורד אתה רושם בקונסול Record name
    בשביל לעצור את הרקורד אתה רושם בקונסול stop.
    בשביל לצפות ברקורד שעשית אתה רושם playdemo name
    נ.ב: name = השם שאתה רוצה שיהיה לרקורד.
    פעם הבאה להראות הוכחות, נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה