תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    16.04.2017
    אני משחק בשרת הסארף ועלה וויכוח על האם מותר לעשות סקאם בקהילה
    אני הצטרפתי לוויכוח ואמרתי לו שיראה לי את החוק שאוסר על סקאמים
    במקום לשלוח לי את הקישור הוא ענה לי "אתה מתווכח איתי" אז עניתי לו את האמת "כן קצת"
    והוא ענה "אז אתה קצת במיוט" אני חייב לציין שלא הספמתי את המיק ולא חפרתי על זה בכלל
    והוא נתן לי מיוט ל120 דקות (שלוש שעות) לאחר חמש דקות בדיוק שחקן אחר קילל משהו והוא קיבל מיוט לחצי שעה
    פניתי לאחד האינספקטורים ושאלתי אותו האם זה הגיוני בעיניו העונש שקיבלתי והוא אמר לי שהוא צודק ש"מה אתה מתווכח איתו בשרת"
    אני רוצה להגיד שזה לא פעם ראשונה שהאינספקטורים שלכם עושים את זה. אם אתם ממנים אינפקטור אז שידע גם להקשיב לשחקן ולא רק לאדמין (אני מודע שלאדמין יש יותר השפעה מאשר שחקן רגיל)
    אם אתם קהילה כל כך טובה כמו שרואים לפי השרתים אז אל תעשו את האדמינים כאילו הם אלוהים והם אלה שקובעים
    כי הם עושים אביוזים כשרק הם בשרת ועוד אומרים משקרים על המעשים שלהם כדי להצדיק את מה שהם עשו
    אני מבקש שתגידו לאינספקטורים ואדמינים ה"חמודים" שלכם שידעו גם להקשיב לשחקנים ולא לעשות מה שבזין שלהם
    מקווה שתעשו עם זה משהו ולא רק תמחקו את זה כמו רב המיקרים שכתבתי

תודה והמשך יום טוב

הצטרף בתאריך
    04.11.2016
    אסור לך להתווכח עם אדמין בשרת
    מילה של אדמין היא ברזל, אדמין לא טועה בחיים ואין לך שום זכות להמרות את פיו. של נעליך מעל רגליך כי לא עם אדם אתה מדבר, אלא עם האלוהים.

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    קודם כל טוב לדעת ש120 דקות זה 3 שעות.

דבר שני, להתווכח עם אדמין זה אף פעם לא חכם בפומבי...פעם ראית מישהו רב עם שופט בבית משפט ויוצא לו משהו טוב מזה? כנראה שלא..

דבר שלישי, פשוט תעלה תלונה כמו שצריך זה גם יוציא אותך באור יותר חיובי וגם באמת יסתכלו על זה.

הצטרף בתאריך
    19.02.2017
    עיר
    צפון
    בבקשה תפתח אשכול פה.
    לפי הטופס הזה.

הרשמה