כינוי במשחק: ♕ FuRy
שם פרטי: אלמוג בלוק
סטים איידי: STEAM_0:1:123476163
למה אתה חושב שאתה מתאים: אני לא חושב שאני מתאים לאדמין, אני חושב שכדי שאני יהיה אדמין מכיוון, אני מחובר לשרת מ2 בצהריים עד 10 בלילה ולפעמים עד 2 בימי שישי. אני נמצא בשרת הגייל של קהילת ויגיימס כבר יותר משלוש שנים והיה לי פה חוויה מדהימה, אני זוכר שרק התחלתי לשחק היו פרי קילים,ילדים שמקללים ומשתמשים בגישות, ולא אהבתי את זה זה גרם לאוירה לא נעימה בשרת. מאז ומתמיד רציתי להיות אדמין בשרת הזה כי בתור שחקן האדמינים שהיו בתקופה לפני שלוש שנים זלזלו במערכת ובחוקים, אז הגשתי בקשה ולא אישרו אותי לא יודע למה,זה ממש אכזב אותי. במשך השלוש שנים ששיחקתי פה היה מאוד כיף. הכרתי חברים חדשים שהיו פה לפני שנה וחצי,שנתיים, ושיחקנו הרבה בשרת. לצערי הם כגבר לא משחקים פה איתי, אני מאוד אוהב לשמור על החוקים ועל הסדר פה בשרת, אני חושב שבתור אדמין, אני אדגיש יותר תשומת לב לשחקנים שלא מוערכים פה בקהילה בגלל שהם קטנים בגיל, ולא רק להם אלא לכולם אני אקשיב ואעזור בבעיות שלהם, גם האדמינים שיש עכשיו לא משהו, תמיד נותנים באנים וקיקים על שטויות ולא שומרים על החוקים בעצמם.
עבר בניהול (יתרון): לא היה למרות שהגשתי בקשה לכמה שרתים בקהילה ובקהילות אחרות אבל לצערי לא אושרתי.
הערות: אני חושב שביום שבו אתקבל לאדמין הקהילה תתקדם יותר טוב, מאז ומתמיד אהבתי את הקהילה, אהבתי לשמור על החוקים ועל הסדר פה, אני תמיד מקשיב לבעיות של אחרים בשרת ועוזר להם לפתור אותם. אז לבסוף, אני אשמח להיות אדמין ולשמור על הסדר בשרת.
תודה רבה, ערב טוב.