תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    01.02.2017
    משתמש:
    /DjPutin -Chan קישור

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#19713

שם האדמין שנתן את הבאן:
    CoolyCatFTW

סיבת הבאן: היה וט להחליף מפה ואמרו מי שרושם יותר מפעמים בגאג. ורשמתי 9 (אין מפה בתשע ) אז רשמתי את זה פעמים בצחוק ואז קיבלתי על זה מיוט. אז שאלתי באדמין צאט למה קיבלתי גאג הם אמרו שתי אנשים שונים שהספמתי את הצאט ואחד אמר ש רשמתי יותר מפעמים. אז המשכתי לרשום זה היה בצחוק ואחרי ההודעה השלישית הוא נתן לי באן ליומים. ורק בגלל שאני רק שאלתי ורשמתי בצחוק אל משהו שבכלל לא קיים.

התאריך שבו ניתן הבאן: (22/09/2017)

הערות נוספות: יש אדמינית בשם White fox שהיא מנהלת בשרת הפאן. שיש לי כמה דברים לומר עלייה שגם שאין לה מיק לא יודע אם זה משנה. + שהיא נותנת באנים רק אל דברים קטנים ומידי פעם נותנת באנים לאנשים שהיא סתם שונאת בגלל הדבר שקוראים לו "קאש". והיא עושה מזה משהו גדול בגלל שהיא הפסידה ולא החזירו לה. אז היא סוג של מחכה למישהו שהוא יגיד מילה רעה אל מישהו או בכלל. משהו שלא מתאים לשרת ונותנת לו באן ישר. + היום היא עשתה אביוסים בשרת אין לי רקורד לכול הדברים האלה אבל אתם יכולים לבדוק בפורום שיש מלא תלונות עלייה. סליחה שחפרתי פשוט הייתי חייב להגיד את זה .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2014
    עיר
    TLV
    שלום פוטין היקר.

דבר ראשון נדבר על הבאן שקולי נתן לך, אתה שחקן מלא זמן בשרת ומכיר את החוקים טוב טוב בשרת, אתה מקבל באנים על ימים ועל שמאל בזה שאתה מספאים כל פעם מחדש את האדמין צאט [אני גם נתתי לך באן היום או אתמול על זה ] ואתה כל הזמן מתחכם גם כשאומרים לך להפסיק זה פשוט כבר בלתי נסבל לכן קיבלת באן ליומיים בשביל שתלמד את הלקח שלך ואת מה שעשית, זה לא צחוקים שאנחנו אומרים לך להפסיק לרשום באדמין צאט ואתה ממשיך כל הקטע של אדמין צאט זה אם באמת יש לך בעיה אז רק אתה פונה אלינו, לא סתם אתה בגאג בשביל שתוכל לצחוק ולהנות באדמין צאט זה לא מועדון לילה.

בנוגע למה שאתה אומר על האדמינית וויטפוקס ואני אומר אדמינית כי אתה קראת לה מנהלת משום מה, שזה התפקיד שלי.
    נכון כולנו בשרת נורא אוהבים תקאש ולפי שזכור לי גם אתה אוהב קאש וממש ממש לא האדמינית לא מחפשת אף אחד זאת לא המטרה כאן, אבל יש כאלה שמנסים אותה ביגלל שהיא חדשה או ביגלל שהיא בחורה וכן היא צריכה להראות קשיחות מידי פעם בשביל שתבינו שזה שהיא בת או האדמינית חדשה לא עושה אותה פחות טובה מאף אחד בשרת, אני לא ראיתי על שום אביוס שהיא עשתה בשרת ואם יהיה לך רקורד פעם הבאה אשמח שתראה לי אותו כי אף אחד לא אתלוננן שהיא עושה אביוסים לכן פעם הבאה אשמח לרקורד.

הבאן לא יורד, אתה צריך לשנות את ההתנהגות שלך כלפי האדמינים ולהיות יותר רגוע.

אפשר לנעול!

F is for friends who do stuff together
    U is for you and me
    N is for anywhere and anytime at all
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    ננעל לבקשת מנהל השרת.
    yukki, מנהל קהילת CSGO

שתף ב-Google+

הרשמה