תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    21.09.2017
    אהלן Meme On a Stick,

לפני שנכנסת לשרת הקזואל שלי, שאני האינספקטור שם , השרת תחתי, אישרת את החוקים בפעם הראשונה ומידי פעם אתה מקבל אותם כתזכורת, אם לא היית מאשר היית מקבל קיק מהשרת, קראת או לא קראת אותם, כבר בעיה שלך, אי ידעת החוק אינה פוטרת מעונש,

במיוחד שאדמין אומר לך להיות בשקט, אבל לא מתווכח, אתה לא מגיב, אתה לא ממשיך להתחכם, אתה שותק, אם זה לא בא לך בטוב אתה מוזמן להיכנס לפורום ולפתוח תלונה, הכל באהבה.
    בדרך כלל המיוטים אצלי ליום בשרת, על התחכמות וזלזול באדמינים, רק בגלל שאני לא מכיר אותך ובגלל החג, פעם הבא תדע אם תתחכם, תזלזל באחד האדמינים אתה תהיי מורחק מהשרת.
    אתה לא יודע לשמור על חוקי השרת? אין בעיה תהיי בחוץ עד שתבין איך זה מתנהל.

ובדרך כלל שאני בשרת, אנשים כן מדברים פה ושם, ואין לי שום בעיה עם זה, הכל באווירה טובה, אבל ברגע שאתם מגזימים מתחילים לנהל שיחות, ולהתחכם עם האדמינים, זה עובר קווים אדומים.

חג שמח וערב טוב.
    @Xmiisha
    קודם כל לא הייתה לי כוונה לזלזל לא בך לא בשרת ולא באדמינים.
    על פי מה שאמרו לי האדמינים ומנהל השרת בעצמו שמותר לנהל דיונים בטוב בשרת.
    הדיון הזה ספציפית לא עבר בתכלס קווים אדומים לא יצר הרבה המולה ולא עשה בעיות.
    כאשר שאלתי את האדמין מה הבעיה במיוט זה לא היה בתור התחכמות ולא בתור תלונה אלא בשביל באמת לדעת מה הבעיה בלדבר.
    יצא לי בעצמי לנהל שרתים ולדעת איך זה עובד ואני האחרון שילך ננגד חוקים של שרת ונגד הצוות.
    אני מודע למה שרשום בחוקים בכניסה לשרת אבל חשבתי שפשוט לא מעדכנים את מה כשתוב עם מה שמחליטים.
    זה לא הגיוני שהצוות יגיד לי א' ומה שכתוב בשרת זה ב'.

אשמח אם להבא או שתעדכנו את מה שרשום בחוקים או שתעדכנו את הצוות לעבוד לפי מה שרשום כי זה יכול לגרום לבלבול כמו מה שקרה לי.

בתודה,
    Meme On a Stick
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    קבלת תשובה באשכול הקודם, אין צורך לפתוח עוד דיונים לגבי הנושא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.09.2017
    נכתב במקור על ידי xMiisha
    קבלת תשובה באשכול הקודם, אין צורך לפתוח עוד דיונים לגבי הנושא.
    הבנתי את התגובה שלך אך לא נתת לי הזדמנות להביע את דעתי.
    בכל מקרה אני אשמח אם תדבר עם צוות השרת שלא יהיו עוד אי הבנות ותעדכנו במקרה הצורך את חוקי השרת.
    שיהיה לך חג שמח ויום טוב!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי MemeAlMakel
    הבנתי את התגובה שלך אך לא נתת לי הזדמנות להביע את דעתי.
    בכל מקרה אני אשמח אם תדבר עם צוות השרת שלא יהיו עוד אי הבנות ותעדכנו במקרה הצורך את חוקי השרת.
    שיהיה לך חג שמח ויום טוב!
    יטופל, חג שמח ושנה טובה.
    שתף ב-Google+

הרשמה