תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    21.09.2017
    שם המשתמש המתלונן: Meme On a Stick

שם האדמין: Xmisha

סיבת התלונה: קיבלתי מיוט לשעה על זה ששאלתי מה הבעיה בלדבר.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 21/9/17

הערות נוספות:
    אני ועוד אדם נהלנו דיון נורמטיבי בשרת והאדמינים אמרו לנו להיות בשקט בהוראה של מישה וכששאלתי מה הבעיה בלדבר קיבלתי ממישה מיוט לשעה על כלום.
    יש לציין שזאת לא הייתה חפירה ולא הרבה דיברו ואף אחד לא ביקש מאיתנו להיות בשקט.
    על פי מנהל השרת מותר לדבר בשרת בצורה מתורבתת וללא קללות וכך היה.
    המיוט ניתן לי סתם בגלל שלא באתי למישה בטוב.

המיוט אמנם רק לשעה אבל מדובר פה במעבר למיוט.
    זאת לא פעם ראשונה שמישה נכנס לשרת ויש אווירה צבאית.
    כשאר הוא לא בשרת ויש אדמינים הכל בסדר ומדברים ונהנים ואם יש בעיות האדמינים מטפלים בצורה הטובה ביותר.
    אבל כאשר מישה נכנס לשרת כל השרת מתהפך כולם שומרים על שקט והולכים בשורה אחרי מישה כדי חס וחלילה לא לעצבן אותו.

בנוסף, אני לא אדם שבא לעשות בעיות בשרת.
    אין לי שום כוונה ללכת נגד הצוות ונגד החוקים של השרת ולפי מה שהבנתי מהאדמינים וממנהל השרת עצמו,
    שמותר לנהל דיונים נורמליים בשרת כל עוד זה לא גולש לקללות.

דמו:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    אהלן
    Meme On a Stick,

לפני שנכנסת לשרת הקזואל שלי, שאני האינספקטור שם , השרת תחתי, אישרת את החוקים בפעם הראשונה ומידי פעם אתה מקבל אותם כתזכורת, אם לא היית מאשר היית מקבל קיק מהשרת, קראת או לא קראת אותם, כבר בעיה שלך, אי ידעת החוק אינה פוטרת מעונש,

במיוחד שאדמין אומר לך להיות בשקט, אבל לא מתווכח, אתה לא מגיב, אתה לא ממשיך להתחכם, אתה שותק, אם זה לא בא לך בטוב אתה מוזמן להיכנס לפורום ולפתוח תלונה, הכל באהבה.
    בדרך כלל המיוטים אצלי ליום בשרת, על התחכמות וזלזול באדמינים, רק בגלל שאני לא מכיר אותך ובגלל החג, פעם הבא תדע אם תתחכם, תזלזל באחד האדמינים אתה תהיי מורחק מהשרת.
    אתה לא יודע לשמור על חוקי השרת? אין בעיה תהיי בחוץ עד שתבין איך זה מתנהל.

ובדרך כלל שאני בשרת, אנשים כן מדברים פה ושם, ואין לי שום בעיה עם זה, הכל באווירה טובה, אבל ברגע שאתם מגזימים מתחילים לנהל שיחות, ולהתחכם עם האדמינים, זה עובר קווים אדומים.

חג שמח וערב טוב.

שתף ב-Google+

הרשמה