תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    08.09.2017
    שלום. הכינוי שלי במשחק הוא piggy.
    היום שיחקתי להנאתי במפה jb_summer והיה דיי. ניצחתי את הדיי והגעתי לאלאר.
    בתחילת האלאר עשיתי גאן טוס מול מישהי בשם Nexus שבמשך 3 דקות אמרתי לה לבוא לאלאר זון והיא באה אחרי שהיא הוציאה לי תמיץ וכל הסיטי ירו עליי בכוונה למרות שאמרתי להם להפסיק. כשסוף סוף היא הועילה בטובה להגיע, אמרתי לה חוקים 5 פעמים והיא הקשיבה רק בפעם ה-6. כשהיה תורי לזרוק, 3 סיטי החליטו להיות מצחיקים ולירות עליי בזמן שאני באוויר ולהפריע למהלך התקין של האלאר. ניצחתי אותה לבסוף והרגתי אותה. לאחר מכן עשיתי נייף דיול מול אחד מהסיטי שירו בי, כי הדרך היחידה שהוא יפסיק היא או באן או שהוא ימות. באן לא יכלתי להביא לו אז עשיתי מולו אלאר והרגתי אותו. לאחר מכן, עשיתי אלאר (גאן טוס) מול Eden כשהוא שיחק אותה טמבל שאמרתי לו קלאסי מתחכם מת והתחיל לעוות את מה שאמרתי ולשחק אותה כאילו אין לו מושג מה זה גאן טוס, בסוף הוא הועיל בטובו לזרוק וגם אני זרקתי. ניצחתי אותו (רואים בבירור הכל ברקורד) והרגתי אותו, לאחר מכן הסיטי הרג אותי למרות שניצחתי בטענה שמרדתי והוא ניצח, ואז הסיטי שעשיתי מולו אלאר (Eden) הביע הערצה אליו ואמר לו כל הכבוד אני מת עליך (כמובן על זה שהוא הרג אותי בפריקיל מטורף).
    אדמינים, אני מבקש.
    מה שרואים ברקורד זה חמור מאוד. לא היה אדמין בשרת ולא היה אף אחד שיטפל. בבקשה תטפלו בזה בחומרה.
    רואים פה כמה סיטי שונים עוברים על כמה חוקים במקביל ומתגרים בי.
    ביניהם היו Apocalipse, Eden, Nexus, The^Squid ו-Eden.
    אני מבקש לקחת את זה ברצינות ומודה מראש על הטיפול.
    אני מצרף פה רקורד.

http://www.upfile.co.il/file/695797994.html

תודה מראש.

- - - Updated - - -

במידה והרקורד שצירפתי פה לא מספק (קשה לי מאוד להאמין שזה המצב), יש לי עוד 2 רקורדים של אפוקליפס מתגרה בי, עושה פריקילים ועוד.
    תגידו אם אתם רוצים שאעלה גם אותם או שזה מספיק.

תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2016
    בטיפול שלי,
    אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.09.2017
    נכתב במקור על ידי Tdawg
    בטיפול שלי,
    אפשר לנעול.