תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    20.01.2017
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש:
    Liraz
    http://steamcommunity.com/id/sclentist/

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=liraz#19076

שם האדמין שנתן את הבאן:
    Kapara

סיבת הבאן:

מזלזל בשיחת בירור עם מנהל הפיקאפים וסגן מנהל הקהילה. מדבר באופן כללי בצורה מזלזלת על הצוות ועל הקהילה עצמה. שחקן מאוד בעייתי בעל בעיות רבות בכל שרתי הקהילה והוחלט לשים לזה סוף

התאריך שבו ניתן הבאן:

11-09-17

הערות נוספות:
    "

מזלזל בשיחת בירור עם מנהל הפיקאפים וסגן מנהל הקהילה. מדבר באופן כללי בצורה מזלזלת על הצוות ועל הקהילה עצמה. " -
    מצורף קישור עם סרטון שמפריך את הטענה הזו, לא היה זלזול ולא דיבור בצורה מזלזלת.
    אפשר לראות בסרטון התכתבות בין Kapara לSquritle בצורה שאינה הולמת ואינה מכבדת מנהלים ברמה בכירה בקהילת ויגיימס. בנוסף לכך, אפשר לראות חילופי מילים כגון : "סוף סוף" ו"חחחחחחחחחח" (על הבאן ועל ההרחקה מהקהילה התחרותית) בין Kapara לMario .

הזלזול לפי דעתי בא דווקא מהצוות בצאט בעיקר אבל שיהיה... וניתן לראות גם שכפרע מספר חצאי סיפורים למתן בצאט ומנסה לחמם אותו סתם על שיחה שהייתה לי איתו שהוא אמר שיחה בתור "חברים" בחדר פרטי ששם לפי מה שידוע לי גם מותר לי להגיד מה שאני רוצה ולמרות הכל לא אמרתי את מה שהוא אמר למתן, אמרתי אבל עם הקשר לדברים שקרו, כמו שהמריצים מתייחסים אליי חרא אז אני גם אליהם וכאלה..

טוב בקיצור יום טוב וחמישי שמח לכולםםםםם
    לא מצפה שתורידו את הבאן אבל לפחות לא לשקר חברים, וכפרע אתה פה ה"משוגע והשקרן" לפי דעתי.

קחו את ההקלטה חברים:

תודה לחלוד על התמיכה הנפשית והעזרה בכתיבת התלונה בלעדיו זה לא היה יוצא לפועל. אוהבים אותך חלוד!!!
    נערך לאחרונה על ידי YossiKal11; 14.09.2017 בשעה 00:13.
    מנהיג החבורה של לירז (קרדיט לפוני פוני)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2017
    אם אפשר שאתם מגיבים אל תנעלו ישר תנו לי לראות ולהגיב על התגובה שלכם, בתודה לירז
    מנהיג החבורה של לירז (קרדיט לפוני פוני)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    אני אומר לך את האמת, אתה בתור שחקן עושה לא קצת בעיות ויש לך היסטוריה יפה של באנים ושלושה מהם פיבאן.
    אנחנו לא נותנים להרבה שחקנים את היחס ואת האינספור הזדמנויות שנתנו לך ובכול זאת אתה בכול פעם אכזבת ומצאת דרך חדשה לקבל פיבאן.
    עכשיו הדברים שעשית לא רק פגעו בך או בחבריך, הרבה פעמים הצוות שלנו נפגע,ירד, או התקלקל בגלל ההשפעה שלך וזה משהו שבאמת הפריע לי.
    אז אחרי שירד לך הבאן האחרון ביקשתי מהצוות להתרחק ממך ובמידה ואתה עושה משהו שלדעתם לא מתאים, שיצרו קשר איתי ואני זה שיטפל בך ואחרי חודש וחצי שבהם כול יום הצוות דיווח לי על משהו אחר שעשית אני חייב לומר לך שאני עייף, אתה באמת לא נתת לי שקט ותמיד היה משהו איתך.
    אז זה הבאן האחרון שלך והוא בעקבות הפגיע שלך בצוות שלנו ובתנהגות שלך בכללי.
    אני רוצה שתזכור שקיבלת יחס מלא מאיתנו ותמיד התחשבנו בך וניסינו למצוא דרכים חדשות לפעול איתך כדי שבאמת תוכל להיות כאן אבל זה לא עבד.
    אז הבאן שלך לא יורד.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה