תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    20.01.2017
    היה כיף לשחק פה בקהילה שנה וחצי נהנתי מכל רגע, תודה על 116 משחקי פיקאפ תודה על הכל.
    תודה על זה שויתרתם לי על 4-5 PBANS ותודה בכללי על ההזדמנויות החוזרות שוב ושוב.
    יאללה היה כיף לשחק פה וחבל שזה נגמר בPBAN שאני לא כלכך סגור על מהו אבל לא מרשים לKAPARA לשלוח לי רקורד, אז יאללה בהצלחה לקהילה שתגדלו ותצליחו בעזרת השם.

אוהב אותכם דוד ,מאור הדרוזי, עמית בונדר ,טל הסרטן, ניקוז,מריו, מתן SQUIRTLE תומרא ועוד יאללה שבוע טוב צדיקים

מישה ירד לך הבאן כנס
    נערך לאחרונה על ידי YossiKal11; 12.09.2017 בשעה 00:54.
    מנהיג החבורה של לירז (קרדיט לפוני פוני)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.09.2010
    עיר
    ראשון לציון
    הסברתי לך שאני לא שולח לך את הרקורד מסיבה שאני גם לא חייב לך דין וחשבון.
    זה לא באן ראשון שלך וכמוו שאתה יודע לא מחוייבים לשלוח לך רקורד.
    מעבר לכך שיהיה לך הרבה בהצלחה בהמשך. שמח שאתה יודע שהביאו לך פה הזדמנויות רבות ואתה לא מחפש לצאת חף מפשע כמו פעמים קודמות.
    לילה טוב!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2017
    נכתב במקור על ידי -Kapara-
    הסברתי לך שאני לא שולח לך את הרקורד מסיבה שאני גם לא חייב לך דין וחשבון.
    זה לא באן ראשון שלך וכמוו שאתה יודע לא מחוייבים לשלוח לך רקורד.
    מעבר לכך שיהיה לך הרבה בהצלחה בהמשך. שמח שאתה יודע שהביאו לך פה הזדמנויות רבות ואתה לא מחפש לצאת חף מפשע כמו פעמים קודמות.
    לילה טוב!
    אחי אני פתחתי את האשכול בכוונה לגמור בטוב אז למה אתה צריך לשקר פה? הרי ידוע לך שאמרת לי שמישהו אמר לך לא לעלות מההנהלה הגבוהה, מה קרה אין שם מה שאמרת להם שאמרתי? הרי לי יש ברקורד אותך אומר שאתה מעלה וגם את זה שאמרת שמישהו מההנהלה הגבוהה אמר לך לא לעלות, אתה הצאת לעלות את הרקורד זה לא שאני באתי ואמרתי לך תעלה, ביקשתי יפה אחרי שאמרת שיש לך רקורד.
    מנהיג החבורה של לירז (קרדיט לפוני פוני)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נעול למניעת ספאם.
    שתף ב-Google+

הרשמה