תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    29.12.2016
    שם המשתמש המתלונן: PonyTrap

שם האדמין: BoomFuck

סיבת התלונה: נתנו לי fk

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 9/11/2017 שרת rp

הערות נוספות: באמת שבום פאק הוא אדמין טוב ואני אוהב אותו אבל היום פשוט הוא לא התייכס למה שאמרתי.
    אמרתי לו שנעלם לי כסף ובאמת נעלם לי אבל הוא לא התייכס אגב נעלם לי 5000 מהבנק.
    עוד מקרה שבגללו קיבלתי באן זה שגנבתי למישהו אז הוא ירה בי עם usp אז הרגתי אותו
    הוא אומר שהוא לא ירה בי ואני אומר שכן כי ירד לי חיים וראיתי אותו יורה, בום פאק אמר לי להסתקל בקונסול ולצלם את הירייה אמרתי לו שיש לי רשימות אדומות כאלה ואני לא מוצא הוא אמר לי לרדת למטה ירדתי לא מצאתי כלום אמרתי לו שאין כלום הוא אומר לי תרד למטה. אני הבנתי שעשיתי לו נכון ולא הבנתי למה הוא מתכוון אמרתי לו איך לרדת תסביר לי הוא אומר למטה אמרתי לו שאני מזיז את זה למטה ולא רואה כלום אז הוא אומר לי "אתה מתחכם?" ונתן לי באן על פריקיל...
    נגיד אם אני הייתי מתלונן היו שואלים אותי אם יש לי רקורד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    פתח תקווה
    שלום לך
    PonyTrap,

בסיטואציה שאמרת לי שנעלם לך כסף אני אמרתי לך אני לא מתכנת ואין לי מה לעשות עם המידע ושיגרתי אותך,אני לא יודע למה אתה מחשיב את זה להתעלמות אבל אוקי.

שאמרתי לך לצלם לי את הקונסול שלך אתה התחכמת איתי ואמרת איך יורדים ואיך מלצמים,ואני עניתי לך תגלגל הכי למטה ותלחץ F12,
    ואתה ממשיך לשאול אותי איך יורדים איך ירדים הסברתי לך שוב.
    ובגלל שזה קרה זה נראה שאתה מנסה לחמוק מעונש ולא משתף פעולה ועל זה קיבלת את הבאן שלך.

"נגיד אם אני הייתי מתלונן היו שואלים אותי אם יש לי רקורד."

בקשר לזה אדמינים שואלים "יש לך רקורד" רק בסיטאציות מסויימות וזה ממש לא עניין שלך מה אדמין שואל שחקן בבירור של פריקיל.

השחקן קיבל תשובה אפשר לנעול
    מנהל שרת הג'ייל

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.12.2016
    שאלתי אותך ברצינות לא ידעתי למה אתה מתכוון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    הבאן ירד תמנע מסיטואציה כאלה בעתיד בבקשה.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה