תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    11.06.2017

שלום לכולם
    ,

בביקורת של היום אני הולך להחזיר אותנו קצת לעבר, ולהביא גרפיקה נוסטלגית שאנשים גדלו עליה ומוכרת בהרבה מאוד משחקי "Indie" והיא גרפיקת הפיקסלים ("Pixel Art"). בנוסף אני אגע בשני ז'אנרים שעורבבו ביחד במשחק הזה והם: "קרבות בחלל" ו"אסטרטגיה".
    שימו את חליפת החלל ותדלקו את המנועים הבין מימדים כי הנה זה מגיע!!

Halcyon 6: LightSpeed Edition

המשחק שיצא בתחילת אוגוסט השנה ע"י חברת "Massive Damage" הוא שיפור למשחק המקורי שיצא ב2016, עם מספר שדרוגים במערכות השונות של המשחק: שיפור מערכת מפקדי החלליות, ריכוז זמן המשחק של הסיפור על מנת לקבל יותר אקשן, הוספת רמת קושי חדשה, והעלאת רמת הקושי הכללית ולבסוף שדרוג של ממשק המשתמש ("UI"). בתחילת המשחק אנו- בני האדם אשר במאבק עם כל שאר הציביליזציות, מגלים תחנת חלל קדומה ומיישבים אותה, אך לא הרבה זמן אחרי יישובה יוצאים מפקדי התחנה לחקור אות משונה ולא מזוהה בטריטוריה שלהם. להפתעתם הרבה הם נתקלים בחללית עצומה שהורגת את כל הצוות. עם המוות של הצוות הטריטוריה של בני האדם מתחילה להתפורר, והציביליזציה שלהם עומדת על סף השמדה, כאשר כל שאר הציביליזציות רוצות ליישב את התחנה בשבילם. אתם נבחרים להיות המפקד החדש על התחנה ותאלצו להתמודד עם כל הקשיים, ליישב ולפתח את התחנה, לשמור על הטריטוריה שנשארה לכם, ולהתמודד עם האויב הגדול שמאיים להשמיד אתכם, ואת כל הגלקסיה.

המשחק מאוד ממכר ומאתגר כאחד, אני שיחקתי ברמת הקושי "Normal" ובהתחלה חוויתי קשיים רבים, עם ההתקדמות במשחק היה לי יותר קל. הגרפיקה של הפיקסלים בהחלט מחמיאה למשחק והוא נורא יפה. התקשורת עם הציביליזציות השונות בהחלט מבדרת ומלאת הומור, בין אם במוזיקה של כל ציביליזציה ועד ההתנהגות וצורת הדיבור שלהם. בנוסף לעיתים תאלצו לקבל החלטות שיכולות להשפיע לכם על ההתקדמות במשחק, ויכולות לקדם אתכם אם תבחרו נכון, אך יכולות גם לעכב אתכם. המשחק אינו מסובך, בתחילתו תקבלו הדרכה על הדברים שאתם צריכים לעשות כדי לשרוד, אך על מנת להצליח ולשרוד ברמות הקושי הגבוהות של המשחק תאלצו לדעת לתעדף משימות, ולנהל את עצמכם, הצוות שלכם, וצי החלליות שלכם ביעילות רבה.

משך הזמן: 12 שעות, תלוי בקצב שלכם וברמת הקושי.

מחיר: 15 דולר. בנוסף תקבלו את המשחק המקורי.

ז'אנר: משחק תפקידים, סימולציה, אסטרטגיה.

פרטים נוספים: סינגל פלייר, תומך ב , Steam achievement Steam trading cards (רק במשחק המקורי) , Steam Cloud.

DLC : יש, המוזיקה של המשחק (תעלה לכם תוספת של 3 דולר עם קניתם את הבאנדל).

עמוד המשחק: http://store.steampowered.com/app/65...speed_Edition/

דרישות מערכת:

טריילר:

גיימפליי:

תודה מיוחדת ל Vgames ול "Mass Damage" על האפשרות לשחק במשחק הכיפי והמאתגר הזה,
    נהניתי ממנו מאוד ומקווה שגם אתם תהנו ממנו כמוני.

נתראה בביקורת הבאה!!

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    תודה על עוד ביקורת מעניינת מבית דורון!

הצטרף בתאריך
    09.04.2017
    עיר
    Haifa
    ביקורת מעולה!

הצטרף בתאריך
    11.06.2017
    נכתב במקור על ידי Xaipen