תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    20.08.2017
    היי שמי שון שמי במשחק הוא (crazyone (hahaha יש לי בית שקניתי ב150000 הוילות הגדולות בפעם הראשונה שנעלם לי הבית אחרי יום במקום ארבע ימים אני קניתי אותו בחזרה בידיעה שהרבה רוצים לקנות את הבית הזה ומידיעה שחשבתי שיחזירו לי את הכסף עבר מאז יותר משבועיים אני חושב ואין החזר כספי אני לפני שקניתי את הבית היה לי 130000 הייתי צריך לבקש הלוואה מחבר כדי לקנות את הבית בחזרה אני יתחלתי אחרי שקניתי את הבית מ0 כסף והיום הגעתי ל300000 נכנס לשרת רוצה לגדל סמים וחבר שלי שגידלתי איתו אתמול בבית שלי אומר לי " קרזי וואן הייתי בבית שלך הוא נעלם " וכל הקטע שאתמול אני קניתי אותו אפילו 3 אדמינים יודעים את זה שקניתי אתמול וגידלו אצלי בבית. אני רוצה שמנהלי השרת יסתכלו על ההודעה ויגידו לי מה לעשות ולא להגיד לי כמו פעם שעברה לא יודעים קנה בית קטן ותרוויח כסף זה כבר פעם שנייה זה כבר 300000 קאש אני כבר לא יודע מה לעשות אני מקווה שימצאו לי תשובה לכך כי אני אוהב מאוד לשחק בשרת יש לי כבר כ85 שעות על הסרבר אני מקווה מאוד שיעשו לזה משהו יחזירו לי את הכסף או את הבית בהקדם ההאפשרי
    תודה רבה על מי שיסתכל בהודעה מקווה שיעשו משהו כי זה לא קצת כסף זה 300000 קאש

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    מועבר לתת פורום תלונות ולמתכנת

הרשמה