תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    06.09.2016
    שם האדמין שנתן את הבאן: mario

סיבת הבאן: משקר לסגן מנהל ומזלזל בשיחת בירור. חח

התאריך שבו ניתן הבאן:9/9/17

הערות נוספות: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחח ואו אני מת XXXXDDDDDDDDDDDDDDDDDD

אני לא יודע עם לצחוק או לבכות

כיף שאי אפשר לדבר לאדמינים היום בקהילה זה עושה אותי שמח וכיף שאני מנסה לספר את מה שקרה באמת אבל לא האדמין הוא אלוהים הוא היה שם כל הזמן הוא הסתכל על המקרה 24 שעות כל השיחה והאדמין חושב שהוא יודע יורת טוב מהבן שאשכרה היה.. חחחחחחחח הכי מצחיק זה שהאדמין כלכך סגור עם עצמו שקשה לו לשמוע מה השחקן אומר אחחח מה אני יגיד ויגיימס אני שמח להיות חלק מהקהילה התחרותית 2017. לימון איפה אתה איפה פשוט עצוב
    כשאני עליתי לאדמין בפעם הראשונה אופק אמר לי משפט "אתה הבר רפאלי של הודיס, איך שאתה נראה בשרת איך שאתה מתנהג כל זה משפיע על החוויה של השחקן. תיהיה טוב ותראה טוב לשחקנים תבוא להם טוב בעין והם יכנסו, אתה מייצג את ויגיימס." בתקופה שהייתי אדמין כל שיחה שלי כל בירור שלי השחקן יצא בחיוך 300 על הפנים, שתקתי לא הוצאתי מילה נתתי לו את הבמה נתתי לו להרגיש שיש אוזן קשבת. חבל לי לראות שהמושג הזה לא קיים יותר.

מריו פשוט תתבייש זה מה שיש לי לומר לך אתה בן אדם סגור ואין לי מושג איך עלית לסגן כל השיחה שלנו ניסיתי לדבר ואתה רק השתקת אותי אתה חושב שאני לא אתעצבן?? ולתת לי באן כי אמרתי בסוף השיחה שסתמת לי תפה "טוב אדמין שמקשיב ויודע הכל" עצובבבבבבבבבב קשה לראות את זה חחחחחחח
    "משקר" מאיפה לך שאני משקר?? הבאתי לך סיבה לא? אני הייתי שם לא? אני מסתכל על המסך של המחשב שלי או אתה? היית שם כל השיחה עוד עשר דקות לפני?? שמעת את הצד שלי לגביי הכל?? נתת לי הזדמנות להגיד לך מה שקרה שם בלי שתשתיק אותי שנייה אחרי?? הגנת על עצמך על האדמין שלך ומה שחשבת היה קדוש..תמשיך כך יצא ממך משהו?? אה וכן עוד משהו...תעריך את זה קצת..4 שעות זה מעליב לקבל כלכך קצת מאלוהים. אה ותן לי גם באן מהשרתים..כי מה שקרה היום גבר זה שאתה רק מאבד שחקנים בקהילה שאתה אמור לפתח. תודה לך על כל הרע שאתה מביא
    נערך לאחרונה על ידי lorde; 09.09.2017 בשעה 04:47.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2014
    רק לפי הכותרת רואים שאתה מזלזל. עוד לפני המקרה רצית לשים מוזיקה, הזהרתי אותך והסברתי לך שיש חוק שאוסר לשים בחדרים ציבוריים שירים גם אם יש הסכמה בין כל השחקנים בחדר. הצעתי לך לפתוח חדר פרטי ולשים שירים שם אבל למרות האזהרה שלי, כשיצאתי מהחדר שמת מוזיקת ואז Mario וKapara לקחו אותך לשיחה, הזהירו אותך והסבירו לך על החוק פעם שנייה. בסופו של דבר שיקרת שחבר שלך שם שירים בסקייפ וגם זלזלת בשיחות הבירור בינך לבין Mario וKapara.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    תלונה מזלזלת, נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה