תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    05.09.2017
    שם המשתמש המתלונן: Shady_Osher

שם האדמין: Ssaun משהו

סיבת התלונה: מקלל אדמין

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 9/9/2017

הערות נוספות: אני אסביר לכל האדמינים האדישים בשיחה אתם תבינו למה אני מדבר שתרדו למטה

אז קיבלתי מיוט ישר מששון שאמרתי לו טמבל בלי אזהרה בלי כלום , (דוגמא: תרגיע את הדיבור שלך/ תדבר יפה פעם הבאה אתה תעונש ) הבנתם בקיצר
    כעבור איזה 25 דקות הוא נתן לי מיוט חוזרת ל10 דקות ואני לא עשיתי כלום לא דיברתי לא קיללתי לא כלום .
    אני חופר לששון בצאט תוריד את המיוט על מה זה אתה מנצל גישות הוא לא עונה שקט דממה נאדה
    ואני ממשיך ששון ששון תוריד לי את המיוט אני לא יודע מה עשיתי (צרצר) (צרצר) הוא לא עונה
    ואז איזה מישהו בשם בורקיס משהו כזה לא זוכר מקלל אותי בצאט אומר לי כוסאמאשלך שאדי תפסיק לחפור בצאט (עדיין היינו בשיחה בצאט)
    אני אומר לו מה זה הדיבור הזה תרגיע, (וששון לא עושה כלום)
    והוא ממשיך להתחצף אז אמרתי לו יבן זונה תרגיע (צרצר) (צרצר) (עדיין ששון לא עושה כלום)
    דארק סייד הגיבור בא שיגר אותנו (אותי ואת בורקיס) ניסה לגשר(לא כלכך הצליח)
    והייתי במיוט עדיין עד עכשיו הוא מקלל אותי במיק חש אותה איזה גבר בקיצר היה קללות הוא קילל אותי במיק אני קיללתי אותו בצאט ואז
    ששון נתן לי גג צאט ולו הוא השאיר במיק (אחלה פרוטקציות)
    ואז ששון בא וזה הרגע שירד לי המיוט.
    ששון בא התערב פה בהכל דופק לי סלאיים חופשי
    אז אחרי זה התווכחנו אני אומר לו תפסיק כבר יבן ז (תקראו למטה)
    נשבע לכם שהפסקתי את המילה בבן ז באתי לקלל אותו יענו התאפקתי אמרתי לעצמי בלב תרגע אושר
    ואז החלפתי את זה למטומטם פום הוא דפק לי באן ל8 שעות ואז איזה מישהו העלה לי ליום
    זה לא פיר גם למה אם הייתי מקלל שחקן רגיל הייתי מקבל מיוט ואם מקלל אדמין אני מקבל באן אנחנו בני אדם כולם כל אחד שווה בשווה אסור להחשיב את עצמך כמלך

(הסוף)

(זה אמיתי)
    נערך לאחרונה על ידי osherKing; 09.09.2017 בשעה 02:34.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.08.2017
    עיר
    באר שבע
    טוב אושר קודם כל אני נתתי לך גאג כי אתה קיללת מישהו קללות לא נורמאליות שאני לא רוצה להגיד

דבר שני נתתי לך מיוט אחרי שהזערתי אותך פעמיים ועדיין קיללת אז נתתי לך מיוט ל30 דקות

דבר שלישי דארקסייד אמר לי להאריך לך את המיוט תשאל אותו למה זה היה (אני יודע שזה היה קצת לא במקום)

דבר רביעי קיללת גם אותי שאסור לקלל אדמין זה באן 8 שעות העריכו לך ליום כי זה היה מאוד חמור הקללות שלך

אתה רוצה עוד משהו תפנה לhow deep
    נערך לאחרונה על ידי sasuntheguy; 09.09.2017 בשעה 02:41.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.09.2017
    דבר ראשון קיללתי מישהו קללות צודק לא היית צריך להתערב בזה כי דארק סייד מטפל בנו
    דבר שני נתת לי מיוט לא הזהרת****** (יפה אדמין עם שגיאות כמה מקורי) דפקת ישר מיוט ל30 דקות
    דבר שלישי זה בעיה שלך דארקסייד יכל להגיד אתה לא צריך להקשיב לכל בנאדם בעולם
    דבר רביעי יש הבדל לא קיללתי אותך התחצפתי אליך ואסור בתחליט האיסור לעשות אפליה כי כשאתה שחקן אני מקבל מיוט כשאתה אדמין אני מקבל באן אתה חכם מאוד היום לא בא להתפלצף פשוט כאילו מה שאתה רושם זה לא נראלי הגיוני סוף סיפור

(סיפור האמיתי)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.08.2017
    עיר
    באר שבע
    כמו שאמרתי כבר נתתי לך 2 הזהרות אתה לא הקשבת נתתי לך מיוט

how deep אמר לי עם אדמין מבקש ממך לעשות משהו אז תעשה אותו

עם אני אדמין זה כן יותר חמור משחקן זה החוקים הבאן היה כי קיללת אותי ואת השחקן וזו הסיבה שהעריכו לך את הבאן כי הקללות שלך היו קללות כבדות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.09.2017
    בוא אני אסביר לך לא היו קללות כבדות פשוט אתה אמרת להם שזה קללות כבדות אז אל תשקר
    אתה אמרת להם משהו אחר וברור שהם יאמינו לך זה ניצול גישות אתה (האדמין) ודפקת לי 3 סלאים שאמרתי לך שאתה תטופל שאני יעלה יענו אשכול
    דפקת לי 2 סלאים ואחד אחרי זה אז דיי גבר אני ואתה יודעים שלא קיללתי אותך אמרתי לך מטומטם וזה לא קללה זאת העלבה
    ויפה שאתה אומר אם***************************** (האדמין שוב עם שגיאות) אני אדמין העונש יותר חמור
    אז לא כפרה לא ממש לא זה לא יכול להיות אפליה עונש צריך לקבל לפי העונש שרשום בחוקים קללה אזהרה קללה שניה מיוט קללה שלישית מיוט ליום ואתה דפקת ישר אחרי מיוט באן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.08.2017
    עיר
    באר שבע
    לגבי האפליה אתה יכול לדבר עם מנהל הקהילה זה החוקים תשאל כל אדמין שאתה רוצה

אני לא דיברתי עם יוקי הוא הוסיף אותי אמר שהוא הסתכל בלוגים של הסרבר וראה מה כתבת לו בצאט והוא העריך לך את הבאן אתה יכול לשאול אותו עם אתה מעוניין

בקשר לסלאים תעלה סקרינשוט עם יש לך

פה סיימתי אני לא הולך לענות לך על עוד תגובות כי זה מיותר
    נערך לאחרונה על ידי sasuntheguy; 09.09.2017 בשעה 03:13.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.09.2017
    דארקסייד עבד עליך סתם רציתי לראות מה תגיד אין לי שום תוכנה אם הייתי רוצה הייתי בשניה משיג משהו שאתה בכלל לא רוצה להכיר אבל אני לא ילד מסריח אני רוצה לדבר עם מנהלי הקהילה בשיחה על האירוע יום טוב סיימתי להגיב
    נערך לאחרונה על ידי osherKing; 09.09.2017 בשעה 03:59.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.08.2017
    עיר
    באר שבע
    סבבה עם אתה רוצה דבר עם יוקי הוא העריך לך את הבאן ועם יש לך בעיה איתי בתור אדמין דבר עם how deep
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.02.2017
    עיר
    בת ים
    bubble עזוב אותו באמת אל תענה לו בכלל ילד עם בעיות
    מה לעשות שהוא לא יודע חוקים *אדמין מביא מיוט בלי אזהרה* למה הוא חייב להביא לך אזהרה מי אתה בכלל תלמד לדבר ואז תפתח תלונה.
    DonePardon
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.08.2016
    ....
    נערך לאחרונה על ידי SetGaming; 09.09.2017 בשעה 13:59. סיבה: טעות
    בברכה,
    SetGaming

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.09.2017
    Setgaming תגיב . כאילו רשמת משהו בטעות אני רוצה לדעת מה דעתך .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2017
    עיר
    צפון
    רשום בחוקים
    מותר לאדמין להעניש ללא אזהרה מוקדמת.

7. אסור להתווכח עם אדמין על עונש שהוא נתן בשרת אלא להתלונן בתת פורום תלונות בדרך מסודרת.

הייתה פותח תלונה ישר ולא "
    חופר לששון בצאט תוריד את המיוט"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.09.2017
    סבבה אבל
    אני לא אפתח תלונה בשביל 10 דקות למה עד שאני אכנס לפורום יעבור 5 דקות ועד שאני ארשום את הכול יעבור עוד איזה 5 דקות נו אחי די כפרה
    אתם יודעים שהאדמין עשה משהו לא בסדר שבורקיס קילל אותי שעה הוא לא עשה לו כלום רק לי אז דיי כפרה וואלה אני לא רוצה שיגיבו אנשים לא קשורים אני רק רוצה לדבר עם ההנהלה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2017
    עיר
    צפון
    נכתב במקור על ידי osherKing
    סבבה אבל
    אני לא אפתח תלונה בשביל 10 דקות למה עד שאני אכנס לפורום יעבור 5 דקות ועד שאני ארשום את הכול יעבור עוד איזה 5 דקות נו אחי די כפרה
    אתם יודעים שהאדמין עשה משהו לא בסדר שבורקיס קילל אותי שעה הוא לא עשה לו כלום רק לי אז דיי כפרה וואלה אני לא רוצה שיגיבו אנשים לא קשורים אני רק רוצה לדבר עם ההנהלה
    אם זה רק 10 דקות למה חפרתה לו בצאט ?
    טוב בסדר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2016
    טוב אני נועל את האשכול כי הוא לא מתקדם לשום מקום.
    קיבלת תשובה מכמה חברי צוות
    קיללת אדמין ולכן קיבלת עונש, הוא לא צריך להזהיר אותך מראש כמו שציינו מעלי

מותר לאדמין להעניש ללא אזהרה מוקדמת.
    בקשר לסלייאים תעלה רקורד, אחרת זה דיבורים באוויר.

נעול.
    -- מלך --

ברכות
    שתף ב-Google+

הרשמה