תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    31.03.2017
    שלום!
    אני משחק בגייל ואני בגאנג שנקרא "Speed", הייתי בתוך הגאנג הזה המון זמן, ותרמתי בו מעל 70k.
    עכשיו היום נכנסתי לשרת הגייל ושכתבתי /gang התברר לי שהעיפו אותי מהגאנג.
    דיברתי עם 2 הילדים שמנהלים את הגאנג ודרשתי מהם שיחזירו לי את ה- 70k כי יש חוקים בשרת והם התעקשו שלא ואני מצטט מה שהם אמרו:"עד שההנהלה הגבוהה לא תסגור לנו תגאנג או שיחייבו אותנו אנחנו לא מחזירים לך שום דבר".
    זאת לא פעם ראשונה שמדברים על הגאנג הזה. לפני כשבועיים עוד ילד בשמו שקסר גם פתח תלונה פה בפורום על אותו גאנג בדיוק שהקיקו אותו מהגאנג לאחר שתרם מעל 100k.
    אני מעביר את הנושא לטיפולכם,ומקווה שתעזרו לי ותסגרו את הגאנג/תלמדו אותם לקח שלא יעשו את זה לעוד ילדים!
    תודה רבה ושבת שלום לכולם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.06.2017
    שלום אני נגטיב הלידר של הגאנג "speed" הוא קילל בגאנג צאט,הוא ביקש שנעיף אותו ויש לי סקרין שוט אם צריך, הוא מדבר לא יפה,בגאנג צאט הוא רשם שהוא תרם מעל 60K לעומת שהוא רשם פה שהוא תרם מעל 70k
    בנוסף לכך הוא רשם ציטוט שקר, ובעת day אם פוגעים בו בטעות אפילו קצת הוא מתחיל לקלל ולהחזיר פי כמה וכמה אני מקווה שהבנת/ם למה הקקתי אותך מהגאנג.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.03.2017
    שלום נגטיב.
    התגובה הזאת ממש שקרית לחלוטין.
    עובדה שלפני שיצאתי מהגאנג התחננתם ואפילו אחרי שיצאתי מהגאנג ניסיתם לשכנע ולשלוח אנשים שישכנעו אותי לא לפתוח את התלונה על הגאנג הזה.
    אתה משקר ומספר דברים שקריים רק כדי שלא יסגרו לכם תגאנג שלכם.
    התלונה על הגאנג זאת לא פעם ראשונה גם לשקסר זה היה כך.
    אתם קיללתם שיקרתם נתתם גוסטינג בגאנג צאט.
    אבל תעשו הכל כדי שלא יסגרו לכם תגאנג.
    הגיע הזמן שתקבלו תעונש שלכם אתם עושים מה שבראש שלכם ובשרת הגייל יש חוקים.
    ומה שאמרתם שאתם לא תחזירו תקאש לי ולשקסר עד שההנהלה לא תחייב אותכם.
    אתם שקרנים !!.
    לסיום אני מעביר לצח לטפל בנושא.
    שבת שלום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2016
    אני צריך לראות הוכחות שאכן תרמת לגאנג ושהוצאת ממנו בלי סיבה מוצדקת.
    גם עם שקסר דיברתי, עד היום לא קיבלתי שום הוכחה לכך שהוציאו אותו מהגאנג סתם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.03.2017
    היי דור.
    נגטיב המנהל של הגאנג כתב למעלה שהם אכן הקיקו אותי מהגאנג ושתרמתי להם 60k זה היה 70k אבל לא משנה.
    זאת לא פעם ראשונה תלונה על גאנג זה אני מבקש שתברר איתם ותגיד להם להחזיר או שתסגןר להם תגאנג.
    תודה מראש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2016
    אין לי מה לברר איתם. אתה זה שמתלונן עליהם ומכאן אתה זה שצריך להוכיח שהם הוציאו אותך בלי סיבה. כי לפי מה שהמנהל של הגאנג אומר הם לא הוציאו אותך סתם..
    שתף ב-Google+

הרשמה