תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    09.11.2007
    דיברתי עם SEXYDOG, אבל הדיון ננעל לפני שהספקתי להגיב. שלחתי לך הודעה פרטית אבל התיבה שלך מלאה. בכל מקרה, קיבלתי באן על צ'יטים לאחר בדיקת צוות הגארד - כך נאמר לי על ידך.

הייתי שמח לשמוע באיזה קטע בדמו מדובר? באיזה צ'יט אתם חושדים?

ציינתי בעבר שאני לא משתמש בצ'יטים ואני עומד מאחורי זה. אני שחקן ותיק וכבר לא כזה ילד. אודה למישהו עם סאונד ותושיית משחק שיעיף מבט בשנית.

sahb4k,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    דברים שראיתי (בלי שאני בצוות גארד בכלל...)
    הריגה 1+2 פריצות עם AWP בלי לבדוק כלום, מסתכל על מיד בלי ZOOM, מה שמאוד לא אופייני לAWPER שלא יודע איפה השחקנים נמצאים. (אני השארתי את הSOUND כמובן לדעת אם נתנו לך INFO)
    1:45 זז בהתאם עם שחקן שמכוון עליך במיד.
    1:50 עד 1:54 מסתכל על מישהו דרך קיר
    3:00 - 3:06 מישהו הולך שקט בSHORT אתה יודע שהוא שם ופורץ עליו עם DEAGLE.
    3:50 PREFIRE על שחקן לפני שהוא יוצא.
    4:05 PREFIRE
    4:12 PREFIRE
    4:20 מסתכל על שחקן דרך דלת, ישירות אליו.
    4:37 יודע איפה השחקן ורואה אותו לפני שהוא פורץ אחרי שהוא פורץ אתה יורה עליו דרך הBOX.
    * אין לי את הדקות אבל גם עשית DEFUSE לבומב בלי לבדוק איפה האחרון שעדיין חי בלי אפילו להסתכל תוך כדי הDEFUSE.
    בנוסף הדרך משחק שלך לא חכמה בכלל ומורכבת מפריצות בלי לבדוק והסתכלות על שחקנים בלי ZOOM עם AWP.
    היוזר שלך הוא יוזר של 300 שעות מה שבכלל לא מאפיין את כמות ההריגות שלך וכמו שאמרתי הדרך משחק שלך הזויה.
    נ.ב: אני יודע שאתה שחקן 1.6 אל תנסה להביא את העובדה הזאת כתירוץ כי הקהילה מפוצצת בשחקני 1.6 ולא ראיתי אף אחד משחק כמוך.

אני משאיר את האשכול פתוח עד מחר אם תרצה להגיב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2007
    "
    1:50 עד 1:54 מסתכל על מישהו דרך קיר" - אתה מתכוון לדלתות?
    -) אחד עבר במיד ורואים אותו, אגב שים לב שלא היה אף אחד בlower (שזה איפה שכיוונתי).
    "
    3:00 - 3:06 מישהו הולך שקט בSHORT אתה יודע שהוא שם ופורץ עליו עם DEAGLE." -
    -) זה בכלל לא אני, שים לב לשם.
    "

3:50 PREFIRE על שחקן לפני שהוא יוצא." -
    -) איזה prefire? הבנאדם קופץ לי מול הפנים במיד.

"4:05 PREFIRE
    4:12 && PREFIRE" -
    -)זה לא prefire...פשוט קרב במיד.. שים לב לאיפה אני מסתכל, מחכה שיצוץ ראש מהקופסא.. זה הכל.

":4:20 מסתכל על שחקן דרך דלת, ישירות אליו." -
    -)ברור, הוא מרסס עם AK, ביציאה מה-tun, אני אדע איפה הוא. אני שומע מאיפה זה.

"
    4:37 יודע איפה השחקן ורואה אותו לפני שהוא פורץ אחרי שהוא פורץ אתה יורה עליו דרך הBOX." -
    -) נכון בנאדם, תסתכל בראדר בבקשה, יש איקס צהוב במיד איפה הדלתות, ברור שמי שהרג אותו באזור. אני אהיה מוכן...

אגב,

- אני לא מאמין שאני מגיע למצב הזה, אבל אני FresH MeaT, הקמתי את Artillerty - זכינו במקום שלישי בלאן ב-2007/8. ומעולם לא השתמשתי בצ'יטים.
    לשאלותך,
    - לא שם זום במיד? ברור - יכולים להגיע מה-lower.
    - prefire? ולא בודק פינות? ברור - זה בסה"כ casual. מי ישחק רציני? זה רק פראגים. או שאני טועה?
    - נכון אין לי הרבה שעות משחק, סחבק עובד ורק בלילה נשאר לי קצת זמן. כמובן שאני לא משאיר את המשתמש פתוח..
    - אולי אתה מכיר Indignity, Romika, Oskar - מהפרו של 1.6 ועד היום - הם יוכלו להעיד עלי.

תהיה בטוח שצ'טר לא היה כ"כ מתאמץ, בשביל לנקות את האבל שנעשה לו. אין מצב שאתה מוציא אותי צ'יטר, כי אני לא. אני מבקש שוב את התייחסותך בהתאם.

sahb4k,

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    אפשר לקבל את המשתמש מיין שלך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2007
    nitro_995
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2007
    זה לא smurf או משהו כזה. את המשתמש הישן העברתי לפני תקופה לחבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    אפשר לקבל קישור שלו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2007
    של הישן? לצערי לא. עבר יותר מידי זמן. אני לא אפילו לא זוכר את השם משתמש.

של הנוכחי - http://steamcommunity.com/id/sahb4k

אתה יכול לראות שם ששחיקתי לאחרונה ב1.6 ב-2013, בחברים יש את Network שהיה איתי בקבוצה, שיחק לאחרונה לפני 3200 ימים.

בכל מקרה, אני לא מבין למה זה רלוונטי. לא די בטיעונים של הדמו עצמו? שכל הקהילה תראה אותו ונעשה משאל. בחייאת בנאדם, תכירו שנעשתה טעות, זאת לא

הראשונה ולא האחרונה, אבל לא קרה כלוםף אפשר לתקן את זה.

sah4k;
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    אין על מה להמשיך לדבר, נתפסת ברקורד שכולם יכול לראות (מופיע בבאן) + משתמש של 300 שעות.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה