תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    05.05.2017
    שם האדמין: יונו

שם השחקן: Bingo

סיבת באן: שם גזעני + מתחכם
    קישור לבאן: https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#18640

הערות נוספות: אני וחברים שלי בסקייפ במדברים ואז הם רוצים לבוא לעשות בעיות בשרת אני אמרתי בסדר ונכנסתי איתם... אז הם התחילו לעשות בעיות ואז הם יצאו. אחר כך היה לי שם בעברית. ויונו נכנס וביקש לשנות תשם אז שיניתי לשם אחר בעברית,ולאחר כך ביקש 3 אותיות באנגלית אז כתבתי KKK שלול אותיות (עכשיו אני יודע שזה מתחכם אבל בכללי אני עשיתי את מה שהוא ביקש ועם נגיד אני ילד בן 6 שלא יודע מה זה KKK. והאדמין יונו נתן לי באן עוד לפני הקיק כמו הנוהל שצריך להיות. עכשיו אני חשבתי שנתנו לי באן על זה שקראתי לעידן הומו. אמרתי בסדר הם צודקים למרות שלדעתי זה אמור להיותץ גאג פשוט ואז אני רואה שזה על שם גזעני+מתחכם. אז כאילו אני לא מבין.
    +הייתי עם השם KKK איזה שעתיים שיונו היה בשרת ולא הייתה לו בעיה עם זה לא ביקש לשנות את השם.
    דרך אגב אני לא זה שעשיתי תבעיות בשרת אלה היו חברים שלי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2016
    27. אסור להזכיר שם פרובוקטיבי או שכולל ארגוני טרור או קבוצות גזעניות בשם דרך שהיא.
    29. אסור להיכנס עם שם שגורם להתססה בשרת.

במידה ואדמין אומר לכם משהו יש לכבד את זה ולא להתחכם.

קיבלת את הבאן על התחכמות עם אדמין(לא משהו שקורה פעם ראשונה) ועל זה ששיחקת בשרת עם שם מאוד בעייתי שמייצג דברים שאין ולא יהיו פה(גזענות,אנטישמיות).
    אגב עוד שני דברים, קודם כל, אדמין לא מחויב לתת לך שום אזהרה\קיק לפני שהוא מעניש אותך(בטח לא אחרי שהתחכמת איתו כמה פעמים כבר לגבי השינוי שמות כמו שאמרת בעצמך)
    דבר שני דיברתי עם יונו והוא אמר שאת הבאן קיבלת זמן קצר לאחר ששינית לשם הזה(כלומר ברגע שהוא הבחין ששינית כי לפי מה שהבנתי היה VOTE MAP באותו זמן).

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2016
    קיבלת תשובה ממנהל השרת.
    להבא לא להתחכם עם האדמינים בשרת ולא לשנות לשמות שיכולים לפגוע באנשים אחרים.
    אין בקהילה סובלנות לגזענות ופעם הבאה זה יהיה באן פרמ.
    נעול.
    -- מלך --

ברכות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    שונה לבאן פרם, זה לא פעם ראשונה שאתה נכנס לעשות בעיות בכוונה הפעם הבאן לא ירד יותר.
    שתף ב-Google+

הרשמה