תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    24.02.2015
    עיר
    HaMerkaz
    דוחפים אנשים לעשות פיקאפים אבל אין מריץ !

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.09.2010
    עיר
    ראשון לציון
    יש לך בעיה עם שרת מסויים? תפתח תלונה לפי הטופס המתאים ותפרסם פה: https://forum.vgames.co.il/forumdisplay.php?f=543
    זה שאתה לא התקבלת למריץ זה לא אומר שאתה צריך "לרדת" על השרתים. ותאמין לי שהדרך שלך לא תגרום לך לעלות.
    מעבר לכך שאני מבטיח לך שאם היית שולח poke למריץ הוא היה בא ועוזר לך וגם כמו שראיתי בסופו של דבר מריץ הריץ לכם את המשחק. אל תנסה להוציא סתם שם רע לשרתים כי זה פשוט לא מצליח לך.
    תודה וערב טוב!
    נערך לאחרונה על ידי -Kapara-; 05.09.2017 בשעה 00:21.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    שלום ולילה טוב eSHiMDURA .
    כפי שאתה שם לב השעה היא 12 בלילה והחופש הגדול נגמר ואני לא מבין מה פשר התלונה. אתה לא יכול לצפות מהמריצים שיהיו פעילים 24\7 (במיוחד בתקופת בית ספר) ולכן, במקרה הספציפי הזה לא היה מריץ ללובי. כמובן שבשאר היום השרתים תמיד מלאים והמריצים פנויים להריץ.
    כמו שצח אמר בתגובה מעליי, תפסיק לחפש את השרתים ולנסות להוציא שם רע.
    לגבי זה שאתה אומר "רק ב Vgames" , עוד הוכחה לכך שאתה מנסה להוציא שם רע לשרתים ולקהילה, אין עוד קהילה בישראל שיש לה שרתי פיקאפ כאלה מתקדמים ומצליחים, ולא סתם Vgames היא הקהילה הכי טובה בישראל .

נ.ב שהמשחק בלובי 2 הסתיים, המריץ ישר הלך ללובי שלך כדי להריץ את המשחק.

שיהיה אחלה לילה.

לנעול בבקשה כדי למנוע ספאם מיותר.
    נערך לאחרונה על ידי -Subwoofer; 05.09.2017 בשעה 00:41.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2010
    אפילו גוב בי הגיע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.02.2015
    עיר
    HaMerkaz
    אבל זו לא הייתה תלונה
    נכתב במקור על ידי -Kapara-
    יש לך בעיה עם שרת מסויים? תפתח תלונה לפי הטופס המתאים ותפרסם פה: https://forum.vgames.co.il/forumdisplay.php?f=543
    זה שאתה לא התקבלת למריץ זה לא אומר שאתה צריך "לרדת" על השרתים. ותאמין לי שהדרך שלך לא תגרום לך לעלות.
    מעבר לכך שאני מבטיח לך שאם היית שולח poke למריץ הוא היה בא ועוזר לך וגם כמו שראיתי בסופו של דבר מריץ הריץ לכם את המשחק. אל תנסה להוציא סתם שם רע לשרתים כי זה פשוט לא מצליח לך.
    תודה וערב טוב!
    - - - Updated - - -

כנל
    נכתב במקור על ידי -Subwoofer
    שלום ולילה טוב eSHiMDURA .
    כפי שאתה שם לב השעה היא 12 בלילה והחופש הגדול נגמר ואני לא מבין מה פשר התלונה. אתה לא יכול לצפות מהמריצים שיהיו פעילים 24\7 (במיוחד בתקופת בית ספר) ולכן, במקרה הספציפי הזה לא היה מריץ ללובי. כמובן שבשאר היום השרתים תמיד מלאים והמריצים פנויים להריץ.
    כמו שצח אמר בתגובה מעליי, תפסיק לחפש את השרתים ולנסות להוציא שם רע.
    לגבי זה שאתה אומר "רק ב Vgames" , עוד הוכחה לכך שאתה מנסה להוציא שם רע לשרתים ולקהילה, אין עוד קהילה בישראל שיש לה שרתי פיקאפ כאלה מתקדמים ומצליחים, ולא סתם Vgames היא הקהילה הכי טובה בישראל .

נ.ב שהמשחק בלובי 2 הסתיים, המריץ ישר הלך ללובי שלך כדי להריץ את המשחק.

שיהיה אחלה לילה.

לנעול בבקשה כדי למנוע ספאם מיותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.09.2010
    עיר
    ראשון לציון
    לנעול אם כך.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    האמת שכן.. רק בVgames ימצאו אנשים כמוך כדי לחפש את הרע