תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    25.02.2014
    עיר
    kerning_city
    היי, אני משחק גו מ2014-15 בערך ,אני יותר משחק ופחות מתעניין בסקינים או מבין בהם. הכי רחוק שהגעתי זה לAK REDLINE.
    אני רוצה להתייעץ איתכם - אני מעוניין להשקיע 100-120$ דולר על פתיחת קופסאות או הימורים באתרים ,כדי להשיג סכין סבבה, שזה HUNTSMAN ,KARAMBIT ,BAYONET
    רציתי לדעת מה נראה לכם יותר משתלם או עובד ,באתרים או לנסות את מזלי בלפתוח קופסאות ,ואשמח לדעת איזה אתרים יש?
    תודה

הצטרף בתאריך
    18.11.2014
    עיר
    מעלה אפריים
    לפתוח קופסאות זה כמעט ולא משתלם ורוב הסיכויים לא יהיה שווה את ההשקעה ובהימורים אתה יכול להפסיד הכל בשנייה עצה שלי תקנה מפתחות ותתחיל לעשות טריידים

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    drakemoon\hellcase, הכי הרבה סיכוי לרווח - כמובן שהימור נשאר הימור אבל לפחות אתה רואה אחוזי סיכוי ובדיוק מה אתה יכול לקבל.

הצטרף בתאריך
    15.01.2010
    נכתב במקור על ידי haCKet
    drakemoon\hellcase, הכי הרבה סיכוי לרווח - כמובן שהימור נשאר הימור אבל לפחות אתה רואה אחוזי סיכוי ובדיוק מה אתה יכול לקבל.
    drakemoon הבנתי סקאמרים

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    נכתב במקור על ידי Fredo.S
    drakemoon הבנתי סקאמרים
    לא שמעתי על מקרה אחד של סקאם...הם האתר הכי גדול ומצליח בתחום.

הצטרף בתאריך
    11.04.2016
    drakemoon+hellcase שניהם אתרים שלא כדי לסמוך אליהם. אני מציע לך אם אתה ממש מעוניין לפתוח קופסאות לראות את הסרטון הזה על האתרים האלה
    .
    וכדי לפתוח קופסאות באתרים ולא בקונטר עצמו.

הצטרף בתאריך
    25.02.2014
    עיר
    kerning_city
    נכתב במקור על ידי LIDORZUR55
    drakemoon+hellcase שניהם אתרים שלא כדי לסמוך אליהם. אני מציע לך אם אתה ממש מעוניין לפתוח קופסאות לראות את הסרטון הזה על האתרים האלה
    .
    וכדי לפתוח קופסאות באתרים ולא בקונטר עצמו.
    רגע שאני אבין , כדאי לי לפתוח קופסאות באתרים אבל לא בHELLCASE ובDRAKEMOON?
    איזה אתרים מומלצים?

- - - Updated - - -

drakemoon הבנתי סקאמרים
    אני אישית החלטתי לפתוח קופסאות או להמר באתר כי לחבר יצא BAYONET TIGER TOOTH FACTORY NEW בDRAKEMOON.
    אמרתי אני אנסה

הצטרף בתאריך
    11.04.2016
    אני מכיר אתר אחד שאני חושב שהוא די בטוח והוא https://csgokingdom.com/cases מה שאתה פותח אתה יכול להוציא אותו ישר מהאתר.
    זה מה שאני יודע

הצטרף בתאריך
    25.02.2014
    עיר
    kerning_city
    נכתב במקור על ידי Tu5ic
    לפתוח קופסאות זה כמעט ולא משתלם ורוב הסיכויים לא יהיה שווה את ההשקעה ובהימורים אתה יכול להפסיד הכל בשנייה עצה שלי תקנה מפתחות ותתחיל לעשות טריידים
    נגיד אני קונה 45-50 מפתחות ,אני לא הכי בקיא בנושא.. איך אני עושה את זה ומתקדם? אני יושב שעות על אתרים\מרקט ומחפש נגיד משהו ששווה ב50 ב47, קונה ב47 ומוכר ב50? סתם לצורך העניין ולאט לאט מתקדם?

- - - Updated - - -

אני מכיר אתר אחד שאני חושב שהוא די בטוח והוא https://csgokingdom.com/cases מה שאתה פותח אתה יכול להוציא אותו ישר מהאתר.
    זה מה שאני יודע
    ניסית ,בדקת, ראית ,שמעת? מאיפה אתה יודע אני לא מעוניין בהמלצות סתם זה כסף שאני הולך להשקיע.

הצטרף בתאריך
    11.04.2016
    זה אתר בטוח, אם אני הייתי אתה הייתי בוחר באתר הזה מכול האתרים.

הצטרף בתאריך
    25.02.2014
    עיר
    kerning_city
    זה אתר בטוח, אם אני הייתי אתה הייתי בוחר באתר הזה מכול האתרים.
    הבנתי תודה

הצטרף בתאריך
    15.01.2010
    נכתב במקור על ידי mooNslider
    רגע שאני אבין , כדאי לי לפתוח קופסאות באתרים אבל לא בHELLCASE ובDRAKEMOON?
    איזה אתרים מומלצים?

- - - Updated - - -

אני אישית החלטתי לפתוח קופסאות או להמר באתר כי לחבר יצא BAYONET TIGER TOOTH FACTORY NEW בDRAKEMOON.
    אמרתי אני אנסה
    ואיפה נעלמת לי בסטים יזין!!!!!!!!

הצטרף בתאריך
    18.11.2014
    עיר
    מעלה אפריים
    נגיד אני קונה 45-50 מפתחות ,אני לא הכי בקיא בנושא.. איך אני עושה את זה ומתקדם? אני יושב שעות על אתרים\מרקט ומחפש נגיד משהו ששווה ב50 ב47, קונה ב47 ומוכר ב50? סתם לצורך העניין ולאט לאט מתקדם?

- - - Updated - - -

ניסית ,בדקת, ראית ,שמעת? מאיפה אתה יודע אני לא מעוניין בהמלצות סתם זה כסף שאני הולך להשקיע.
    יש לך הרבה אנשים שמוכרים בזול דברים ששווים יותר (quicksell) ותמיד תנסה לקנות משהו בזול ולמכור אותו ביותר

הצטרף בתאריך
    12.09.2008
    תתרחק מכל זה..
    תקנה כבר משהו ב OPSKINS וזהו.
    עד מתי ?

הצטרף בתאריך
    03.05.2017
    לגמרי לא ממליץ לך להתחיל להמר בתור אחד שהתעסק בזה כבר והפסיד הכול. נגיד ואתה תתחיל להמר ובום ניצחתה זה נותן לך תחושה שאתה יכול עוד פעם ואז אתה תמשיך ואז תפסיד הכול זה סוג של התמכרות. הדבר היחידי שאני ממליץ לך לעשות הוא לקנות באתר opskins מפתחות ולהתחיל לעשות טריידים, אל תתקרב לאתרי הימורים מניסיון. ופתיחת קופסאות במשחק גם לא ממולץ אלא אם כן אתה רוצה לנסות את מזלך וחושב שיש לך מזל טוב אבל גם כאן רוב הסיכויים שתפסיד.

הצטרף בתאריך
    16.02.2008
    אם אתה מבין בסצנה התחרותית של CSGO או LOL או DOTA2 לך לdrakelounge.com ותהמר על משחקים.. כמובן שגם שם זה לא 100% הצלחה ומאחר ותמיד יש הפתעות אבל לפי דעתי הכי בטוח..
    This is ten percent luck, twenty percent skill
    fifteen percent russians shouting idi nahui debil
    five percent faggots, fifty percent rage
    .and a hundred percent reason to leave this game.
    https://prnt.sc/i6bwol

הצטרף בתאריך
    25.02.2014
    עיר
    kerning_city
    קודם כל תודה לכולם, שנית מה אתם אומרים על טריידים וקניית QUICK SALE כמו שהבחור למעלה אמר.
    מישהו כאן התעסק בטריידים ולאט לאט עלה והצליח? אני באמת אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי , לתת לי כמה עצות איך אפשר להתקדם נגיד עם 40KEYS?

- - - Updated - - -

ואיפה נעלמת לי בסטים יזין!!!!!!!!
    יחנון מארק תוסיף אותי ,בדוק מחקת אותי תתבייש
    http://steamcommunity.com/id/YOUREVOLVE

יבגני גם אתה ימסריח
    נערך לאחרונה על ידי mooNslider; 04.09.2017 בשעה 16:23.

הצטרף בתאריך
    25.02.2014
    עיר
    kerning_city
    X
    נערך לאחרונה על ידי mooNslider; 04.09.2017 בשעה 18:02.

הצטרף בתאריך
    18.11.2014
    עיר
    מעלה אפריים
    קודם כל תודה לכולם, שנית מה אתם אומרים על טריידים וקניית QUICK SALE כמו שהבחור למעלה אמר.
    מישהו כאן התעסק בטריידים ולאט לאט עלה והצליח? אני באמת אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי , לתת לי כמה עצות איך אפשר להתקדם נגיד עם 40KEYS?

- - - Updated - - -

יחנון מארק תוסיף אותי ,בדוק מחקת אותי תתבייש
    http://steamcommunity.com/id/YOUREVOLVE

יבגני גם אתה ימסריח
    התחלתי מאוופ אסימוב שקיבלתי מתנה מחבר והתחלתי לעשות טריידים והגעתי לסכומים דיי גבוהים אבל אתה צריך להשקיע זמן ולדעת איך לעשות טריידים נכון

הצטרף בתאריך
    09.04.2016
    לא מומלץ להמר בכללי אתה תפסיד ובזבזת כסף אמיתי תקנה ב opskins

הרשמה