תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    20.07.2016

שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: noder SHROUD

שם האדמין שנתן את הבאן: כרגיל BARR

סיבת הבאן:טרולים ? זה ששומעים פעם בראונד קצת אוויר זה לא גורם שאני עושה טרולים ... וקרס לי הסיאס ואז הוא אומר שאני עושה טרולים .. ממש סיבה מוצדקת

התאריך שבו ניתן הבאן:היום

הערות נוספות:כרגיל אחרי 5 חודשים ללא באן האדמין הקבוע בר מחליט להרוס את הרצף ולהביא לי באן ! על זה ששמעו קצת אוויר במיק וקרס לי הסיאס .. תודה רבה על היחס החם ואוהב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    שלום דור !
    יפה שאתה מציג מה שבא לך הבאן מוצדק מכמה סיבות שאותם אפרט עכשיו :
    יהיה לך רעש במיק וכל חברי הקבוצה התלוננו ואתה צחקת והמשכת להשמיע את הרעש הזה מהמיק שלך במקום לעשות מיוט ולדבר דרך המשחק .
    לאחר שנתתי לך מיוט בטימספיק (בגלל הרעש שיהיה לך) אחרי אלף פעמים שאמרתי לך להפסיק לעשות את הרעש החלטת שאתה פותח את המיק במשחק ומשמיע את הרעש הזה .
    וזה מה שגרם לחברי הקבוצה להתרכז ברעש שלך ולא במשחק ובגלל זה התחלנו להפסיד זה נקרא טרול במילים אחרות !
    ולאחר שעשית את הרעש במיק במשחק קיבלת מיוט במשחק .
    דקה לאחר מכן התחיל ראונד והקבוצה היית זקוקה לinfo שלך אז ירד לך המיוט ובמקום לתת info התחלת לקלל שחקנים מהקבוצה שמולנו ולצעוק .
    מה שנקרא טרול גם אז וויתרתי לך .
    ועל כל הדברים שעשית לפני הבאן שקיבלת כמו שהצגתי פה .
    אך פתאום החלטת שאתה afk במשחק ואתה מחליט להספים את כל הקבוצה בטימספיק ולגרום לכך שנפסיד מה שהצריך שתקבל באן לאחר אלפיים אזהרות וויתורים מהצד שלי לסיכום הבאן שלך מוצדק על כל הסעיפים שלו , עשית טרולים וקיבלת מלא אזהרות וויתורים לפני הבאן !
    הבאן נשאר .

אפשר לנעול קיבל תשובה !
    נערך לאחרונה על ידי *Barr*; 03.09.2017 בשעה 15:17.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    קיבלת תשובה מפורטת מהאדמין ושים לב כי במידה ותמשיך לכתוב תלונות ללא המידע המלא תקבל עונש גם כאן.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה