תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    06.09.2016
    עיר
    באר שבע
    שלום לכולם
    נעים מאוד קוראים לי אברהם מנהל שרת ה- CASUAL
    אתם מוזמנים להיכנס לשרת ולשחק איתנו- 82.81.169.183:27010
    אנחנו רוצים להוסיף מספר דברים שיהפכו את השרת לכיפי יותר בשבילכם ואנחנו נשמח שאם יש למישהו רעיון להוסיף לשרת ולעשות אותו ליותר כיף שיציע ואנחנו נשקול להוסיף לשרת :]

הצטרף בתאריך
    20.01.2017
    דוגרי אני לא בא כי אני שונא דאסט ועשיתם שזה יהיה רק דאסט ונמאס מהמפה הזאת כבר
    מנהיג החבורה של לירז (קרדיט לפוני פוני)

הצטרף בתאריך
    01.10.2016
    עיר
    טבריה
    תוסיפו מפות שהיו פעם אולי ושעכשיו כבר לא משחקים בהם וגם מודים מעניינים שיהיו פעם ב כמו ב opearaion החדשה

הצטרף בתאריך
    13.10.2015
    נכתב במקור על ידי AvrhamM
    שלום לכולם
    נעים מאוד קוראים לי אברהם מנהל שרת ה- CASUAL
    אתם מוזמנים להיכנס לשרת ולשחק איתנו- 82.81.169.183:27010
    אנחנו רוצים להוסיף מספר דברים שיהפכו את השרת לכיפי יותר בשבילכם ואנחנו נשמח שאם יש למישהו רעיון להוסיף לשרת ולעשות אותו ליותר כיף שיציע ואנחנו נשקול להוסיף לשרת :]
    כמו לתת לאנשים לדבר על דברים שלא קשורים לראונד?, להוריד אדמינים שלא צריכים להיות אדמינים?, להפסיק לתת באנים על צ'יטים סתם לאנשים(אישית קיבלתי 132141342345 באנים בקז'ואל על "צ'יטים")?

כאילו עם כל הכבוד הייתי משחק שם לפעמים לפני שנתיים שלוש אבל יוצא לי להיכנס עם חבר סתם לקז'ואל פעם בחודשיים משעמם ושקט שם כמו בDM......

אחד השרתים הכי מסכנים בקהילה.... היה מצחיק וכיף פעם אבל עכשיו זה סתם מסכן....

הצטרף בתאריך
    18.06.2017
    עיר
    תנחש
    אני חושב שצריך לשפר את מבחר המפות לא רק dust זה כבר מתחיל להימאס גם תחשוב על זה ששחקנים רוצים להתאמן בשרת ולא רק בdust ועם אתם כבר מוסיפים תוסיפו מפות פופולריות ולא מפות כמו lake or canales

superkong-ido

הרשמה