תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    16.04.2016
    עיר
    village
    שם המשתמש המתלונן: http://steamcommunity.com/id/tobiisobito/
    TOBI

שם האדמין: flowy

סיבת התלונה: באן ל12 שעות ? באמת..?

נשאר 1-1 ביני לבין עוד שחקן ברייטיקס. עכשיו הוא מדפייז וממשיך ללכת ולעשות קולות של צעדים ואני ממשיך להתחבא קרוב אליו כי אני יודע שזה לא באמת דיפיוז כשהוא ממשיך ללכת. ואז שאין כבר זמן לדפייז אני מחליט ללכת על הנייף כיוון שהוא לא יודע איפה אני ואין זמן לדפייז.

עכשיו פלופי החליט שזה טרול או לא יודע מה ואני מנסה להסביר לו שאני יודע מה אני עושה ומסביר לו למה החלטתי לעשות את מה שעשיתי והוא בתגובה ובתקיפות לא מעניין אותי זה טרול עוד פעם אחת אתה עושה את זה אתה מקבל באן. וכשאני מנסה להסביר לו הוא שוב מדבר בצורה בוטה ומגעילה כאילו השרת שלו פרטי והוא יודע 100אחוז מה עשיתי והחליט לא לתת לי להסביר לו ואמר שעוד פעם אחת אני מדבר אני מקבל באן .הסברתי לו שוב עם עוד שחקן אגב שהיה עד למקרה. וכמובן על פי החלטת האגו שלו קיבלתי באן ל12 שעות .

עכשיו תסבירו לי למה אני. בן 22 צריך לסבול יחס כזה מילדים קטנים שלא מבינים בסיאס כלום ומנסים לחוש עלי אבו עלי. זה מאוד מתסכל.

למה אני צריך לסבול דברים כאלו ריבנו של עולם.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 2.9.2017

נערך לאחרונה על ידי Toby; 02.09.2017 בשעה 20:08.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    הועבר לטיפול של הנהלת השרת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.02.2017
    שלום,

הבאן ירד, שים לב שלא תעשה את זה שוב כי אתה תורחק ולא מעניין אותי אם זה היה מוצדק או לא.

ולגבי "הזלזול" פעם הבאה שאתה תתווכח עם אדמין לאחר שהוא הסביר לך מה עשית אתה תורחק ליותר זמן.

אפשר לנעול.
    נערך לאחרונה על ידי Roskiy; 02.09.2017 בשעה 21:13.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.04.2016
    עיר
    village
    נכתב במקור על ידי Barr-
    הועבר לטיפול של הנהלת השרת
    TNX

- - - Updated - - -

נכתב במקור על ידי Roskiy
    שלום,

הבאן ירד, שים לב שלא תעשה את זה שוב כי אתה תורחק ולא מעניין אותי אם זה היה מוצדק או לא.

ולגבי "הזלזול" פעם הבאה שאתה תתווכח עם אדמין לאחר שהוא הסביר לך אתה תורחק ליותר זמן.

אפשר לנעול
    אני אעשה את זה גם עוד 100 פעם אם אני אהיה באותה סיטואציה.
    זה שהוצאתי נייף זה לא עושה את זה טרול אם לא היה לו כבר זמן לדפייז.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    שים לב להתנהגותך בשרתים, גם אם אתה חושב שהאדמין טועה אתה חייב להקשיב לו ולעשות מה שהוא מבקש, במידה ואתה חושב שהוא טועה תוכל להתלונן על כך בפורום.
    הנושא טופל.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה