תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    20.08.2017
    אני הייתי עם נשק ברגיל הולך לי הוא היה סיטי תפס אותי והשאיר אותי סתם באוויר 12 התחיל לצחוק להגיד לא אני לא יאפס לך תקארמה אחרי 12 שניות הוא הוריד אותי ואיפס התלוננתי לאדמינים כי ידעתי שאסור ובמקום להתוודות שעשה מעשה רע ולהגיד סליחה דבר ראשון אמר אין חוק כזה הלכתי לאדמין שלפי דעתי בכיר ומכיר את החוקים ואמר לי שיש חוק כזה האדמין ניגש עליו ושמעתי תשיחה איציק אמר לאותו אדמין את הדבר הבא "אני עשיתי לו את זה בתור בדיחה והוא אמר שהוא יהיה אדמין (הוא יודע שהגשתי בקשה ) הוא יתן באן לכולם!??!!! " לא היה לי רקורד מזה אני מתבאס מאוד אבל באמת באמת אני לא מאמין שאדמין בשרת הrp יעשה דבר כזה רשע כדי שאני לא יוכל להיות אדמין למה כי הוא עבר על החוקים ולא רצה לקבל באן אני לא האמנתי ששמעתי את זה. אתם יכולים לטפל במקרה אתם יכולים גם לא כל מה שאני יודע שהייתי חייב לדווח על שקר כזה וזה נורא שיאדמינים יעשו הכל בשביל לשמור על התחת שלהם

דיווח: (crazy one (hahaha

הצטרף בתאריך
    18.08.2017
    דבר ראשון תפסתי אותך עם נשק וידעתי שהיה לך יותר מ800 קארמה ניסיתי ללחוץ על מקש ימני כדי לשלוח אותך לכלא וזה לא עשה את זה בדקתי בטאב למה וראיתי שבדיוק ירד לך הקארמה צחקתי והורדתי אותך לאחר מכן שדיברת עם האדמין השני והוא פנה אליי בשאלה למה עשיתי את זה הסברתי לו ולאחר מכן אמרתי שאתה כל פעם עושה רפורטים בלי לדעת למה עשו לך משהו וכאשר מנסים להסביר לך אתה לא מקשיב. הוספתי אחרי השיחה שאתה אומר לכולם שאתה עומד להיות אדמין ומאיים שתיתן להם באן. בנוסף יש לי רקורד שלך מודה לטעות ואם צריך אני אשלח למנהל/סגן המנהל.

יום טוב

הצטרף בתאריך
    20.08.2017
    אני רוצה שתראה את הרקורד שניסית לשלוח אותי לכלא ,אני לא מקשיב אני מאוד רוצה שתשלח את הרקורד הזה אתה אומר שאני אומר לכולם שאני הולך להיות אדמין ומאיים שאני יתן למישהו באן???? אני רוצה שתביא לי תאיש הזה שאיימתי ומי זה כולם אני רוצה שתשלח רקורד של כל מה שאמרתה אני ישמח מאוד יותר מישמח לראות את הרקורד כי עכשיו אמרתה שיש לך אותו וזה נהדר
    נערך לאחרונה על ידי shownpower; 02.09.2017 בשעה 18:52.

הצטרף בתאריך
    23.08.2016
    שלום CRAZY ONE,
    אדמין לא מחויב לתת רקורד לעונש שלו ושחקן צריך לתת רקורד בשביל להתלונן על אדמין, תפתח תלונה מסודרת פה, ועם הפורמט המסודר פה.
    לנעול.
    בברכה,
    SetGaming

הרשמה