תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה

שם המשתמש המתלונן: SHADii

שם האדמין: BARR

סיבת התלונה: אהלן רציתי לשאול את דעת הצוות על מקרה שקרה לא מזמן,
    בתור חבר צוות לשעבר נשארה לי גישה להכנס לחדר מסוים. הייתי עושה את זה מדי פעם כדי לדבר עם אנשים או סתם לשבת שם עד שיתחיל משחק, לאחרונה בגלל שהבעתי את דעתי כנגד הנהלת הנייטקאפים אדמין בשם BARR מתנכל לי ומתנהג בתור דיקטטור.
    ישבתי לדקה שתיים באותו ה"חדר" אך לאחר שעברתי קיבלתי באן ל 12 שעות על ניצול גישות. לפי ההנחיה המפורשת שאני קיבלתי כאשר הייתי בצוות מאנשי הנהלה בדרגה גבוהה יש להזהיר לפני כל באן שהוא לא באן על ציטים, אם זה טרולים, מיק ספאם, וכדומה. אך משום מה אני קיבלתי באן ישיר ללא אזהרה וללא אמירה של חבר שצוות שפנה אלי ואמר שזו בעיה שאני נמצא בחדר זה. אם רואים שיש לי גישות לחדר זה למה לתת באן בלי להזהיר? או למה לא להוריד את הגישה?
    אני מבין שקשה לבר כשמישהו מביע דעה מנוגדת לדעה שלו אבל האם זו סיבה להתנכלות מסוג זה?

עכשיו אני יודע שבטח אקבל איזה תשובה מחורטטת והאשכול ינעל אבל אשמח לדעת באמת למה ההנהלה הגבוהה נותנת לגיטימציה לאדמין שעושה מה שהוא רוצה בשרת.
    למה שחקנים מסוימים שאני לא אגיד את שמם מקבלים באן ישיר על השמעת מוזיקה בחדר ציבורי ולמה חברים של barr מקבלים אזהרות ובסופו של דבר גם לא מקבלים באן אלא מועברים מהחדר?
    למה יש פרוטקציות בשרתי ויגיימס? אשמח לתשובה.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 09.02.2017

הערות נוספות: הבאן לא מעניין אותי בכלל, אני פשוט רוצה להבין למה יש פה העדפה לאנשים שקרובים יותר לאדמינים? למה אנשים בקשר טוב עם בר שעושים בעיות מקבלים קיק מהחדר או שהוא מעביר אותם ומדבר איתם ואנשים שלא בקשר טוב מקבלים באן ארוך ללא אזהרה בכלל
    דמו: אין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    שלום יובל .
    קיבלת את הבאן שלך נטו בגלל שקיבלת אזהרה לפני ממני לא לשבת בחדרי האדמינים של הפיקאפ לפי שבועיים שנכנסת כדי לדבר שם ולהגיד דברים לצוות למרות שלא היית בצוות אז ביקשתי ממך לא להיכנס לחדרי הצוות יותר .
    ואתה יודע שהיית לך גישה בגלל ששמת לעצמך גישה שם עוד שהיית צוות !
    לגבי התנכלות אני לא רואה פה שום התנכלות עברת על החוקים קיבלת אזהרה לפני וההחלטה היית להעניש אותך בגלל שאתה עברת על החוקים וניצלת את הגישה הקודמת שהיית לך לטובתך האישית בלבד למרות אזהרות קודמות שקיבלת !
    לגבי פרוטקציות תביא לי דוגמא אחת עם רקורד לפרוטקציה שעשיתי אוקיי ועם עשיתי פרוטקציה יש לי מנהלים שיטפלו בי טוב עם עשיתי פרוטקציה!
    אני רק יוסיף ויאמר שאתה נשמע מאוד שיקרי ולא אמין לפני שאתה מחליט להתלונן תביא הוכחות אל תזרוק דברים לאוויר שהם שקרים .
    תודה ויום טוב !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    לא ביקשת ממני לעולם לא לשבת בחדר הזה, יותר מזה אף אחד גם לא שאל אותי למה אני פה.
    לא הבאת לי שום אזהרה.
    לגבי פרוטקציות אתה מוזמן לשאול אנשים כמה פעמים אנשים שיותר מיודדים איתך אם זה ADI או LIRAZ וכדומה הוזהרו המון פעמים כשהם היו מקללים קללות קשות או משמיעים מוזיקה ומצד שני כאשר ילדים קצת יותר קטנים מקללים או אנשים חדשים שמים EAR RAPE זה באן ישיר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    נכתב במקור על ידי ShadiD1
    לא ביקשת ממני לעולם לא לשבת בחדר הזה, יותר מזה אף אחד גם לא שאל אותי למה אני פה.
    לא הבאת לי שום אזהרה.
    לגבי פרוטקציות אתה מוזמן לשאול אנשים כמה פעמים אנשים שיותר מיודדים איתך אם זה ADI או LIRAZ וכדומה הוזהרו המון פעמים כשהם היו מקללים קללות קשות או משמיעים מוזיקה ומצד שני כאשר ילדים קצת יותר קטנים מקללים או אנשים חדשים שמים EAR RAPE זה באן ישיר.
    אני לא ארכיב איתך את הדיבור כי כל מה שאתה מציג פה זה רק שקרים על גבי שקרים
    יפה שאתה מעדיף לשמוע מה שבא לך ולעשות מה שאמרו לך לא לעשות !
    נערך לאחרונה על ידי *Barr*; 02.09.2017 בשעה 17:34.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    גבר כולם יודעים שמי שאתה אוהב בטימספיק עושה מה שבאלו אם זה לקבל סאב בפיקאפ כשאסור ואם זה להשמיע מוזיקה או לקלל קללות. אתה עושה העדפות בין שחקן לשחקן ואני אחפש את הרקורדים וההוכחות תהיה בטוח בזה. הכל טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    ו ד"א לא אני שמתי את ה JOIN בחדר אלא כאשר הייתי מריץ קיבלתי את הגישה הזו כי היתה בעיה, וכאשר הורידו אותי לא הורידו את הגישה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    אין לך גישה בטיימספיק הקהילה לכן אין סיבה שתהיה בחדרים לבעלי גישות.
    בסופו של דבר, ניצלת גישה.

מסכים שראשית היית צריך לקבל אזהרה, והיו צריכים להוריד לך את ה JOIN וכך הבעיה הייתה נפתרת, בטיפולי.

בנושא "פרוטקציות" האנשים שהזכרת רחוקים מפרוטקציה, הורחקו חודשים על גבי חודשים מהקהילה וחזרו כמו שאתה חזרת בערעור והסכמה בין הצדדים.
    אם אראה רקורד או הוכחה לפרוטקציה בשרתי הקהילה האדם יענש בחומרה, וכולם יודעים זאת.
    לכן, אין סיבה לדבר באוויר.

לכל אדם מגיע גישה שווה, כלומר - לקבל אזהרה לפני מעשה אילו המעשה חמור מדיי להעניש במיידי.

האשכול ננעל קיבלת תשובה.
    המשך טיפול שלי.
    שתף ב-Google+

הרשמה