תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    01.05.2017
    שם המשתמש ב-Steam
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198200136231/
    lidor
    קישור של הבאן:
    Name Lidor
    Steam ID STEAM_0:1:119935251 (View Steam Profile)
    Invoked on 31-08-17 19:59
    Expires on 07-09-17 19:59
    Length 1 wk
    Reason עבר על חוקי הטורניר
    Admin Barr
    שם האדמין שנתן את הבאן: bar
    סיבת הבאן:
    סיבת הבאן היא שאדמין ביקש להפעיל ריקורד את כל החוקים קיימתי אך את חוק להפעיל ריקורד לא הסיבה שלא ידעתי זה סיבה לא מוצדקת ממש כי היה למי לפנות אבל לא חשבתי שממש צריך את זה וזה כל כך חשוב אז לא הפעלתי וזה לא היה מכייון רע או לרמות שהקבוצה השניה ביקשה ריקורד בסוף המשחק לא היה לי ופסלו אותנו מהטורניר והביאו לי באן שבוע לפסול אותנו היה בסדר אבל באן שבוע אני חושב שזה יותר מידי .
    התאריך שבו ניתן הבאן: 31/08/2017
    הערות נוספות:
    אבקש להוריד את הבאן כי הוא ארוך מאוד על דבר שלא קרה בכוונה ובטוח שלא מכוון לרמות או לעבור על החוקים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    אישרת את חוקי הטורניר !
    וגם הסבירו לך את חוקי הטורניר לפני תחילת המשחק ואתה אמרת לאחר ששאלו אותך אם הכל מובן ? ענית שהכל מובן
    אז מין הסתם שתעשה רקורד כי אישרת את זה שתשמור על חוקי הטורניר
    הבאן לא יורד להבא תקרא את החוקים שאתה מאשר לפני שאתה משחק ומתחייב לעמוד בהם .
    וכמו שגם נאמר לך בהקראת החוקים הפעלת רקורד היא חובה !
    אני רק יחדד ויוסיף שעם יש לך שאלה בנוגע לחוקים אל תהסס לשאול את חברי הצוות כי אם לא תשאל ותעבור על חוקי הטורניר זה יגרור לענישה , כמו במקרה הזה .
    ובקשר לבאן לשבוע זה באן קצר ביחס לזה שעברת על החוקים של הטורניר שאותם את אישרת לפני .

לסיום אני רק יוסיף שהיתנהגות שלך היית התנהגות שאינה הולמת את החוקים של הטורניר בכך שהתססת מריבות בין שחקנים בלובי הטורניר
    והתחלת לצעוק על חברי צוות ולזלזל בהם ( שעל זה גם קיבלת עונש בטימספיק ), וזוהי התנהגות שאינה הולמת ובא בקנה אחד עם חוקי הקהילה ובגלל זה העונש שלך נשאר באן לשבוע במידה והמקרה הזה יחזור על עצמו שוב הבאן יהיה יותר ארוך

לסיכום הבאן נשאר תלמד להתנהג !
    נערך לאחרונה על ידי *Barr*; 01.09.2017 בשעה 00:29.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2016
    חוקי הטורניר ברורים מאוד אין פה איפה לטעות,
    אתה לא יכול להסכים לחוקים ואחר כך לעבור עליהם ולא לצפות לעונש
    נעול.
    -- מלך --

ברכות
    שתף ב-Google+

הרשמה