תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    24.02.2015
    עיר
    HaMerkaz
    חברה NC אחרון לחופש הגדול נשארו 4 מקומות לקבוצות תדברו עם חברים ותירשמו בשביל שירחיבו את זה ל16 קבוצות וכולם יוכלו לשחק
    HF
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.07.2016
    יאללה תרשמו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    חבל, אני זוכר שבזמנו נייטקאפים היו מפוצצים ותמיד היה 16 קבוצות ויותר.. אפילו קבוצות רציניות ולא מיקסים היו באים להתאמן שם...
    אולי אם יחזירו את ה VETO של המפות יגיעו יותר שחקנים וקבוצות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.08.2017
    יש איך לצפות בnight cup?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.02.2015
    עיר
    HaMerkaz
    נכתב במקור על ידי ShadiD1
    חבל, אני זוכר שבזמנו נייטקאפים היו מפוצצים ותמיד היה 16 קבוצות ויותר.. אפילו קבוצות רציניות ולא מיקסים היו באים להתאמן שם...
    יכול להעיד שבתקופה שלי מהרגע שנפתחת הרשמה יש מלחמה את מי מאשרים ראשונים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    הניטקאפים חזרו אחרי הרבה זמן ובגלל זה הביקוש אינו רב אבל עם הזמן הוא עולה יותר ויותר !
    אני רק יגיד לך , חלאס לנסות להוציא את הניטקאפ כדבר שאינו רציני כי כל מי שנרשם משחק עד הסוף ובא לנצח גם עם זה לכיף .
    אתה לא רוצה לשחק כי בחרו לך את המפות , אל תשחק אבל תפסיק להגיב תגובות שלא קשורות לעולם הסברנו לך אלף פעם שבניטקאפ ההנהלה בוחרת את המפות !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    נכתב במקור על ידי Hach
    יש איך לצפות בnight cup?
    כרגע לא במידה ויהיה סטרים נעדכן בפורום !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    נכתב במקור על ידי Barr-
    הניטקאפים חזרו אחרי הרבה זמן ובגלל זה הביקוש אינו רב אבל עם הזמן הוא עולה יותר ויותר !
    אני רק יגיד לך , חלאס לנסות להוציא את הניטקאפ כדבר שאינו רציני כי כל מי שנרשם משחק עד הסוף ובא לנצח גם עם זה לכיף .
    אתה לא רוצה לשחק כי בחרו לך את המפות , אל תשחק אבל תפסיק להגיב תגובות שלא קשורות לעולם הסברנו לך אלף פעם שבניטקאפ ההנהלה בוחרת את המפות !
    איפה הוצאתי או ניסיתי להוציא את הנייטקאפ כדבר שאינו רציני? הבנת הנקרא? דווקא כתבתי שבעבר הנייטקאפים היו כמו מיני תחרויות שאליהם היו נרשמות אפילו קבוצות מאורגנות ולא רק מיקסים.
    התגובה שלי הכי קשורה שיש, ואתה צריך לדעת לקבל גם ביקורת שלילית. אם רק יהיו ביקורות חיוביות ושיקריות לא יהיה לאן להתקדם ולהשתפר. זה שאתה מנסה להוציא אותי שונא ויגיימס זה חבל כי אני מאוד מאוד בעד הקהילה ומנסה כמה שיותר לשפר אותה, בין אם זה כשרציתי לפתח ליין פיקאפים לפי רמות וראית שרוב ענק של הקהילה התלהב והיה בעד ובין אם זה רעיונות והצעות שיכלו לקדם את ויגימס משמעותית.
    שורה תחתונה אם אתה אומר שאתה לוקח את הנייטקאפים ברצינות לא יכול להיות שישבו ילדים ויבחרו מפות במקום לתת לראשי הקבוצות לעשות זאת. אם קבוצה מסודרת מגיעה ורוצה לראות כיצד היא מתפקדת במפה מסוימת במסגרת תחרותית אין סיבה שהיא תצטרך לחכות כמה נייטקאפים עד שאיזה מישו יחליט שהמפה הזו תשוחק.
    כל מה שאני אומר הוא מאוד הגיוני וממש לא נגד ויגיימס או נגד אף אחד אלא רק בעד.

- - - Updated - - -

איפה הוצאתי או ניסיתי להוציא את הנייטקאפ כדבר שאינו רציני? הבנת הנקרא? דווקא כתבתי שבעבר הנייטקאפים היו כמו מיני תחרויות שאליהם היו נרשמות אפילו קבוצות מאורגנות ולא רק מיקסים.
    התגובה שלי הכי קשורה שיש, ואתה צריך לדעת לקבל גם ביקורת שלילית. אם רק יהיו ביקורות חיוביות ושיקריות לא יהיה לאן להתקדם ולהשתפר. זה שאתה מנסה להוציא אותי שונא ויגיימס זה חבל כי אני מאוד מאוד בעד הקהילה ומנסה כמה שיותר לשפר אותה, בין אם זה כשרציתי לפתח ליין פיקאפים לפי רמות וראית שרוב ענק של הקהילה התלהב והיה בעד ובין אם זה רעיונות והצעות שיכלו לקדם את ויגימס משמעותית.
    שורה תחתונה אם אתה אומר שאתה לוקח את הנייטקאפים ברצינות לא יכול להיות שישבו ילדים ויבחרו מפות במקום לתת לראשי הקבוצות לעשות זאת. אם קבוצה מסודרת מגיעה ורוצה לראות כיצד היא מתפקדת במפה מסוימת במסגרת תחרותית אין סיבה שהיא תצטרך לחכות כמה נייטקאפים עד שאיזה מישו יחליט שהמפה הזו תשוחק.
    כל מה שאני אומר הוא מאוד הגיוני וממש לא נגד ויגיימס או נגד אף אחד אלא רק בעד.
    וראית כמה חפרו לך בנייטקאפ הקודם, ובכל זאת הלכת ראש בקיר.
    אתה מוזמן לבצע סקר, לשאול שחקני קהילה ולראות מה דעתם כי בסופו של דבר קהילה טובה היא קהילה שמקשיבה לשחקנים שלה.

- - - Updated - - -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    אתה מוציא את הדברים מההקשר שלהם שים לב שאתה כל הזמן מגיב דברים שלילים וזה לא רק פעם אחת זה חוזר על עצמו מלא פעמים ותאמין לי שהבנת הנקרא אני יודע יותר טוב ממך רק מבקש ממך להפסיק לנסות להוציא את הניטקאפ כדבר שלילי ולא רציני ואתה צריך לקבל את הביקורת הזאת ולא לפסול אותה כמו שאתה עושה הרבה פעמים והופך את זה כנגד מי שרושם את הביקורת !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    נכתב במקור על ידי Barr-
    אתה מוציא את הדברים מההקשר שלהם שים לב שאתה כל הזמן מגיב דברים שלילים וזה לא רק פעם אחת זה חוזר על עצמו מלא פעמים ותאמין לי שהבנת הנקרא אני יודע יותר טוב ממך רק מבקש ממך להפסיק לנסות להוציא את הניטקאפ כדבר שלילי ולא רציני ואתה צריך לקבל את הביקורת הזאת ולא לפסול אותה כמו שאתה עושה הרבה פעמים והופך את זה כנגד מי שרושם את הביקורת !
    אני ממש לא מגיב דברים שליליים, להפך. אני מאוד אמיתי עם הביקורת ואין קשר ליחס שלי לקהילה.
    אתה מסבך שאלה מאוד פשוטה, אם ביקשו ממך מספר גדול של אנשים לשנות חוק מסוים זה עולה לך כסף לשנות אותו? זה פוגע בתחרות? או שזה סתם אגו של להגיד אנחנו הנהלה אז אנחנו מחליטים ושחקנים פשוטים לא יחליטו כאן על דברים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2014
    אני ממש לא מגיב דברים שליליים, להפך. אני מאוד אמיתי עם הביקורת ואין קשר ליחס שלי לקהילה.
    אתה מסבך שאלה מאוד פשוטה, אם ביקשו ממך מספר גדול של אנשים לשנות חוק מסוים זה עולה לך כסף לשנות אותו? זה פוגע בתחרות? או שזה סתם אגו של להגיד אנחנו הנהלה אז אנחנו מחליטים ושחקנים פשוטים לא יחליטו כאן על דברים
    גם פעם המפות נבחרו על ידי הגרלה ודווקא המפות הפעם היו בסדר, מפות שכולם אוהבים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    נכתב במקור על ידי somebody9812
    גם פעם המפות נבחרו על ידי הגרלה ודווקא המפות הפעם היו בסדר, מפות שכולם אוהבים.
    רק מחזק את הטענה שלי.. למה שתהיה הגרלה על מפות במקום שהקבוצות יבחרו אותן? ומזה מפות בסדר לכל קבוצה יש MAP POOL משלה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    רק מחזק את הטענה שלי.. למה שתהיה הגרלה על מפות במקום שהקבוצות יבחרו אותן? ומזה מפות בסדר לכל קבוצה יש MAP POOL משלה..
    דיי לטחון את הנושא.
    בנייטקאפ אין זמן לעשות VETO, בוחרים את המפות מראש.
    הכל צריך לזוז מהר מאוד כדי לטפל בכל 80 השחקנים שמחכים למשחקים.
    אין זמן להתחיל להעביר את הלידרים, לעשות VETO, להחליף מפות בשרתים, ולדאוג שהכל ירוץ כמו שצריך.

זאת לא ליגה ולא טורניר יומי, אלא NIGHTCUP פשוט.
    ולכן, קובעים את המפות מראש.

הנושא הזה סגור, קיבלתי את בקשת הקהילה והרצנו נייטקאפ 16 קבוצות בזמן נורא קצר בצורה מאוד חיובית וללא עיכובים מיותרים.

ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה