תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    25.08.2017
    שם המשתמש המתלונן: אלוהים היה השם במשחק

שם האדמין: ghost-crush

סיבת התלונה: האדמין רשם בסיבה שעשיתי טרולים - שיחקתי דיגל only אני רק רוצה שיראו שאני לא שיחקתי דיגל בלבד ולא מעליב אבל עם אדמין כזה לא יהיה לי חשק לשחק אם יהיה איתי באותו פיקאפ כי הוא ניצל את המעמד שלו ונתן לי באן אמר לי פעמיים לא לקנות דיגל אבל לא היה כסף ואפשר לראות במשחק שאני לא משקר הוא חטף rage שהפסדתי ראונד שהיה לי כמובן דיגל וסתם זרק את הסיבה הזאת וואלה אני חושב שלא הגיע לי באן באמת שאני אוהב להתאמת כי אני צודק פה ולא הוא

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 30-08-17 00:40

הערות נוספות: עצוב שזה קרה באמת עצוב אני לא ראוי לזה הוא מנצל את המעמד ,אני מאמין שהוא מחפש להביא באנים על ימין ושמאל הבאן הוא רק כ8 שעות אבל אני מדבר על העיקרון הזמן לא באמת חשוב... להעיף ממשחק מסיבה כזאת שאפילו לא נכונה זה עיקרון.

דמו:https://f2h.nana10.co.il/r13gwk48ja4u להורדה חייב לראות איך שיחקתי כדאי שתראו את הנקודת מבט שלי כי אני יודע שאני הייתי בסדר ולא הייתי אונלי דיגל זה כלכך ידוע שהבאן מmad-rage...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.04.2015
    עיר
    asd
    שום סיבה בעולם לא יכולה להצדיק את זה שהוא הביא באן לאלוהים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2014
    אשמח אם יעבירו את זה לתת פורום תלונות.
    מהרגע שסיימנו את הפיסטול ראונד השני החלטת לקנות רק דיגל, לא הייתה לי בעיה שקנית בראונד השני שבו היינו אמורים לעשות פורס.
    אבל מהראונד שהיינו אמורים לעשות full eco, החלטת לקנות רק דיגל. גם לאחר כמה אזהרות החלטת להתעלם ואכן היה לך כסף ב2 ראונדים האחרונים לפני הבאן, בראונד שקיבלת בו את הבאן היה לך 5700$ ואמרתי לך תקנה נשק, התעלמת ונתתי לך באן במקום.
    הנה הדמו הרשמי:
    https://pickups.vgames.co.il/matchinfo.php?matchid=2506
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2016
    חשוב לי לציין שזאת לא הפעם הראשונה שאתה מחליט לשחק עם דיגל בלבד

להבא פשוט תקשיב לאדמין ותשחק עם נשק כדי לא ליצור בעיות ואי נעימות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון