תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    29.08.2017
    עיר
    נתניה
    שיחקתי mm ו faceit כבר יותר מידי, נמאס לי מהטרולרים ו מ ההאקרים. faceit שונה רק ב 128 tick מ mm.
    שמעתי שלמי שקנה Insider יש Free Trial שיכול לתת פעם בחודש. יש מישהו שיכול לעזור אולי?

הצטרף בתאריך
    09.04.2016
    מזה insider? אני יודע שאנשים מפרסמים בטוויטר קודים מנסה אבל אף פעם לא מספיק

הצטרף בתאריך
    25.03.2017
    גם באיסאיי יש טרולים זה לא ארץ זבת חלב ודבש יש גם הרבה נובים.

הצטרף בתאריך
    05.10.2014
    insider מביא לך של שבוע לא של חודש וגם esea סרטן אל תדאג דואגים לך לכל טוב בכל דרכיך

הצטרף בתאריך
    30.04.2017
    ESEA סרטן מפחיד, לוקח חצי שעה ומעלה למצוא משחק באירופה, אנשים טוקסיק, יש גם ציטרים אל תדאג, טרולרים לא חסר.
    בקיצור תמצא חברים לשחק איתם חמישה........

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    פשוט שחק פייסאיט פרימיום...אותו אפקט של ESEA, מבחינת צ'יטרים אין הרבה (היום נתקלתי באחד מתוך 10 משחקים, וגם את המשחק הזה ניצחתי),
    יותר זול, יותר נוח, יותר מהיר - פרסומת לפייסאיט.

הצטרף בתאריך
    30.04.2017
    בתור שחקן פייסיט רמה 9, שיש לו פרימיום (לא SUPPORTER) אני יכול להגיד לך שחבל על הכסף ושזה אותו דבר בדיוק.
    פשוט במקום רוסי עני מסכן אתה משחק עם רוסי אוליגרך עשיר שיכול להרשות לעצמו....
    זה כל ההבדל גם פה יש אנשים לא ברמה וגם פה יש אנשים טרולרים ומקללים וזורקים משחקים ומתעצבנים ונובים וציטרים ולא חסר.

לסיכום תמצא לך 4 חברים ישראלים, תשחק איתם תהנה איתם תלמדו קצת סמוקים ככה לכיף ותהנה, שמור על הכסף שלך אל תבזבז אותו אל הסקאם הזה.

הצטרף בתאריך
    06.08.2017
    ESEA הכי טוב. לא נתקלתי בהאקרים כבר ב100 משחקים, רמה גבוהה של סקיל אלא אם כן אתה תקוע בראנק נמוך
    ואז זה אשמתך שאתה לא יכול לצאת מראנק נמוך..

הרשמה