תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    13.08.2017
    שם המשתמש המתלונן: Mister

שם האדמין:FIlter

סיבת התלונה: סתם סיטי באן בגלל שאדון אדמין זרק מולוטוב על הסיטי

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה:28.8

הערות נוספות: טוב אז ככה יום אחד היה אדמין קראו לו פילטר הוא נכנס מסמוי והיה בתא מולוטוב לקח את המולוטוב זרק אותו כדי לפתוח תאים / לפגוע בסיטי
    הוא לא פגע בסיטי ואז אחרי שראיתי אותו זורק הרגתי אותו והוא החליט לפנק אותי בפריקיליסט של 3 שעות כי הוא טוען שזה היה פריקיל
    נ.ב זה היה במפה אובמה בשרת הגייל ומי שיודע או לא יודע בעזרת המולוטוב אפשר לפתוח את התאים וזה מה שאדון אדמין ניסה
    הוכחות: אין לי הוכחות אבל אני מאמין שאם יש לו קצת כבוד הוא יאמר שזה מה שהיה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2017
    טוב אז כנראה כמה דקות אחרי הוא הוריד לי את הפריקיליסט אבל הוא לא ביקש סליחה או אמר שהוא טעה והאשים אותי בזה שאני עושה בעיות למרות שלא עשיתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2017
    דבר ראשון מיסטר אתה עשית משהו שהוא לא בסדר קיבלת עונש בגלל זה אבל אני בתור זה שהרגת אותו החלטתי לוותר לך,הפריקיל ירד אחרי דקה ממתי שקיבלת אותו אין לך טעם לשקר בפורום,דבר שני לא פגעתי בשום סיטי וגם יש לי רקורד שמוכיח זאת,דבר שלישי אני לא ניסיתי לפתוח את התאים עם המולטוב בכלל,ופעם הבאה אם ירד לך הפריקיל תעצור את עצמך מלהתלונן
    ערב טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2017
    נכתב במקור על ידי Mister1
    שם המשתמש המתלונן: Mister

שם האדמין:FIlter

סיבת התלונה: סתם סיטי באן בגלל שאדון אדמין זרק מולוטוב על הסיטי

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה:28.8

הערות נוספות: טוב אז ככה יום אחד היה אדמין קראו לו פילטר הוא נכנס מסמוי והיה בתא מולוטוב לקח את המולוטוב זרק אותו כדי לפתוח תאים / לפגוע בסיטי
    הוא לא פגע בסיטי ואז אחרי שראיתי אותו זורק הרגתי אותו והוא החליט לפנק אותי בפריקיליסט של 3 שעות כי הוא טוען שזה היה פריקיל

תקרא שוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2017
    ועשיתי משהו בסדר גמור אתה זרקת את המולוטוב לכפתור של התאים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    מועבר לטיפול של מנהל השרת.
    נעול.